Onkoloji - Kanser ve Türevleri Akciğer kanserini yenen var mı?

Herkese geçmiş olsun,dedemin yaklaşık bir ay önce akciğer kanseri teşhisi konuldu,şimdilik yaşı olduğu için ışın tedavisi görecek,ancak vücudu için tuz kaybetmesin diye himalaya tuzu aldım,ayrıca hergün sinir otu,kurt pençesi veriyoruz,hergün nar suyu sıkıyoruz.ancak ağrısı ve öksürüğü çok rahatsız ediyor,allah herkese şifa versin, allah yar ve yardımcımız olsun,

Benim annemede ocak ayında konuldu akciğer kanseri teşhisi.Kemoterapi olmadı.Ot çöp kullanıyoruz.Ne duysam alıp kaynatıyorum.Moralim bitik.3-4 ay yaşar dediler.Bu kanser türünde küçük hücreli karnisom iyileşme yüzde on yedi.Bunu kabul edin dediler.Yazmak bile içimden gelmiyor.Gözümün önünde eriyecek.Üstelkik erkek kardeşide aynı anda akciğer kanseri oldu.O daha berbat durumda

Benim annemede ocak ayında konuldu akciğer kanseri teşhisi.Kemoterapi olmadı.Ot çöp kullanıyoruz.Ne duysam alıp kaynatıyorum.Moralim bitik.3-4 ay yaşar dediler.Bu kanser türünde küçük hücreli karnisom iyileşme yüzde on yedi.Bunu kabul edin dediler.Yazmak bile içimden gelmiyor.Gözümün önünde eriyecek.Üstelkik erkek kardeşide aynı anda akciğer kanseri oldu.O daha berbat durumda

canım benim çok üzüldüm. ama ne yazıkki, bu türü, söylendiği gibi allah yardımcınız olsun. anneciğin sigara içermiydi.sağolsun babam 45 yıl içti ortalama2 paket onunki küçük hücreli dışı 9 ay ile 2 yıl dediler 1 yıl bitiyo martta:a015:

Annem tam 45 yıl günde 3 paket sigara içti halen günde 1-2 paket içiyor.Gırtlak kanserinde 35 yıl önce ameliyat vs oldu.Yendi dediler ama akciğer kanseri çıktı.Allaha şükür ki onlar eski toprak.Yapılan tetkiklerde her organı,kanı vs süper çıktı.üzüntü ve stresten olduğunu düşünüyorum.Çok acılar çekti.İbrahim saraçoğluyla görüştük.Rahatlaması için keçi boynuzu suyu,ısırgan ebegümeci,üzüm ekstresi önerdi.Kantaron duydum kanseri yok ediyormuş onu kaynatıyorum.Civanperçemıyle kanseri yenen birini okudum onu kaynatıyorum.At kuyruğu otu yayılmasını engelliyormuş,eğir kökü suyu ki iğrenç bişey ıyı geliyor dediler onuda içiriyorum.Deli gibiyim ne duysam ne okusam araştırıyorum.İçiriyorum.Oda şaştı halime.Kabızlık başladı,baş ağrısı başladı bu sefer korkuyorum acaba beyınemı attı,bağırsaklaramaı attı diye.Hayatım diken üzerinde geçiyor.Ölü nasıl yıkanır,nasıl kefenlenir onlaroıda araştırıyorum son görevimi en ıyı şekilde yapayım diye.Hiç bir şeyın işe yaramadığını hissediyorum her gun daha kötuluyor.İştahı ıyıdı oda gitti,kabızlıktanmı diyorumGiderici şeylerde işe yaramıyor.
Babam 6 yıl önce vefat etti.Şimdi annemi seyretmek içimi yakıyor.Geçenlerde istihareye yattım Allahım ne kadar daha zamanı var diye.Rabbim halime acıdı belkide.Rüyamda 10 yıl sonrayı görüyorum.Nete girip mesaj ve notlarıma bakıyorum.Eşime aaaaa bak annemim ölüm tarihinide yazmışım diyerek okuyorum.10-09-2010 senağlama
Yani ramazan bayramının 2.günü.Canım anneme bakacak kimse yok.Benim yanımda damat evinde kalıyor.Ağrına gidiyor.Evine gitmek ıstıyor.Yalnız diye bırakmak ıstemıyorum.Çok yıprandım çok.

