80-89 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

selam kızlar ben hala kamyon çarpımış gibiyim valla kendime gelemedim size bir selam vereyim yatıcam...900 gr vermişim ben bu hafta handeryacım ..dünkü serumdan sonra yine iyi diyorum..

benim durumumla ilgili de hemen açıklama yapayım ..ben 13 temmuzdan beri gayet sağlıklı diyetimi yapıyordum az ve sık sık yiyordum akşamları da meyve yiyordum ama ayran detoksuna bünyem böyle tepki verdi...gerçi dr yakınlarda çok üzüldüysen onun da etkisi olur dedi ki yakın zamanda bir kayıp yaşamıştım ...ondna böyle oldum..bir daha şokmuş detoksmuş tövbe zaten çok pişman oldum ki sadec ebir gün yapmıştım..ama her bünyede benim gibi etki yaratmıyor zaten...

geçmiş olsun dileklerinde bulunan herkese çok tşk ederim kızlar sağolun..ben bir hafta yıllık izinde olacağım haftaya p.tesiye dek yokum..
handeryacım bilgin olsun ...

gelemezsem hepiniz kendinize çok iyi bakın..
yağmurgözlüm sana da geçmiş olsun kendini çok zorlama...

ben gidip yatıp dinleneyşm bu gece yola çıkıcaz...

öpyorum hepinizi..

tekrar geçmiş olsun güzelim iyi tatiller iyi bak kendine bu tatil iyi gelecek sana toparlanırsın canım iyileşmiş olarak bekliyorum seni :teselli:eek:puyorumnanaktanopuyorumnanaktan

selam kızlar
elimphia çok geçmiş olsun
geçmişi tam okuyamadım yağmurgözlü sanada geçmiş olsun
aylin hadi silkin kendine gel artık işede başladın evde yemek yiyip benim gibi hareketsiz bir ortamda kalmıyorsun en azından,cümle biraz devrik oldu ne demek istediğimi anlamışsındır işte:)
yani evde hareketsiz kalıyorsun sıkılıyorsun habire yiyorsun demek istedim,insan çalışınca öyle olmuyor,en azından benim için böyle,uf yoruldum anlatabildimmi
kilo bildirimi yapıp kaçıyorum kaçamaksız bir gün diliyorum by öptüm
başlangıç:82
şimdiki:75,800
bu hafta giden:500
hedef kilo:60

merhaba bayanlar
zor oldu ama 900 gram vermısım 91.9 kılodayım ınsallah 2 hafta ıcınde 9 dan kurtulup 8 lere gecıcem

toplamda 3 haftadır doktor kontrolunde dıyet yapıyorum 5 kılo tartıda verdım ama 9 kılo yag gıttı vucudumdan yavas ama ıstıkrarlı olucak bu sefer

selam kızlar ben hala kamyon çarpımış gibiyim valla kendime gelemedim size bir selam vereyim yatıcam...900 gr vermişim ben bu hafta handeryacım ..dünkü serumdan sonra yine iyi diyorum..

benim durumumla ilgili de hemen açıklama yapayım ..ben 13 temmuzdan beri gayet sağlıklı diyetimi yapıyordum az ve sık sık yiyordum akşamları da meyve yiyordum ama ayran detoksuna bünyem böyle tepki verdi...gerçi dr yakınlarda çok üzüldüysen onun da etkisi olur dedi ki yakın zamanda bir kayıp yaşamıştım ...ondna böyle oldum..bir daha şokmuş detoksmuş tövbe zaten çok pişman oldum ki sadec ebir gün yapmıştım..ama her bünyede benim gibi etki yaratmıyor zaten...

geçmiş olsun dileklerinde bulunan herkese çok tşk ederim kızlar sağolun..ben bir hafta yıllık izinde olacağım haftaya p.tesiye dek yokum..
handeryacım bilgin olsun ...

gelemezsem hepiniz kendinize çok iyi bakın..
yağmurgözlüm sana da geçmiş olsun kendini çok zorlama...

ben gidip yatıp dinleneyşm bu gece yola çıkıcaz...

öpyorum hepinizi..
geçmiş olsun canım kendine dikkat et

kızlar nerelerdesiniz,bizim topik çöküyor
bebeg,aylin,seray,flatliners,benözlem,serradeniz,selma,merve,handerya,jasmin,calvin-clain,sonuyok,lavita,flex,elay,eflatun,nidam ve diğerleri eskilerden kimse yok.Bende zanlıların arasındayım biliyorum ama tekrar yeniden başlamak istiyorum hadi kızlar gelin bırakmayın.
handerya,aylin ve bir kaç kişi bende dahil çok nadir buralardayız,hani diyorduk ya burdan uzaklaşınca kilolarda geri geliyor diye aynen öyle.
Havalar biraz serinleyince gelir sanıyorum herkes.Umarım yine eskisi gibi olur.
Hadi ben kaçtım daha poğaça falan yapcem,kendime değil annem memlekete gidiyor ona yapcam.
Öptüm millet by!

