Acilll kızlar

Birinsann

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2021
1.239
744
Kızlar geçen yazmıştım oğlum grip diye kaç gündür hiç geçmedi bugünde çok ilerledi ateşlendi yeniden acile geldik kan alındı ciğer filmi çekildi serum verildi ama daha kana doktor bakamadi anlayan varmi

Kızlar geçen yazmıştım oğlum grip diye kaç gündür hiç geçmedi bugünde çok ilerledi ateşlendi yeniden acile geldik kan alındı ciğer filmi çekildi serum verildi ama daha kana doktor bakamadi anlayan varmi
Tahlillerini paylaşmamissiniz, gecmis olsun.

Baktı doktor enfeksiyon var dedi geçmezse çocuk doktoru görsün ddi

Eklentiler

• IMG_20231222_004353.jpg
    IMG_20231222_004353.jpg
    167,5 KB · Görüntüleme: 47
  • IMG_20231221_215721.jpg
    IMG_20231221_215721.jpg
    85,6 KB · Görüntüleme: 48
Geçmiş olsun , büyük ihtimal ile unfleza gribine yakalanmıştır 3 4 gun şiddetli ateş oluyor , test yapmadılar mı asiri bi salgin var

Bugün kendi doktoruna götürdük zature başlamış dedi ne çabuk ilerlemia hiç bilmiyorum iğne verdi 3 gün antibiyotik verdi buhar vs işte bakalim inşallah faydası olur kan degerlernide enfeksiyon yükselirse eğer yatış yaparım dedi
Büyük ihtimal unfleza tecrübelerime dayanarak oyle beter bir şey ki rsv de ola bilir çok çok geçmiş olsun şuan durumu nasıl

Bizim çocuk doktoru asla ilaç vermiyor sadece ağrı kesici ateş düşürücü birde tuzlu su buharı ben bal la tedavi ediyorum çocuğumu özelikle solunum yolu enfeksiyonuna inanılmaz iyi geliyor umarım bir an önce toparlanır çok geçmiş olsun

Bizim çocuk doktoru asla ilaç vermiyor sadece ağrı kesici ateş düşürücü birde tuzlu su buharı ben bal la tedavi ediyorum çocuğumu özelikle solunum yolu enfeksiyonuna inanılmaz iyi geliyor umarım bir an önce toparlanır çok geçmiş olsun
Yani ilaç içmeden geçecek durumda değil bn evde yapıyorum ztn bitkisel ama çok ciddi solunum sıkıntısı var şuan

X