Annem tam 45 yıl günde 3 paket sigara içti halen günde 1-2 paket içiyor.Gırtlak kanserinde 35 yıl önce ameliyat vs oldu.Yendi dediler ama akciğer kanseri çıktı.Allaha şükür ki onlar eski toprak.Yapılan tetkiklerde her organı,kanı vs süper çıktı.üzüntü ve stresten olduğunu düşünüyorum.Çok acılar çekti.İbrahim saraçoğluyla görüştük.Rahatlaması için keçi boynuzu suyu,ısırgan ebegümeci,üzüm ekstresi önerdi.Kantaron duydum kanseri yok ediyormuş onu kaynatıyorum.Civanperçemıyle kanseri yenen birini okudum onu kaynatıyorum.At kuyruğu otu yayılmasını engelliyormuş,eğir kökü suyu ki iğrenç bişey ıyı geliyor dediler onuda içiriyorum.Deli gibiyim ne duysam ne okusam araştırıyorum.İçiriyorum.Oda şaştı halime.Kabızlık başladı,baş ağrısı başladı bu sefer korkuyorum acaba beyınemı attı,bağırsaklaramaı attı diye.Hayatım diken üzerinde geçiyor.Ölü nasıl yıkanır,nasıl kefenlenir onlaroıda araştırıyorum son görevimi en ıyı şekilde yapayım diye.Hiç bir şeyın işe yaramadığını hissediyorum her gun daha kötuluyor.İştahı ıyıdı oda gitti,kabızlıktanmı diyorumGiderici şeylerde işe yaramıyor.
Babam 6 yıl önce vefat etti.Şimdi annemi seyretmek içimi yakıyor.Geçenlerde istihareye yattım Allahım ne kadar daha zamanı var diye.Rabbim halime acıdı belkide.Rüyamda 10 yıl sonrayı görüyorum.Nete girip mesaj ve notlarıma bakıyorum.Eşime aaaaa bak annemim ölüm tarihinide yazmışım diyerek okuyorum.10-09-2010 senağlama
Yani ramazan bayramının 2.günü.Canım anneme bakacak kimse yok.Benim yanımda damat evinde kalıyor.Ağrına gidiyor.Evine gitmek ıstıyor.Yalnız diye bırakmak ıstemıyorum.Çok yıprandım çok.

:teselli:canım benim seni okadar iyi anlıyorumki nar suyu iyi geliyor organik nar suyu devam ettik ama artık bıktı maşşallah iştah sorunu bizde yok hep dua ediyorum allahım geçmez hastalık biliyorum ona ve bize sabır ver güç ver diye geçmiş olsun diyene kızıyorum allah yardım etsin demelerini tecih ederim çünkü geçmeyeceğini bilmek zor allhın her günü bir gün babam fazla yaşasın diye dua ediyorum.ananem oğlu olmadığı için bizde kalmıştı oda lösemiydi senin ruh halini bu yüzden daha iyi anlıyorum bizde vefat etmişti. insan hastasının ölmesini istermi ama bazen diyorumki allahım çok acı çekmesine izin verme çok garip bir çelişki yaşamayan bilmez ama hala küçük kardeşim ve ben sigara içiyoruz o 1 paket ben 3günde 1paket bu ne yaman çelişki değilmisenağlama

ananem 28 kasımda vefat etmişti bayrama 6gün vardı annemin ağıdını feryadını hatırlayınca yazarken bile göz yaşım akıyo

