5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

Evet başladım 3 kilo verdim , tekrar yapmak istiyorum 🤨 pazartesi başlayalım mi ? Yarın ne dersin canım ? 😃

ben hem sağlık hem de kilo açısından ilginç bir şey deneylimleyeceği; su orucu :-) şayet bozarsam beraber başlarız
Kendime 7 gün verdim bunun için bakalım nasıl olacak
her yerden okudum sağlık için inanılmaz faydaları varmıs
eger bozarsam sana kaldıgım yerden eslik ederim kuzum :) güncel boy kilo kaç ?

ben hem sağlık hem de kilo açısından ilginç bir şey deneylimleyeceği; su orucu :-) şayet bozarsam beraber başlarız
Kendime 7 gün verdim bunun için bakalım nasıl olacak
her yerden okudum sağlık için inanılmaz faydaları varmıs
eger bozarsam sana kaldıgım yerden eslik ederim kuzum :) güncel boy kilo kaç ?
[/QUOTE

su orucu , ben yapmıştım gecen yıl 👍🏻 7 gün sürdü . Çok zor oluyor ama basarabilirsen , kilo vermek amacli değil sağlık açısından da çok çok faydalı . Ben 5 kilo vermiştim ama zaten sudan gidiyor verdiğin kilo , geride alıyorsun yavaşça illaki , ama dediğim gibi sağlık olarak çok faydalı kitabını da okumak istiyorum . Bir kaç profesör kitabını yazdı bunun , tezleri araştırmaları var . Çalışıyorsan yapamazsın , 7 gün boyunca evde oturmalısın egzersiz yapamıyorsun sonrs kusarsin . Şimdiden başarılar 😗

Bu diyete ben de başlayacağım bu hafta regl haftam bitsin ki çok uzun sürüyor (8 gün falan) aynen ben de buralarda olacağım uzunca bir süre.

Merhaba bunu denemeyi dusunuyorum yarin baslamak uzere. 160 boy 60 kilo.
50 olmak istiyorum...
Benimle birlikte baslayacak birileri var mi?
Aksam 5ten sonra yememe ile birlestirecegim.
Sekersiz yasam olayiyla da az cok birlesmis olacak, bu diyetten sonra paketli gida vs sekerli her seyden en az 14 gun uzak duracagim.
Var mi bana arkadas ? :)

Merhaba bunu denemeyi dusunuyorum yarin baslamak uzere. 160 boy 60 kilo.
50 olmak istiyorum...
Benimle birlikte baslayacak birileri var mi?
Aksam 5ten sonra yememe ile birlestirecegim.
Sekersiz yasam olayiyla da az cok birlesmis olacak, bu diyetten sonra paketli gida vs sekerli her seyden en az 14 gun uzak duracagim.
Var mi bana arkadas ? :)

ama böyle her diyete başladığınızda bir üyelik alırsanız siz kilo veremezsiniz ki !

ama böyle her diyete başladığınızda bir üyelik alırsanız siz kilo veremezsiniz ki !
Ne guzel yureklendirme bu boyle.
Sanki 30 tane mi almisim?
1 hesabim vardi.
Sifreyi unuttum tekrar baslayayim istedim bu ikinci oldu.
Ama kayitli bir cihaz bulurum.
İkisini de kapatirir bir daha da ugramam :)

Sorun her diyette yeni bir üyelik almanız değil sorun her şifrenizi unuttuğunuzda yeni üyelik almanız.

Beyefendi.
Yildzsizpekiyi dediginiz seneler oncesi evet sifresi gitti her seyi gitti nerden bulup ulasayim size.
Sonraki hesap ise direkt ilk hesap diye dusunulebilir bakin tertemiz kullanilmis, ne guzel kilo vermisim. Sifresi gitti onun da kayitli cihaz var ama sifre almakla ugrasmadim. Bu hesap daha dun bir yani, otekinin isminin ne olduguna bakip bununkini ona cevirip eski arkadaslarima ulasmayi dusunuyordum.
Ben trolluk mu yapmisim? Kimseyle kavga mi etmisim? İnsanlari rahatsiz mi etmisim?
Yalan dolana mi girmisim? Hayir asla.
Sadece kilo vermek icin kullanmisim, guzel dostluklar edinmisim.
Tavriniz ne kadar kötü..

Beyefendi.
Yildzsizpekiyi dediginiz seneler oncesi evet sifresi gitti her seyi gitti nerden bulup ulasayim size.
Sonraki hesap ise direkt ilk hesap diye dusunulebilir bakin tertemiz kullanilmis, ne guzel kilo vermisim. Sifresi gitti onun da kayitli cihaz var ama sifre almakla ugrasmadim. Bu hesap daha dun bir yani, otekinin isminin ne olduguna bakip bununkini ona cevirip eski arkadaslarima ulasmayi dusunuyordum.
Ben trolluk mu yapmisim? Kimseyle kavga mi etmisim? İnsanlari rahatsiz mi etmisim?
Tavriniz ne kadar kötü..

Beyefendi.
Tavriniz ne kadar kötü..

la havle vela kuvvet !

Şifremiz unuttum demek bu kadar mı uzun anlatılır....
Söylemedi demeyin bu diyet 1 kez yapılır 2 belki üçüncüde bünyede zarar verir hele sizin bünyede isyan çıkartır !

biraz sakin

Bu hafta ekmek diyeti yapıyorum o bitsin kesin başlıyorum bakalım inşallah işe yarar

üşenmedim 250. sayfaya kadar geldim, herkes şugün başlıcam bugün başlıcam demiş durmuş. ben şu kadar gün yaptım işe yaradı yaramadı yorumu yapan yok, benim gibi vakit kaybetmesin insanlar diye belirtmek istedim.

X