Onkoloji - Kanser ve Türevleri Akciğer kanserini yenen var mı?

nures merhaba,benim babam akciğer kanseri küçük hücreli dışı teşhisi kondu toraksta metasatas var her iki akciğerde sarılı maalesef babam tam içeriğini bilmiyor 9 ay önce teşhis kondu.6 kür kemoterapi aldı 25 gün radyoterapi aldı hastanede yatmasını onaylamadık ama şu anda nötr durumda 13 ocakta kontrol için edirne tıpa gidecek.bahsettiğin mantarı duyduk araştırdık maalesef kemoterapi bitmiş dahi olsa alınmasının risk taşıdığı fakat organik nar suyunun daha iyi geldiğini öğrendik uyguladık. seni anlıyorum allah tüm hastalara şifa versin bizimkilerede

nures merhaba,benim babam akciğer kanseri küçük hücreli dışı teşhisi kondu toraksta metasatas var her iki akciğerde sarılı maalesef babam tam içeriğini bilmiyor 9 ay önce teşhis kondu.6 kür kemoterapi aldı 25 gün radyoterapi aldı hastanede yatmasını onaylamadık ama şu anda nötr durumda 13 ocakta kontrol için edirne tıpa gidecek.bahsettiğin mantarı duyduk araştırdık maalesef kemoterapi bitmiş dahi olsa alınmasının risk taşıdığı fakat organik nar suyunun daha iyi geldiğini öğrendik uyguladık. seni anlıyorum allah tüm hastalara şifa versin bizimkilerede

Ablamın tümor 7 cm den 13 cm çıkmış.Tedavinin hiç bir faydası olmamış yani.2 ayda 2 katına çıkması kötü.Allah sonumuzu hayır etsin inşallah.

Daha öncede yazmıştım. Ablama akciğer kanseri teşhisi kondu.39 yaşında.Acaba bu hastalığı yenen varmı. Varsa nasıl bir tedavi uygulandı.Birde bitkisel bişey kullandınızmı.Şimdiden herkese teşekür ederim.

canım çok geçmiş olsun allah acil şifa versin... akciğer kanseri için bitkisel bir şey kullandınız mı demişsin..
akciğer kanseri için keçiboynuzu kürü vardır.akciğer kanserini önlediğini okumuştum..ayrıca bir çok akciğer hastalığına iyi geldiğini yazıyordu...
benim bronşitime iyi geldi.ama kanser tabi büyük bir şey ne kadar etkili olur bilmiyorum ama allahtan umut kesilmez.tamamen kesmesede birazda olsa geriletmesi,rahatlatması tıbbi tedaviyide kolaylaştırabilir.googlede araştırırsan bu konuda bilgi bulabilirsin canım

Canım çok geçmiş olsun.
Bu hastalığı atlatan bir tanıdığım var. Son 5 yıldır gayet sağlıklı.
Sana iyi şeyler söylemeyi çok istiyorum; ama her ihtimale de hazırlıklı olmalısınız.
Bu hastalık öyle bir illet ki...
Umarım ablan da şanslı kişilerdendir ve bir an önce sağlığına kavuşur.

Amin inşallah.Bitkisel bişey kullanmadık.Keçiboynuzu pekmezi içiyor.Kansızlık için.

tümörün büyümesi nötr olmayacağını göstermez.iyi olacağına inan ve inandır herkesi kendi adıma söyleyebileceğim tek şey (kaybetmek yok bu savaşta kazanan biz olacağız bu hastalık neki insan isterse herşeyi yapar)60 yaşında babam 45 yıl ortalama 2 paket sigara içti yenilmek yok lütfen sende buna inan. tek tümör değil iki akciğri sarılı vede metasatas var ağrıları olyor ama iyi olacak çünkü bizim içi savaşması gerek

Teşekür ederim moral verdiğin için. Ablamın morali iyi gibi.Her gün telefonda görüşüyoruz.Ayrı memleketlerdeyiz. ılk kemorapisinde gitmiştim yanına.Sesi genelde iyi geliyor.Tabi ben göremeyince daha çok endişeleniyorum.

endişeni anlıyorum.ben aynı şehirdeyim.sana komik bir olay aktarayım:birgün tlf ediyorum evde kimse açmıyor cep tlf arıyorum ikiside açmıyor,ben bir panik hastalığın teşhisi yeni kondu anam noluyor diye apar topar çıktım tüm trafik kuraalarını ihlal ederek annemlere vardım kapıyı annem açtı :hayırdır dedi. anne tlf niye bakmıyosun babam nerde?anacım elektrik süpürgesinin sesinden duymamış babamsa çarşıya çıkmış duymamış yanından geçenler tlf çalıyor diye uyarmışlar sen düşün artık beni güleyim mi oturup sinirden ağlayımmı?

Bende hep yeğenimin telefonundan arıyom.Açmadığında bir telaş oluyorum.Benim gitme gibi bir lüksüm yok maalesef.

yarın ve öbürgün kontrolleri var babamın inşallah metastas çıkmaz kızlar nolur dua edin:KK43:

öncelıkle geçmiş olsun diyeyim cnm
ablanın avantajı yaşının genç olması ve tedaviyi kabul etmesi.bu onemlı gerçekten babasını mide ca dan kaybeden birisi olarak yaşadıklarınızı çok iyi anlaıyorum.eğer akc.ca patoloji raporunda küçükhücreli yazıyorsa bu daha çabuk yayyılan yanı metastas gösteren hücre tipidr.ben kanseri yenen çok az kişi tanıyorum.ama allahdan ümt kesılmezmafoldumben
moral çok onemli bitkisel ilaçlardan da alabilir.kemoterapi ve radyoterapi de yan etkıleride azaltır.sağlığıına umarım kavuşur...

benimde annemin her iki ciğerinde de kitle çıktı burunkoskopisi yapıldı biopsileri alındı sonuçlarını yarın alacaz inşlh bişi çıkmaz çok korkuyorum,ALLAH tüm hastalara şifa versin inşallah

KIZLAR BABAMIN SONUÇLARI ıYı HASTALIK NÖTR SIÇRAMADA YOK AYNI KONUMDA DURUYOR OH BE=) (hale bak kötünün iyisine bile oynamak üzereyim=)

Bizimde öyle oldu.Ablamında kitlelerde değişiklik yok demiş doktor.Ona dahi sevindim. Yalnız yumurtalıklarındakiler kaybolmuş.

benimde annemin her iki ciğerinde de kitle çıktı burunkoskopisi yapıldı biopsileri alındı sonuçlarını yarın alacaz inşlh bişi çıkmaz çok korkuyorum,ALLAH tüm hastalara şifa versin inşallah

annenin durumu nedir?merak ettim allah şifalar versin

X