Keşke bu topiği hiç görmeseydim.
Yazıp yazmamakta tereddüt ettim.
2008 haziranında ben de babamı bu akciğer kanseri illeti yüzünden kaybettim.Bizim erken teşhisti.Kemoterapi ve ışın tedavisi yapıldı.1,5 yıl savaştı.İyiye gidiyordu.Çok da iyi görünüyor,morali de yerindeydi yani bu hastalık yüzünden ölebileceğini bir kez bile aklımdan geçirmemiştim.Sanırım insan sevdiklerine konduramıyor.sonra sonra köüye gitmeye başladı önce 1 hafta kekelemeye başladı konuşamıyordu.Sonra kekemelik düzeldi ve bir anda sesi gitti.Bir daha sesini hiç duymadık mafoldumben mafoldumben Bursa da onkolojide tedavi görmüştü ve en son oraya yatırıldı Ölümünden 12 saat önce yetişebildim,gördüğüm manzara beni çok üzmüştü.Oksijen tüpüne bağlıydı nefes alamıyordu ve camın önünden ayrılamıyordu nefes alabilmek için,ne uzanabiliyordu ne de sırtını yastığa dayayabiliyordu.Nefes almakda güçlük çekiyordu ve ayakları bacakları inanılmaz şişmişti.Genelde insanlar zayıflarmış bu hastalıkda ama babam kilo alanlar arasındaydı.Son saatlerimizi sadece birbirimize bakarak geçirebildik.Zamanının geldiğini biliyordu çok acı çekiyordu.Kollarımda kaybettim ben babamı... Hiç bişey yapamadım öylece kala kaldım,şok geçirdim neden yatağa yatırdığımızı bile anlayamamıştım artık tıkanmadan uzanabilecek sanıyordum meğer son çırpınışlarıymış... mafoldumben mafoldumben mafoldumben

Daha fazla devam edemeyeceğim,çok kötü oldum
Ablan için yardımcı olamadım.Kusura bakma.
Allah şifasını versin,acısını yaşatmasın inşallah :Saruboceq:
Kanserle mücadele etmek çok zor,sabır gerektiriyor,Allah yardımcınız olsun

çok üzüldüm güzelim biliyormusun babamda kilo aldı 86 kilo oldu.geçen hafta gittim 10 dak. dışarı çıktı geldi nasıl bir nefes alış şekli var biliyormusun sanki babam değilde karşımdaki insandan öyle kötü bir hırıltı vardıki bir an babam değil zannettim kendimi toparladım çabucak şaka yaptım.oda şakama karşılık verdi. bazen sesi kısılıyo şekerden zannediyordum.hastalığından olabileceği aklıma gelmemişti. çocuklarıma derimki insanın sevdiği ölünce gökyüzünden onu takip eder.eminimki babacığında seni görüyordur.senağlama

Kızlar..
Burayı yeni farkettim.. Allah hepinize yardım etsin..
Çok.. çok üzüldüm..

Biraz uzun olacak yazacaklarım..
Ama okuyun derim..

Benimde babam şu an akciğer kanseri..
Son evrelerinde..
Kalp hastası olduğu ve bünyesi çok zayıf olduğu için ne kemoterapi, ne ameliyat..
Hiçbirşey yapmadan eve gönderdiler..
Ve o zaman 6 ay kadar ömür biçtiler..
1 sene oldu..
Hala yaşıyor.. Tabi buna yaşamak denilirse..

Kalkamıyor.. Yürüyemiyor.. Hatta artık oturamıyor..
Ayağa kalktığı anda nefes nefese kalıyor..
Nefessizlikten gözleri dışarı fırlıyor sanki..

Ağrıları çok arttı..
Dayanamıyor ağrılara..
Ağrı kesici ilaçları geçtik, sırtına ağrıyı kesmesi için bant yapıştırıyoruz şimdi..
Ama yavaş yavaş o da yeterli gelmemeye başlıyor..

