Onkoloji - Kanser ve Türevleri Akciğer kanserini yenen var mı?

Bende artık herşeyin para için yapıldığını düşünüyorum.Yani Allah rızası,insanlara yardımcı olmak hepsi hikaye olmuş.İnşallah dediğin gibi bunları gerçekten allah rızası için yapan birileri olsa.

:umursamaz:katılıyorum canım her şey menfaat olmuş bu dünyada. çekmeyen bilmez rabbim onlara yaşatsın demem.allahım vermesin kimselere

nil,485 tl çok pahalı geldi bana.Annem 540 tl ile geçiniyor.Kaldı ki şu an uyguladığımız ot,çöp,(kantoron ve ebegümecini özel getiriyoruz)üzümm ekstreleri,keçiboynuzu ürünleri derken onlarında aylık maliyeti neredeyse 300 tl oluyor.Taksit filan yaparmı acaba?Taksitle verirse inanılmaz kolaylık olur bizim için.

Canım, bir konuşayım senin için..
Ya da sen ara konuş..
Ben peşin almıştım..

Müslüman bir adam.. ınsaflı..
ılacı milyarlara değer..
Ama taksitlendirmeyi nasıl yapar ki?
Bu şehirde olsanız belki ama,
başka şehirden olabilir mi?

Ben bir konuşayım inşaAllah yarın..
Zaten benimde şu kabızlık konusunda soracaklarım vardı..
Seninkinide sorarım bu arada..
Yarın haberleşelim inşaAllah canım..

Canım, bir konuşayım senin için..
Ya da sen ara konuş..
Ben peşin almıştım..

Müslüman bir adam.. İnsaflı..
İlacı milyarlara değer..
Ama taksitlendirmeyi nasıl yapar ki?
Bu şehirde olsanız belki ama,
başka şehirden olabilir mi?

Ben bir konuşayım inşaAllah yarın..
Zaten benimde şu kabızlık konusunda soracaklarım vardı..
Seninkinide sorarım bu arada..
Yarın haberleşelim inşaAllah canım..

benim içinde sorarmısın cnm yaaa

Kabızlık annemde de artmış durumda,Umarım bizimde uygulayabileceğimiz şeyler önerir.Taksit konusunu bende mail atarak sordum akşam cevap gelmedi henuz.Fakat seninde dediğin gibi zor .Sitesinide inceledim.Doktorlar bize her türlü tatlı şeyın tümörü büyüteceğini söylediler.Biz üzüm ekstresi bulduk Saraçoğlu ve marankide satıyor (siyah uzum ekstresi diye)Ondan ayda yaklaşık 10 kutu bitiryor.(her kavanoz 100 gr. ve özel yapılıyor burada.7 kg siyah üzüm ve çekirdeğinden sadece 100 gr çıkıyor)Umarım işe yarar

Üzüm ekstresini bize saraçoğlu önerdi.Bağışıklığı kuvvetlendirmek içinmiş.Ama ben yapan firmayla görüştüm ankarada bir akciğer ve istanbulda kan kanseri hastasının 4 ay kullandıktan sonra tümörde küçülme olduğunu söyledi.Müşterileriymiş.u an için annemde buna bağlı olarak bir değişme sezmedim zaten o kadar çok şey deniyoruz ki ne ıyı geliyor artık secemiyorum.enel durumu şu an ıyı çok şükür

Bana netten bir cevap gelmedi.Bu arada bende hataydan ebegümeci tohumu ve kantaron duymuştum.Onları getirttim.Yayılmasını engelliyormuş.Başladık içmeye.Buradan paylaşalım olurmu?hastalarımızda ne gibi değişiklikler olacak.

Kızlar sakın böyle macun satan şarlatanlara inanmayın. Bu tarz şeyler bırakın iyileştirmeyi hastaların kan değerleri ve bağışıklık sistemlerini etkilediklerinden doktorları yanıltabiliyor. Hastanın durumunun değerlendirilmesi engelliyor.
Bu hastalığa çare bulunabilseydi tedavisi kolay olsaydı koskoca Türkiyede sadece 150 tane Onkolog olmazdı.
Benim annem de over ca. doktorların bilgisi olmadan ek bitki falan kullanmayın.Annemin kanser olduğunu öğrendikten sonra bizde çok araştırdık ve dolandırılan çok insan olduğunu öğrendim.
böyle macun gibi şeylere para vereceğinize kemoterapi yada radyoterapi ara dönemlerinde hastaların kendilerini mutlu hissedeceği küçük geziler planlayın hayata tutunmaları için onları destekleyin. ben annemin kemoterapi dönemi biter bitmez durumu el verirse tatile götürmeyi planlıyorum.
Ayrıca kantoran yasak kanser hastalarına . Bilimsel tezler ve Dr.lar haricinde kimsenin verdiği bilgiye tavsiyeye güvenmeyin.

Kanser hastalarına sağlıklı günler, yakınlarına sabır diliyorum.