slmmm kızlarrrr kimseler yok yineee :eek:lmaz:ben de tatil günüm evdeyim ancak girebildim kızkardeşim geldi memleketten kahvaltı biraz uzun sürdükaydirigubbakcemile3
sabah
1 dilim tuzsuz dil peyniri
3 tuzsuz zeytin
1 dilim köy ekmeği
şekersiz çay
geç kahvaltı yaptığım için ara öğün yemem
öğlen
semizotu yogurt var
spor yok ayağım kötü mr çektirdim sonucu pazartesi alıcam inş önemli bişey yoktur :Saruboceq:eek: kadar uğraştım 7 kg verdim geri almak istemiyorum hipotiroid nedeniyle metabolizmam yavaş çok çabuk geri alırım offf offf kendi kendime konuştum kendi kendine konuşana ne derler bilirsinizlaelaelaelaelaegidemde evi toparlıyım bariii opuyorumnanaktan

selam kızlar
elimphia çok geçmiş olsun
geçmişi tam okuyamadım yağmurgözlü sanada geçmiş olsun
aylin hadi silkin kendine gel artık işede başladın evde yemek yiyip benim gibi hareketsiz bir ortamda kalmıyorsun en azından,cümle biraz devrik oldu ne demek istediğimi anlamışsındır işte:)
yani evde hareketsiz kalıyorsun sıkılıyorsun habire yiyorsun demek istedim,insan çalışınca öyle olmuyor,en azından benim için böyle,uf yoruldum anlatabildimmi
kilo bildirimi yapıp kaçıyorum kaçamaksız bir gün diliyorum by öptüm
başlangıç:82
şimdiki:75,800
bu hafta giden:500
hedef kilo:60

teşekkür ederim inş gececek opuyorumnanaktan

herkese günaydıınnn bende sizlerin arasına katılmak istiyorum ya. haftalık kilo verme yarışı yapıyormusunuz yapıyorsanız benide eklermisiniz arkadaşlar
başlangıç:92
şimdiki kilo: 87
şimdilik hedef: 80
olmak istenilen hedef:72
innşallah bu günleride en yakın zamanda görürüzzz
AMııNNNNNkaydirigubbakcemile5:nazar:

kızlar nerelerdesiniz,bizim topik çöküyor
bebeg,aylin,seray,flatliners,benözlem,serradeniz,selma,merve,handerya,jasmin,calvin-clain,sonuyok,lavita,flex,elay,eflatun,nidam ve diğerleri eskilerden kimse yok.Bende zanlıların arasındayım biliyorum ama tekrar yeniden başlamak istiyorum hadi kızlar gelin bırakmayın.
handerya,aylin ve bir kaç kişi bende dahil çok nadir buralardayız,hani diyorduk ya burdan uzaklaşınca kilolarda geri geliyor diye aynen öyle.
Havalar biraz serinleyince gelir sanıyorum herkes.Umarım yine eskisi gibi olur.
Hadi ben kaçtım daha poğaça falan yapcem,kendime değil annem memlekete gidiyor ona yapcam.
Öptüm millet by!

ben geldim, ah ablam cok haklisin, HERKES gitti, haliyle benimde giresim gelmiyor. kimsecikler girmiyor baksana. hafta sonlari bile en az 15 sayfa olurdu simdi 2 anca olmus sasirdim. kac kiloyum bilmiyorum ama kesin 86 üzerinde olmusumdur :gitme: ne oldu bana bilmiyorum, 4 kg aldim nerdeyse geri...... DUR demeliyim artik, bugün basladim rejime dicem yine inanmicaksiniz, kac kere dedim olmadi. bi sirkeleyin beni ya...... spora gidemesemde sanirim tepeye cikicam burda 300 merdiven var cikabiliyorsun.
sicak havalarda ben kilo aliyorum yaaa........ ramazanda geldiii..... oruc tutamicam, anca hafta sonu tutabilcem...1 ay boyunca tutamam yoksa sonra KILO ALIYORUM ve saclarim dökülüyor, vücut sapitir yine, allahim affetsin.. bari ramazan gelesine kadar 83 e geri dönsem!!!!!

kizlar nidam034 tanirsiniz belki, eski üyelerimizden, kendisiyle msn de görüsüyorum.
simdi yazdim ona, hadi abla varmisin yine rejime, kendiside bunalimdaydi, varim kizzz dedi ;:)
insallah basaricaz, simdi cumaya kadar toparlayip kilomuzu belirticez listeye tekrar girebilmek icin,.

merhaba sunshine, nikin gibide günes gibi parliyormusun :kedi:
meslek mühendis diyor
bende mimari cizimciyim

mühendislik mi yapiyorsun abla

evet canım yani mühendislik yapıyorum
güneş gibi parlama kısmını bilemiycem ama bu niki çok uzun süredir kullanıyorum. yıllar önce bir şarkıdan esinlenmiştim şimdi kim söylürdu şarkı neydi onu bile hatırlamıyorum ayyy yaşlandım galiba

X