35- 40 kilo kaldı 1.80 boyundaki adam..
Eridi.. bitti..
Yemek te yiyemiyor.. Kabızlık onu çok zorluyor..

Kanser akciğerinin 3 te 2 sini kaplamış..
Kendisinin kanser olduğundan haberi yok..
Ona söylemedik ama " ben biliyorum kanser olduğumu" diyor..
günden güne kötüye gidiyor..

Ama size asıl söylemek istediğim birşey var..
Hepinize bir umut olur inşaAllah..

Ben şu an Trabzon'dayım..
Babam ise Sakarya'da..
Dr.lar hiçbir ilaç vermediler babama..
Sadece ölüme terkettiler..

Bende bitkisel tedaviye yöneldim..
Araştırdım..
Ve Malatya'dan bir tanıdığımın ballı bir karışımdan
senelerdir çekmekte olduğu bir bağırsak hastalığından(ama kanser değil..)
kurtulduğunu öğrendim..
Bakalım neymiş bu karışım derken, tesadüf bu ya,
bu karışımı yapan adamın Trabzon'da olduğunu öğrendim..
Hemde sürekli önünden geçip gidiyormuşum..

Hemen aradım.. Gittim görüştüm..
Uzun uzun konuştum..

Adam, Kur'an'daki bal ile ilgili ayeti okuyarak başlamış araştırmalarına..
Hani "balda gerçekten insanlar için şifalar vardır" gibi bir ayet bu..
24 yıldır araştırıyormuş..
Ve birkaç sene önce nihayet bulmuş..
Bir karışım icad etmiş..
Denemiş..
Ve birçok kanserli hastası iyileşmiş bu sayede..
Tabi adam diyor ki,
Ben aracıyım.. Şifayı veren Allah..

Tüm tümörleri küçülten bir balı var..
Yani tüm kanser türleri için, tek bir karışımı var..
Bu karışım, kanser hücrelerini öldürüyor..

Biz ne yaptık dersiniz?
Hemen aldık bu baldan..
Bu bala başlamadan önce film çektirdik..
ışte o zaman öğrendik kanserin akciğerini 3 te 2 sini kapladığını..
Dr. "bitti artık" demişti bize..
Sadece bekleyin demişti..

Bizde nasıl olsa herşey bitti,
bu balı deneyelim, zaten dr. lar ne ilaç verdiler ne tedavi,
bir deneyelim dedik..

Karışım 27 günlük kürler halinde..
Bir kavanoz 27 gün gidiyor..
Acı değil, tadı çokta güzel..
Yalnız tam adamın tarif ettiği gibi kullanılması gerekiyor bu macunun..

Neyse..
Ben buradan alıp, yolladım babama..
Ve babamda o kadar düzenli kullandı ki..
Bir dakika bile şaşmadı kullanırken..

Ne oldu dersiniz?
Macun bittiğinde gidip yine film çektirdik..
Ve 5 mm. küçülme olduğu tespit edildi..

Tabi tümör son aşamasında ve çok büyük olduğundan,
tamamen yok olması çok zaman alacak..

Ama siz Dr. un şaşırmasını görecektiniz..
"Bunun hiçbir ilacı yok.. Tedavisi yok.. Siz ne yaptınızda bu tümör küçüldü" dedi..

Biz bir kavanoz daha aldık şimdi..
Kullanmaya devam..
Adama yanında farklı bir kavanoz daha verdi..
O da, tümörün küçülmesini hızlandıracakmış..

Anlatacağım daha çok ayrıntı var..
Ama artık zamanla yazarım size..

Bu mübarek adamın ismini vermeyeceğim..
Özelden yazarım macunun adını isteyen olursa..

Allahım herkese yardım etsin..
Hastalık çok zor..
Hele kanser, beter bir hastalık..

Nil ben malatyadayım ve burada bir üzüm ekstresi kullanıyorum.O ballı karışımın adını fiyatını ve bulacağım adresi yazarmısın özelime.Annemde kabızlık ve ses kısıklığı başladı.

