80-89 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Kızlar o gebelik sonrası verilemeyen kilolarıyla kendini daha az seven,mutsuz bir ben var bende aranıza katılmak istiyorum bugün itibarıyla tam 85 kiloyum ama ümitliyim gerçi emziriyorum ve tatlı zaafım var ama yenilmeyeceğim sözzzz!

--------------------------------------------------------------------------------

aslan8141.....82
BörtüBöcek....84
ecrin...........85
eylülce..............85
dilek86..............89
fguler................88.9
gamzeli............85
guide................86
güldemir............81
handerya...........85
hidennisko.........85
letafet................88
ocean................85
paresnamka.......86
periza................88
pinarim..............85.5
raebzeh.............89
silvara2..............86
sevgi-liebe..........89
tinkimi...............87
yayla güzeli.......84
[/COLOR

kaydirigubbakcemile5
ben kendimi yazdım kızlar haftaya hepimiz zayıflarız inşallah...regl olamadım o yüzden fazla çıktım haftaya kesin vericem....:hooray:

ben dijital tartıda sabah aç karnına tartılıyorum bide bu sabah normal terazide tartılayım dedim 82 kilo gösteriyo.gözlerime inanamadım ama o bozuk heralde...ühühühüüü:KK43::KK43:

herkese merhaba, sabah evde tartıldım pztsiden beri 700 gr vermişim ama spor salonunda vücut analizi yapan alette tam 84.9 geldim evdekinden daha fazla:çok üzgünüm: neyse bu haftaya 84.9 la başlıyorum artık.

sabah sadece 1 elma ve 1 kuru kayısı yedim sizlerden ne haber?

16.01.2008 itibari ile kilom 84
haftaya cuma 82 olması umudu ile

bu sabah sadece corn flakes yedim
aksamlarıda 20 dakka egzersiz yapıyorum
en az 50 mekik cekiyorum

85 kilo çıktım bugün,perhize başlayalı daha bir gün oluyor..bu git gelleri çok yaşarım ben..yılmak yok...

Ben bu sabah kepekli bisküvi 5 adet az önce de bir elma yedim
öğlene sebze ve salata yiycem bu hafta sıkı tutacam bakalım

kızlar 84 olmuşum 1 kilo gitmiş bakalım hayırlısı olsun
herkese kolay gelsin

kızlaaar 1 kilom gitmiş.inşallah verecez hepberaber..88 e düşmüş kilom..sabah aç karnına elma sirkesini suya katıp içtim birazda traze limon sıktım içine içtim iştahı kesiyo harekette yapıyorum..vücudumun heryeri ağrıyo valla..öptüm canlarım..

merhaba kızlar ben dün tartıldığım için bir hafta tartılmayı düşünmüyorum.Kilo kaybedenler adına sevindim darısı hepimize.Hoşçakalın.

:sm_cool::sm_cool::sm_cool:kizlar ben 82.9 ciktim az once tartildim sok oldum 1100 gr gitmis nasil hadi insallah bu sefer olacak sayenizde vallaha cok tesekkur ederim hepinize canlarim benim:enbuyukkk::dance::teytey:

Son düzenleme:
kilo veren arkadaşları tek tek tebrik ediyorum. devamı gelicek kızlar hep beraber halledicez inş. yaza herkes fit girecek...
bende bugün regl oldum evdeki aşureden tırtıkladım biraz, biraz da simit yedim yarın daha dikkatli olucam ama aylar sonra ilk defa regl olupta çikolata yemedim çok mutluyum...

iyi geceler kızlar,bugün annemdeydim gelir gelmez kilomu yazayım dedimmm..evettt bu sabah itibari ile 84 kiloyummm:dance: 1kilo gitmiş,şimdi daha çok motive oldum..inşallah devamı gelir.

kızlar ben bugün tartılamadım ya tartım komşu da hala getirmedi tartımı istemeye de çekiniyorum
ama üzülmüyorum zaten rejime başlayalı bir hafta olmadı tartılıp da moralimi bozmak da istemiyorum ama haftaya tartılacam söz iki kilo inşallah veririm
ama verince bu gruptan ayrılmak zorunda kalacam olsun ben yine bakarım gruba
sizde zaten peşime gelirsiniz inşallah

merhaba kızlar ben de 81 kiloyum şuan:KK43:((( hamile kalmadan önce 67 kgdım doğuma 87le gittim. doğumdan sonra 78 e kadar indim ama sağolsun annem ve çevremdekiler sayesinde 84 ü yeniden görmeyi başardım. bugün tekrar şööle bi kışlıklara bakayım dedim inanın hurçların fermuarını kapatırken ağlayacaktım nerdeyse abartmıyorum gerçekten çünkü geçen sene diyetisyenle zayıflayıp harika giysiler almıştım kendime ve şuan hepsi hazine gibi öyle duruyor... umarım bende başarılı olurum sanırım cumadan cumaya tartılıp yazıyorsunuz. başka bilmem gereken bişey var mı topikle ilgili?

merhaba arkadaşlarr ben şuan hamileliğim 39.5 haftasındayım ve 80 kiloyum çookk yakında allahın izni ile yavrumu dünyaya getirir getirmez sizlerin arasına katılıp aldığım onca kiloyu vericem.şimdilik tombişliğimin tadını çıkarıyorum.sevgilerimlee:)

Şu zayıflama ilaçlarıyla ilgili bir araştırma yapıyorum kafayı taktım ben bu haplara uyuz oluyorum ya haksız yere üstümüzden para kazanmalarına. biliyorum bu konuyla ilgili topikler var oraları düzenli olarak inceliyorum ancak benim için önemli olan azda olsa tanıdığım insanların tecrübeleri bilgileri çünkü inandığım insanlardan bir şeyler duymak istiyorum.
sizlerden istediğim şu şayet mümkünse
Hepinizede şimdiye kadar kullandığı piyasada olan ot çöp harici tablet şeklinde satılan reçeteli yada reçetesiz hapların isimleri .sizlere etkisi (olumlu yada olumsuz)
ve hapları kullanım süresindeki yeme durumunuz (diyet yapıp yapmadığınız)
ve geldiğiniz nokta sonuç ne oldu.
Hazırladığım soruları alıntı yapıp aynen cevaplarsanız (kullandığın her ürün için ayrı ayrı cevaplarsanız sevinirim)bana çok yardımcı olursunuz.Bu konuda ciddi bilgi toplamak benim için gerçekten önemli.

Bilgisini ve paylaşımını esirgemeyen arkadaşlara şimdiden çok tşk ediyorum

ZAYIFLAMA DESTEĞİ ÜRÜNLER

Metabolik rahatsızlığınız var mı(troid,diyabet gibi..).................
Hangi ürünü kullandınız:...................................
Ne kadar süre ile bu ürünü kullandınız:..........................
Kullanım süresince diyet yaptınız mı:...........................
Ürünün sizde olumlu etkileri neler oldu:............................
Ürünün sizde olumsuz etkileri neler oldu:...........................
Kullanım süresince kilo verdiniz mi:................................
Kilo verdiyseniz ne kadar sürede kaç kilo:............................
Süreç sonunda ürünü hangi kelime ile tanımlamak istersiniz:...........................

X