Bir Erkeğin Size Aşık Olduğunu Nasıl Anlarsınız? Peki Ya Siz Nasıl Belli Edersiniz ?

ya ben esimle her gun kavga ediyoruz ya artik cok canim sikiliyo oyle hayata kuskunum ki ufff

biz esimle her gun kavga ediyoruz ya hep bu aileler yuzunden kizlar
sizce ne yapmaliyim lutfen yardim edin artik katlanmaya tahamulum yok

ya kizlar oylede durum bildiginiz gibi degil ya ne yapacagimi bilemiyorum hep ben sucluyum diyo esim ya onca sey yapiyorum sacimi supurge etim ya yeter ama artik dayanamiyorum sizce ne yapmaliyim

bencede oyle sashamia evet oyle ben 18 yasimda evlendim oncelikle ilk yilarda iyidik ama simdi ise yuzunu gormek istemiyorum esimin ?

Merhaba arkadaslar bayadir ugrayan olmamis... Nasil gidiyor sizde?

Benim su malum kisi vardiya, bazilariniz bilir, dayanamadim ve ona yazdim, tüm icimden gecenleri, duygularimi, hislerimi, hepsini ona yazdim.. Bu arada onu silmistim. Mesaji yazdiktan yarim saat sonra beni ekledi, ama cevap yazmadi... Bakalim cevap ne zaman gelecek beklemedeyim. Ama tüm cesaretimi toplayip herseyi icimden geldigi gibi yazdigim icin huzurluyum... kesinlikle soka ugradi:KK1:

Benim su malum kisi vardiya, bazilariniz bilir, dayanamadim ve ona yazdim, tüm icimden gecenleri, duygularimi, hislerimi, hepsini ona yazdim.. Bu arada onu silmistim. Mesaji yazdiktan yarim saat sonra beni ekledi, ama cevap yazmadi... Bakalim cevap ne zaman gelecek beklemedeyim. Ama tüm cesaretimi toplayip herseyi icimden geldigi gibi yazdigim icin huzurluyum... kesinlikle soka ugradi:KK1:

tam olarak neler yazdın ?
onu ekleme isteği gönderdin de o mu kabul etti yoksa kendiliğinden mi mesajı görünce eklemiş seni ?

tam olarak neler yazdın ?QUOTE]

onu kafamdan silemedigimi, hep onu düsündügümü vs. vs o kadar cok uzun birsey yazdimki :)
Insanlara güvenmenin kolay olmadigini, ama bunu birbirimirizi tanimak adina bir adim atip, bu güvenin belki gelisebilecegini. vs vs. En sondada ne düsünüyorsun? yazdim. bakalim kötü bir cevap gelesede üzülmeyecegim, cünkü hayatimda ilk defa pisman olmadan acikca dugularimi actim, direkt seni seviyorum demedim tabii:KK1: ama ondan hoslandigimi vs...

bakalim ne zaman yazacak, belkide hic yazmiyacak:KK9: ama icim rahat, cesaretliydim bu konuda...ohhhhh:KK76:

ben ekledim, oda kabul etti, bu mesajdan sonra kabul etmeyedebilirdi. Ama bence icimden bir his diyorki bu is olacak. Cünkü ne kadar cok ekledim, sildim. Hatta bundan dolayi özürde diledim...

Son düzenleme:

onu kafamdan silemedigimi, hep onu düsündügümü vs. vs o kadar cok uzun birsey yazdimki :)
Insanlara güvenmenin kolay olmadigini, ama bunu birbirimirizi tanimak adina bir adim atip, bu güvenin belki gelisebilecegini. vs vs. En sondada ne düsünüyorsun? yazdim. bakalim kötü bir cevap gelesede üzülmeyecegim, cünkü hayatimda ilk defa pisman olmadan acikca dugularimi actim, direkt seni seviyorum demedim tabii:KK1: ama ondan hoslandigimi vs...

bakalim ne zaman yazacak, belkide hic yazmiyacak:KK9: ama icim rahat, cesaretliydim bu konuda...ohhhhh:KK76:

ben ekledim, oda kabul etti, bu mesajdan sonra kabul etmeyedebilirdi. Ama bence icimden bir his diyorki bu is olacak. Cünkü ne kadar cok ekledim, sildim. Hatta bundan dolayi özürde diledim...

cevap gelince bizi de haberdar et canım, iyi cesaret etmişsin ama görmek zorunda olmadığın biriyse çok da sorun olmaz..

bu topic'e uğramayalı epey zaman olmuş..aklıma gecen yıl hissettiklerim geldi birden.. mazi kalbimde bir yaradır:KK50:
kızlar neler oldu hayatınızda görüşmeyeli.:nazar:

bu topic'e uğramayalı epey zaman olmuş..aklıma gecen yıl hissettiklerim geldi birden.. mazi kalbimde bir yaradır:KK50:
kızlar neler oldu hayatınızda görüşmeyeli.:nazar:

buraya yazdığım herşey 1 yıl geride kaldım şu an çok iyiyim, tabii bu 1 yılda başkalarıyla yine benzer hikayeler yaşadım..daha mutlu sona erişemedim ben..siz neler yaptınız ?

buraya yazdığım herşey 1 yıl geride kaldım şu an çok iyiyim, tabii bu 1 yılda başkalarıyla yine benzer hikayeler yaşadım..daha mutlu sona erişemedim ben..siz neler yaptınız ?
hayırlısı olsun tatlım. benim x sevgilimde evlendi zaten.. ani bir kararla umurumda bile değil. .ama ben başka gel gitler yaşadım. ondan uğruyamamıştım umarım bundan sonra daha tatlı, güzel, maceralarımızı gercek hikayelerimizi paylaşırız :KK16::KK16:

Turkuaz'cigim banada bu konuda yardimci olurmusun ???? :26:

senden gelismeler neler ? ekledikten sonra konustunuz mu hiç ?

sana özelden msj yolliyabilirmiyim ?

Son düzenleme:

turkuaz neler oldu bizi hiç haberdar etmiyorsun ?

X