Tabi yazarı canım..
Rabb'im şifa versin inşaAllah..
Bu acıyı ancak çekenler anlar..
Hemen şimdi yazıyorum..

maviş mesaj sayım 50 olmadığı için özel msj gönderemiyormuşum henüz..
Ne yapsak ki?
ısimde vermek istemiyorum açıkça,
sonra satışını yapıyorsun falan derler diye..

Ama şunları söyleyeyim..
1 kavanoz hemen hemen 1 ay gidiyor..
485'e aldık biz..
1 ay bile olmadı alalı..
Sanırım değişmemiştir..

Vallahi ne parayı gördü gözüm ne pulu..
Can'dan önemli mi?

Hah bak aklıma geldi şimdi..
Adamın sitesi var..
.............................
Burada herşey mevcut..

Şifa Allah'tan..
Ben denedim, gözümle gördüm tümördeki küçülmeyi..
ınşaAllah denersiniz de hayırlı haberlerinizi alırım..
Haberdar etmeyi unutma beni.. Tamam?

Son düzenleme:
Kızlar..
Burayı yeni farkettim.. Allah hepinize yardım etsin..
Çok.. çok üzüldüm..

Biraz uzun olacak yazacaklarım..
Ama okuyun derim..

Benimde babam şu an akciğer kanseri..
Son evrelerinde..
Kalp hastası olduğu ve bünyesi çok zayıf olduğu için ne kemoterapi, ne ameliyat..
Hiçbirşey yapmadan eve gönderdiler..
Ve o zaman 6 ay kadar ömür biçtiler..
1 sene oldu..
Hala yaşıyor.. Tabi buna yaşamak denilirse..

Kalkamıyor.. Yürüyemiyor.. Hatta artık oturamıyor..
Ayağa kalktığı anda nefes nefese kalıyor..
Nefessizlikten gözleri dışarı fırlıyor sanki..

Ağrıları çok arttı..
Dayanamıyor ağrılara..
Ağrı kesici ilaçları geçtik, sırtına ağrıyı kesmesi için bant yapıştırıyoruz şimdi..
Ama yavaş yavaş o da yeterli gelmemeye başlıyor..

35- 40 kilo kaldı 1.80 boyundaki adam..
Eridi.. bitti..
Yemek te yiyemiyor.. Kabızlık onu çok zorluyor..

Kanser akciğerinin 3 te 2 sini kaplamış..
Kendisinin kanser olduğundan haberi yok..
Ona söylemedik ama " ben biliyorum kanser olduğumu" diyor..
günden güne kötüye gidiyor..

Ama size asıl söylemek istediğim birşey var..
Hepinize bir umut olur inşaAllah..

Ben şu an Trabzon'dayım..
Babam ise Sakarya'da..
Dr.lar hiçbir ilaç vermediler babama..
Sadece ölüme terkettiler..

Bende bitkisel tedaviye yöneldim..
Araştırdım..
Ve Malatya'dan bir tanıdığımın ballı bir karışımdan
senelerdir çekmekte olduğu bir bağırsak hastalığından(ama kanser değil..)
kurtulduğunu öğrendim..
Bakalım neymiş bu karışım derken, tesadüf bu ya,
bu karışımı yapan adamın Trabzon'da olduğunu öğrendim..
Hemde sürekli önünden geçip gidiyormuşum..

Hemen aradım.. Gittim görüştüm..
Uzun uzun konuştum..

Adam, Kur'an'daki bal ile ilgili ayeti okuyarak başlamış araştırmalarına..
Hani "balda gerçekten insanlar için şifalar vardır" gibi bir ayet bu..
24 yıldır araştırıyormuş..
Ve birkaç sene önce nihayet bulmuş..
Bir karışım icad etmiş..
Denemiş..
Ve birçok kanserli hastası iyileşmiş bu sayede..
Tabi adam diyor ki,
Ben aracıyım.. Şifayı veren Allah..

