5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

Canim suan 72 kilolardayim abur cuburu cok seviyorum hayatimi hic yemeksiz abur cuburlu beslenbilecek kadar abur cuburu kesip saglikli beslenince birde spor yapinca gitmisti 61 i görmüştüm 2 takimda yarisiyodum suan izindeyim isyerinde sürekli personel degisiklikleri mesailer eve gelince ders calisma olunca izne ayrilmistim tabi bu sürede dikkat edemedim abur cuburlara devam edince aldim yine oyuzden bu diyetle en azindan 6lari gormeyi hedefliyorum tekrardan

Bugün ilk günü et günü yaptim kacamagim yok 2 litre su ictim 2.5 gecer muhtemelen 1 kupa yesilcay ictim 1 kupa daha icicem yarini merakla bekliyorum

Gunaydin kizlar dun aksam maalesef kandil simidi yedim hemde 4 tane :duduk:ama ona ragmen bu sabah 71.6 800 gram görünüyor bugün yumurta gunu yapicam:kk77:

Bugün yıne 70.8 dun aksam meyve gununde borazan leblebi yedım sanırım ondan bugün sebze gunu
Canım ben bunu bire bir uyarak yaptım evet o hafta kilo verdim fakat normal diyet beslenmesine döner dönmez o verdiğim geri geldi ve anladım ki bu diyetle kilo verilmiyor su gidiyor falan. Ben boşuna aç kaldım diyorum inşallah sen istediğine ulaşırsın

Canım ben bunu bire bir uyarak yaptım evet o hafta kilo verdim fakat normal diyet beslenmesine döner dönmez o verdiğim geri geldi ve anladım ki bu diyetle kilo verilmiyor su gidiyor falan. Ben boşuna aç kaldım diyorum inşallah sen istediğine ulaşırsın
Bende bugün acaba bıraksammı dedım sabah aynı kıloyu görünce pekı suanda yaptığın bır dıyet varmı

Bende bugün acaba bıraksammı dedım sabah aynı kıloyu görünce pekı suanda yaptığın bır dıyet varmı

Ben şimdi diyet gruplardan 6. Gruba girdim oradan tavsiyelerde devam ediyorum canım. Ben bu diyeti yaptım 70.20gördğm ertesi gün 72 deydim dikkat ettiğim halde. Şuan 69.80 dikkatli beslenerek gidiyorum canım. Yani boşuna aç kalma diye yazdım sana da

Ben şimdi diyet gruplardan 6. Gruba girdim oradan tavsiyelerde devam ediyorum canım. Ben bu diyeti yaptım 70.20gördğm ertesi gün 72 deydim dikkat ettiğim halde. Şuan 69.80 dikkatli beslenerek gidiyorum canım. Yani boşuna aç kalma diye yazdım sana da
Cok tesekkurler canım bende 2.takımdayım 61 le ızıne ayrıldım 73 oldum oyuzden bu yontemlere kalkıştım

Abur cubur sınırsız yıyorum birde yoğunluktan sureklı Fast food yedim oyuzden canım
Bende tatlıyı çok seviyorum :KK66: abur cubur tatlı nasılsın varsa verseler yerim. Gruba o yüzden baktım oda zorlayacak gibi duruyor bakalım alışacağız. Dün kuru fasulye nohutlu tavuklu pilav yedim 3 kaşık birde yoğurt çok karbonhidrat dediler. Ne yesem diye düşünür oldum bu kadar sıkı diyet hiç yapmadım ben

Bende tatlıyı çok seviyorum :KK66: abur cubur tatlı nasılsın varsa verseler yerim. Gruba o yüzden baktım oda zorlayacak gibi duruyor bakalım alışacağız. Dün kuru fasulye nohutlu tavuklu pilav yedim 3 kaşık birde yoğurt çok karbonhidrat dediler. Ne yesem diye düşünür oldum bu kadar sıkı diyet hiç yapmadım ben
Gruplarda oyle canım alısması zor ama uyarsan gercekten verırsın :KK66:

slm kızlar benle birlikte kimler yapmak ister uzun zamandır yazan yok ben kaçamakla 66.7 den 64.6 düştüm ve bu hafta aralıksız devam edicem hedef kilom 42

X