Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Kizlar benim lahana diyeti yalan oldu ; ( Tek düze beslenemiyorum ben, feci tiksinti geldi midem bulaniyor .bana bir fikir verin bi kurala bir düzene de uymak istiyorum . Varmi onerebileceginiz bir diyet :KK43:(
:

bencede lahana corbasini birak yoksa diyetten SIKILIRsin kendine bunu yapma:KK34:[/QUOTE]

Bıraktım çünkü gerçekten sıkıldım sanırım.

afiyet olsun canimmm

Sağolasın :)
Çorba bitmemiş anlaşılan hala devam ediyorsun midem bulandı demiştin içiyorsun ama...bence bırak iyice igrenmeden.

300 kaloricigi bir porsiyon yemekten alır ve doyardın mis gibi. Daha az kalorili dondurma var onlara bak istetsen bide. Akşam yemeginde diger ögünlere göre biraz agır olmuş lavaştan dolayı.
Gećen gün arkadaşın biri herkesin diyeti birbirinden farklı olur,birbirine benzemez diye bir paylaşımda bulunmuştu onu bir oku istrrsen.

Mihrimahcim dondurma yiyorum çünkü tatlı istegimi ortadan kaldiriyor. Birde gün boyu corbadan aldigim kalori 100 civari o yüzden çok takilmadim ona. Çorba diyetini bıraktım aslında zorunda kaldım biliyorsun. Bu arada lavaş ekmek yerine gecmiyor mu ? Ben hiç ekmek tüketmiyorum çünkü :s

arkadaşlar sizden ki haftalık izin rica ediyorum deneme süremi de daha tamamlayamadım zaten şimdi de taşınma telaşı aldı evi topluyorum çokkkk işim varrrr çokkkkk bebişle nasıl yapacağım bakalımmmm daha sonra sizinle devam edebilrim değil miiii

:

bencede lahana corbasini birak yoksa diyetten SIKILIRsin kendine bunu yapma:KK34:

Mihrimahcim dondurma yiyorum çünkü tatlı istegimi ortadan kaldiriyor. Birde gün boyu corbadan aldigim kalori 100 civari o yüzden çok takilmadim ona. Çorba diyetini bıraktım aslında zorunda kaldım biliyorsun. Bu arada lavaş ekmek yerine gecmiyor mu ? Ben hiç ekmek tüketmiyorum çünkü :s[/QUOTE]

Lavaş biraz daha büyük ve beyaz ekmek yerine geçer ondan dedim canım.
Dondurma ye canım okulda çocuklar yedikçe benim de canım çekiyor ama sen en kalorilisinden yemişsin.
İsmini hatırlamıyorum tam ama 60 kalori olan bir dondurma vardı hatta reklamlarda bile çıkıyordu.onları deneyebilirsin.
Tatlı istegini kuru kayısının içine fındık koyup ye.en güzel tatlıdan iyi gidiyor hemde az kalorili ve zararsız :))
Lahana diyetini iyiki bıraktın biz saglıklı beslenerek kilo vericez dış görüntü süper içi fos, saglıksız güzellerden olmıcaz

arkadaşlar sizden ki haftalık izin rica ediyorum deneme süremi de daha tamamlayamadım zaten şimdi de taşınma telaşı aldı evi topluyorum çokkkk işim varrrr çokkkkk bebişle nasıl yapacağım bakalımmmm daha sonra sizinle devam edebilrim değil miiii

Nereye taşınıyorsunuz böyle sezon ortasında? İşin oldukça zor Allah yardımcın olsun. Aileden kimse yok mu imdadına yetişecek.
Takımla ilgili bilgiyi takım kaptanımız gelince verir ben hiiiç bilmiyorum canım.ama seni aramızda görmek isterim :)
Hadi bakalım sana kolay gelsin

Kizlar benim lahana diyeti yalan oldu ; ( Tek düze beslenemiyorum ben, feci tiksinti geldi midem bulaniyor .bana bir fikir verin bi kurala bir düzene de uymak istiyorum . Varmi onerebileceginiz bir diyet :KK43:(

Mihrimahcim dondurma yiyorum çünkü tatlı istegimi ortadan kaldiriyor. Birde gün boyu corbadan aldigim kalori 100 civari o yüzden çok takilmadim ona. Çorba diyetini bıraktım aslında zorunda kaldım biliyorsun. Bu arada lavaş ekmek yerine gecmiyor mu ? Ben hiç ekmek tüketmiyorum çünkü :s

Lavaş biraz daha büyük ve beyaz ekmek yerine geçer ondan dedim canım.
Dondurma ye canım okulda çocuklar yedikçe benim de canım çekiyor ama sen en kalorilisinden yemişsin.
İsmini hatırlamıyorum tam ama 60 kalori olan bir dondurma vardı hatta reklamlarda bile çıkıyordu.onları deneyebilirsin.
Tatlı istegini kuru kayısının içine fındık koyup ye.en güzel tatlıdan iyi gidiyor hemde az kalorili ve zararsız :))
Lahana diyetini iyiki bıraktın biz saglıklı beslenerek kilo vericez dış görüntü süper içi fos, saglıksız güzellerden olmıcaz[/QUOTE]

O halde lavaşa son veriyorum. Dondurmaninda 60 lık olanini araştırıyorum ve hupletiyorum :KK66:

Nereye taşınıyorsunuz böyle sezon ortasında? İşin oldukça zor Allah yardımcın olsun. Aileden kimse yok mu imdadına yetişecek.
Takımla ilgili bilgiyi takım kaptanımız gelince verir ben hiiiç bilmiyorum canım.ama seni aramızda görmek isterim :)
Hadi bakalım sana kolay gelsin

sorma canım ya aynı ilçede kendi evimizi aldık inşallahh faize girdik :KK43: kayınvalidem hasta o olmaz ebnimkiler hiç olmaz düğün var kardeşim mayısın 5 inde evleniyor onun telaşı kimseye söylemeden kendimiz ve burdaki arkadaşların yardımı ile taşınacağız inan bende bu takımla ilerlemek istiyorum bakalım kaptan ne karar verecek

sorma canoım ya aynı ilçede kendi evimizi aldık inşallahh faize girdik :KK43: kayınvalidem hasta o olmaz ebnimkiler hiç olmaz düğün var kardeşim mayısın 5 inde evleniyor onun telaşı kimseye söylemeden kendimiz ve burdaki arkadaşların yardımı ile taşınacağız inan bende bu takımla ilerlemek istiyorum bakalım kaptan ne karar verecek

Ters bir zamana denk gelmiş canım ya. Hayırlı ugurlu olsun.Rabbim güle güle, huzurla oturmayı nasip etsin.
Allah kolaylık versin.cimcimeyle zor olacak ama... geçip gidecek bu günlerde kendi evinde keyif yaptıgın günleride göreceksin.

.

Cnm kolay gelsin sana inş kolayca tasinirsiniz bebisinle zor tabi biraz.kaptan karar verir soruna ama kaptanimiz çok hoşgörülü kabul eder bence :) Allah yardimcin olsun

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

tatlim listeye henuz girmedigin icin sorun olmaz islerini hallet biz hep burdayiz:KK48: tasinma telasini bilirim cok zor aman sende benim yaptigim hatayi yapma diyetini birakma insanin duzeni olmayinca onune ne geliyorsa onu yiyor aman ha sakin dikkat et tekrardan kolay gelsinn:KK54:
Cnm kolay gelsin sana inş kolayca tasinirsiniz bebisinle zor tabi biraz.kaptan karar verir soruna ama kaptanimiz çok hoşgörülü kabul eder bence :) Allah yardimcin olsun

ayyy tesekkur ederimm:KK17:

selam fistiklar nasil gidiyor ben rapor vermeye geldim:) bu sat oldu halen ciss yapmadim :KK1: simdi 1 elma yedim ve yesil cayimi ictim aksam yemeginden sonnra sporda yapicam :KK8::KK76::KK55: sonra gitsin kilocuklarr:KK52::KK52::KK52::KK52:

Son düzenleme:
s.aleyküm kızlaaarrrr..:21:

aslında çok işim var ev kalkmış ayağa gidiyor
:KK9:ayrıca yemeğim yok..tavuk baget yapacağım..birde semizotu aldım çok güzeldi..onu pişireceğimm
bugün malum kreşte pasta börek günü yaşta pasta ilk defa çok cazip geldi regl olacağım o yüzden herhalde..ama 2-3 çatal aldım..birde patates salatası yedim öğle yemeği yerine..
:KK23:nezle gibiyim ve halsizim ama akşam sporumu yapacağım inş.
ya yarında mantı var kreşte ama ben yemeyeceğim..bgün yapacağım semizotundan götürürüm..

şimdiden menümü yazayım

sabah
yumurta
1 d.ç.ekmek
peynir zeytin
salatalık domates

ara
2 tane hurma

öğle
bir kase patates salatası
2-3 çatal yaş pasta

ara
2-3 kaşık yoğurtla çilek
badem

akşam
sebze yemeği
bir tane baget

ara
yeşilçay
1 hurma yerim belki
:44:

spor 45 dk tempolu yürüyüş ve pilates
:KK8:

selam fistiklar nasil gidiyor ben rapor vermeye geldim:) bu sat oldu halen ciss yapmadim :KK1: simdi 1 elma yedim ve yesil cayimi ictim aksam yemeginden sonnra sporda yapicam :KK8::KK76::KK55: sonra gitsin kilocuklarr:KK52::KK52::KK52::KK52:

süpersin hadi bakalım cumaya kaptan olarak birincimiz ol..inşallah hepimiz eksilerde oluruz.
bende akşam yapacağım sporumu..şimdi mutfak beni beklerr
:KK34:

bugünkü menümüde yazıp günü kapatayım

SABAH
1 haşlanmış yumurta
1 domates
1 salatalık
1kk peynir
1 tutam nane

ARA
1 elma

ÖĞLEN
1 kase buğday çorbası
1 kase yoğurt

ARA
4 kuru kayısı 5 kuru üzüm
10 fındık

AKŞAM
1 kase barbunya pilaki

3lt su
1 bardak bitki çayı
1 saat aletli jimnastik
8 km yürüyüş

Merhaba kizlar
Bugunki menum
Sabah 1 tost kepekli
1 haşlanmış yumurta

Oglen
Dalyan.kofte
Mevsim salata

Ara ogunler
2 lt su

Bugünkü menüm

Sabah
1 haslanmis yumurta
1 dilim tam buğday ekmeği
1 KK peynir

Ara
Kepek ekmegiyle beyaz peynirli tost

Ogle-aksam
Tavuk ve et izgara
Haydari

Ara
Birkaç çilek

1.5 litre su
3 bardak yesilcay

KIZLAR hepinizin menüsü süper..:KK9:

akşam dediğim gibi sebze yemeği bir baget salata ve az da yoğurt yedim..sonrasında yeşilçayla iki hurma...

sporumu malesef yapamadım çünkü şifayı kaptım sanırım..hapşurup duruyorum burnumda akıyor..
:2:ilaç içtim çok halsizim..yatarak ders çalışıyorum..
yarına inş.iyi olurum..ama ders çalışmaya devam etmem lazım..cumartesi sınav varr
:KK31:

Arkadaslar ben cok acil sehir dışına cikiyorum 2 hafta burda olamicam simdiden kusura bakmayın aralarda gelmeye calisicam

X