Tüm tümörleri küçülten bir balı var..
Yani tüm kanser türleri için, tek bir karışımı var..
Bu karışım, kanser hücrelerini öldürüyor..

Biz ne yaptık dersiniz?
Hemen aldık bu baldan..
Bu bala başlamadan önce film çektirdik..
İşte o zaman öğrendik kanserin akciğerini 3 te 2 sini kapladığını..
Dr. "bitti artık" demişti bize..
Sadece bekleyin demişti..

Bizde nasıl olsa herşey bitti,
bu balı deneyelim, zaten dr. lar ne ilaç verdiler ne tedavi,
bir deneyelim dedik..

Karışım 27 günlük kürler halinde..
Bir kavanoz 27 gün gidiyor..
Acı değil, tadı çokta güzel..
Yalnız tam adamın tarif ettiği gibi kullanılması gerekiyor bu macunun..

Neyse..
Ben buradan alıp, yolladım babama..
Ve babamda o kadar düzenli kullandı ki..
Bir dakika bile şaşmadı kullanırken..

Ne oldu dersiniz?
Macun bittiğinde gidip yine film çektirdik..
Ve 5 mm. küçülme olduğu tespit edildi..

Tabi tümör son aşamasında ve çok büyük olduğundan,
tamamen yok olması çok zaman alacak..

Ama siz Dr. un şaşırmasını görecektiniz..
"Bunun hiçbir ilacı yok.. Tedavisi yok.. Siz ne yaptınızda bu tümör küçüldü" dedi..

Biz bir kavanoz daha aldık şimdi..
Kullanmaya devam..
Adama yanında farklı bir kavanoz daha verdi..
O da, tümörün küçülmesini hızlandıracakmış..

Anlatacağım daha çok ayrıntı var..
Ama artık zamanla yazarım size..

Bu mübarek adamın ismini vermeyeceğim..
Özelden yazarım macunun adını isteyen olursa..

Allahım herkese yardım etsin..
Hastalık çok zor..
Hele kanser, beter bir hastalık..

cnm benimde babam akciger kanseri bana yardımcı olurmusun nerden ve nasıl alabilirim

Aslında sevdiklerimiz kanser olunca bu işlerin içine giriyoruz ve karşımıza inanılmaz bir sektör çıkıyor.Para odaklı.içişnde ne olduğunu bilmediğimiz karışımlara istenen milyarlık paralar.Sanki paran yoksa öl deniyor.Alsan ayrı dert almasan hep içinde kalacak olan acaba alsam ıyıleşirmıydı karmaşası :KK43:
Öyle çok şey denıyorum kı kadıncağız artık sorgusuz sualsız içiyor.Kantoron otu ıyıleştiriyor dediler nasıl acı anlatamam,civanperçemi dediler onu,ısırgan,ebegümeci,keçiboynuzu,eğir kökü,at kuyruğu,ceviz,bal,siyah üzüm ekstresi.yeni bir şeyi deneyecek ne hal nede param var aslında.Yinede acaba bu ıyı gelirmi düşüncesi işte.
o balı yapan adamın sitesi varsa adını yaz foruma biz googleden falan ulaşmaya çalışalım .Bilmiyorum aklıma başka fikir gelmiyor.Akşamdan beri şu kabızlık konusuna takıldım acaba akciğer hastalarında kabızlık oluyormu?Annem ağır şekilde yaşıyor.
gerçekten Allah rızası için hastalara yardım eden birileri varsa (ki artık inancım kalmadı)ulaşmamızda bize yardım etmeni rica ediyorum

Bende artık herşeyin para için yapıldığını düşünüyorum.Yani Allah rızası,insanlara yardımcı olmak hepsi hikaye olmuş.ınşallah dediğin gibi bunları gerçekten allah rızası için yapan birileri olsa.

X