Kızlar sakın böyle macun satan şarlatanlara inanmayın. Bu tarz şeyler bırakın iyileştirmeyi hastaların kan değerleri ve bağışıklık sistemlerini etkilediklerinden doktorları yanıltabiliyor. Hastanın durumunun değerlendirilmesi engelliyor.
Bu hastalığa çare bulunabilseydi tedavisi kolay olsaydı koskoca Türkiyede sadece 150 tane Onkolog olmazdı.
Benim annem de over ca. doktorların bilgisi olmadan ek bitki falan kullanmayın.Annemin kanser olduğunu öğrendikten sonra bizde çok araştırdık ve dolandırılan çok insan olduğunu öğrendim.
böyle macun gibi şeylere para vereceğinize kemoterapi yada radyoterapi ara dönemlerinde hastaların kendilerini mutlu hissedeceği küçük geziler planlayın hayata tutunmaları için onları destekleyin. ben annemin kemoterapi dönemi biter bitmez durumu el verirse tatile götürmeyi planlıyorum.
Ayrıca kantoran yasak kanser hastalarına . Bilimsel tezler ve Dr.lar haricinde kimsenin verdiği bilgiye tavsiyeye güvenmeyin.

Kanser hastalarına sağlıklı günler, yakınlarına sabır diliyorum.

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

Uzun zamandır yazamadım.Moral olarak bi,tiktik çünki.ne yazıkkı zar zor temıon ettığım net aracılığı ıle araştırıp ulaştığım kantaron ve ebegumecı tedavısı nı uyguladık.Fabrıka şekerının kanserı azdırdığını bıldığım halde tarıfte verılen bol şekerli ebegumecı suyunu ıçırdığımın ıkıncı gunu.Korkunç ağrılar ve kan kusmalarla öksürükle bir krız geçirdik.tetikledi.Oysa o gune kadar böyle ağrı hiç olmamıştı.Doktpordan özel receteli ilaç ağrı kesıcı aldık şu an yan etkileriyle o ilçalarıda kullanıyor.
Kemoterapi önerdı doktor ama yaşı 72 kaldıramayacağından korkuyorum.zaten iştahsızlık ve halsızlık başladı.Kendimi suçluyorum ben ettim.benim yuzumden tetiklendı bunu bılıyorum kendımı asla affetmeyeceğim.
kemoterapi yaptırıp yaptırmamak konusunda havadayım.ne yapacağımı bilmiyorıum doktor bir kaç düşük dozlu deneme yaparım olmazssa bırakırım dedi ama bu seferde yıne tetiklemekten daha beter hale getırmekten korkuyorum.herkese soruyorum ama biliyorum kı her bunye farklı .
bu konuyu daha uzmanından ve yaşayanından öğreneceğim bir adres site biliyormusunuz
çok üzgünüm çok :KK43:
Acxaba macunu deneyen arkadaşımızda durum nedır?

Maviş, çok özür dilerim canım yaa..
Ararım sizin için dedim, bayağıdır arayamadım Münir Bey'i..
Kayınvalidem ameliyat oıldu, yoğun bakım, hastane falan derken,
kendi derdimden ilgilenemedim sizle..

Maviş, senin için konuştum, özelden görüşsek çok iyi olacak..
Ama benim mesaj sayım yeterli değil..
Senin 49 olmuş, 50'yi tamamlayıp bana MSN adresini ver istersen,
bir yazışalım canım..

Şimdi burada söylemek istemiyorum..
Bekliyorum..

Ben bittim nil :KK43:
Hep benim suçum ben tetikledim o şekerli ebegumeci yuzunden yaptım.:KK43: Kendimi hiç affetmıyorum.
Korkuyorum başka şey yapmaya.O ebegğümec,n, nasıl zor temin ettiğimi biliyorsunuz.Evde yapmak ayrı zahmetti zaten.Ben ne yapacağımı şaşırdım.Tüm bitkiselleri kesti şimdi.Önceden ısırgan keçiboynuzu uyguluyorduk oda bitti.kan ağzından ve burnundan gelince :KK43:
Bu bal ya daha kötü yaparsa zaten kemo dıyor doktor annemı deneyecekmş ya oda tetiklerse?ya daha beter olursa.Şimdi uyuyor yemek de yemiyor.Bazen deli gibi ağlıyorum bazen ne yapayım ne olacaksa olur diyorum.Resmen depresyona girdim.Dua dua elimden gelen tek şey bu :KK43:

Canım, ne olur böyle düşünme.. Neden bitesin ki..
Ve neden kendini suçluyorsun ki?
Herşey doğal sürecinde ilerliyor..

Benim babam da dün gece ambulansla hastaneye kaldırılmış yine..
Kalbi düzensiz atmaya başlamış..
Ama bu balı kullanırken bayağı düzelmişti..
Tatilde yanına gittiğimde, bizzat gördüm farkını..

Şimdi inat ediyor kullanmıyor balı..
Bana eziyet gibi geliyor onu yemek diyor..
ıştah falan kalmadı ya zaten, o yüzden..
Balı bırakınca, eski haline döndü yine..

Ama emin ol, bunlar doğal süreçler..
Anlatıkların babamınkilerle tıpatıp aynı..
Senin yüzünden değil yani..

Bak, ben ebegümeci mi verdim.. Yooo..
Ama babam dün gene fenalaştı..
Bunlar normal artık canım..
1 aydır kabullendim artık herşeyi..
Sende kabullen..

Müsait bir zamanda msn'de görüşelim...
Dertleşelim, olur mu?

Teşekkür ederim nil.Umarım ikiside ağrısız acısız yaşar ve ölürler :KK43: ınşaallah

X