Bir Erkeğin Size Aşık Olduğunu Nasıl Anlarsınız? Peki Ya Siz Nasıl Belli Edersiniz ?

Merhaba

gecenlerde bahsettigim cocukla halen interneten görüsüyoruz. Kizlar bu cocuk fena sardi sanirim. Ne yapacagimi nasil davranacagimi bilemiyorum artik. Kafam karmkarisik.
Canimsin, tatlisin, melek gibisin, cok iyisin falan diyor...herseye anlayisla yaklasiyor. Kirmamaya özen gösteriyor, alttan aliyor. Ya bana duygulari oldugunu belli etmeye calisiyor, ben anlamamazliga vuruyorum. Ne diyecegimi ne yapcagimi bilmiyorum cünkü. Kirmak ve üzmekte istemiyorum.
Ailesinin hepsi biliyor benimle görüstügünü, müstakbel esim falan diyede bahsetmis... halbuki ben ona karsi hicbir sekilde aciklama yapmadim. Cok hizli gelisiyor bana göre, ne yapcagimi bilemiyorum ya:26:

gecenlerde bahsettigim cocukla halen interneten görüsüyoruz. Kizlar bu cocuk fena sardi sanirim. Ne yapacagimi nasil davranacagimi bilemiyorum artik. Kafam karmkarisik.
Canimsin, tatlisin, melek gibisin, cok iyisin falan diyor...herseye anlayisla yaklasiyor. Kirmamaya özen gösteriyor, alttan aliyor. Ya bana duygulari oldugunu belli etmeye calisiyor, ben anlamamazliga vuruyorum. Ne diyecegimi ne yapcagimi bilmiyorum cünkü. Kirmak ve üzmekte istemiyorum.
Ailesinin hepsi biliyor benimle görüstügünü, müstakbel esim falan diyede bahsetmis... halbuki ben ona karsi hicbir sekilde aciklama yapmadim. Cok hizli gelisiyor bana göre, ne yapcagimi bilemiyorum ya

Tatlım uzun uzadıya anlattıklarını okudum.Yani bazen senin önce beğenmemiş olman itici olmasına neden olmuş olabilir.Bunu göz önünde bulundur.Tabiiki illa sevmelisin demiyorum.İtici olmasının nedeni nedir?Tam olarak tespit edebiliyo musun????Belki daha kolay çözeriz.Hımmmmmmmm

Evet yaptığı aklıma geldikçe sinir oluyorum Allahtan o anda çok rahattım ki bu rahatlığımda onu gerdi farkındayım, bana nispet yaptığı çok belliydi kızın saçlarını felan öpüyor, llerini öpüyor..

Bana mesaj atmış manisadayım ben diye bende cevap yazmadım,
Unutmaya çalışacağım, ne yardan geçiyor ne selden, yani benide kaybetmeyecek beyefendi ama normal ilişkiside devam edecek.. Yok öylee. Buarada kuzenimle olan fotomu face koydum bende, o tanımıyor kuzenimi, sırf gıcıklık olsun dye koydum, sevgilim sansın..

Tatlım çok iyi yapmışsın çok beğendim tavrını böylelerine az bile bunlar.Burunlarıda sürtmüyorki hala aynen devam ediyorlar.Sen canını sıkma böylelrine değmez.

Lütfeeen yardım edin.Şimdi bizim ofiste benden hoşlandığını bildiğim bi çocuk var bi kaç arkadaşımada çıtlatmış.Çocuk çok hoş ama biraz aceleci çözemedim.Başka birisine de çıkma teklif ettiğini duydum.Ama kız düşüneyim diyince bütün ilgisini kaybetmiş.Şimdi bende çok tanımıyorum.Hani kadın anlar ya bakışlarındanda bişey anlamadım:KK43:(((( beğenip beğenmediğini bile anlayamadım.Yarın bugün yanıma gelip çıkma teklif edecek.Soğutmakta istemiyorum.Nasıl zaman kazanabilirim.Çocuğun burcu Terazi yükselini de terazi.Nasıl olur ki bunlar.Okuduğum kadarıyla başta tourmaline olmak üzere diğer kızlar mesajdan ve faceden çok çekmişler:KK43:(((Sizleri gördükten sonra bu mesajlaşmalara tövbe ettim.Erkek dediğin zaten yüzüyüze görüş.Dimi amaaaaaaaaa:))))

Lütfeeen yardım edin.Şimdi bizim ofiste benden hoşlandığını bildiğim bi çocuk var bi kaç arkadaşımada çıtlatmış.Çocuk çok hoş ama biraz aceleci çözemedim.Başka birisine de çıkma teklif ettiğini duydum.Ama kız düşüneyim diyince bütün ilgisini kaybetmiş.Şimdi bende çok tanımıyorum.Hani kadın anlar ya bakışlarındanda bişey anlamadım:KK43:(((( beğenip beğenmediğini bile anlayamadım.Yarın bugün yanıma gelip çıkma teklif edecek.Soğutmakta istemiyorum.Nasıl zaman kazanabilirim.Çocuğun burcu Terazi yükselini de terazi.Nasıl olur ki bunlar.Okuduğum kadarıyla başta tourmaline olmak üzere diğer kızlar mesajdan ve faceden çok çekmişler:KK43:(((Sizleri gördükten sonra bu mesajlaşmalara tövbe ettim.Erkek dediğin zaten yüzüyüze görüş.Dimi amaaaaaaaaa:))))

Simdi kiz dusuneyim diyince ilgisini kaybetmis, oyle ilgi mi olurmus falan diyebilirler de bence bu durumda cocuk istenmedigini falan da dusunmus olabilir. Yani nasil cikma teklif ediliyo bilmiyorum da yemege cikalim falan derse kabul et nolcak tanimis olursun iste hemen ciddi iliskiye atliycak haliniz yok ya zaten. Direk seninle cikmak istiyorum falan demez heralde ortaokul cocugu gibi ama derse de tabii bi yemege cikalim birbirimizi taniyalim dersin.

Simdi kiz dusuneyim diyince ilgisini kaybetmis, oyle ilgi mi olurmus falan diyebilirler de bence bu durumda cocuk istenmedigini falan da dusunmus olabilir. Yani nasil cikma teklif ediliyo bilmiyorum da yemege cikalim falan derse kabul et nolcak tanimis olursun iste hemen ciddi iliskiye atliycak haliniz yok ya zaten. Direk seninle cikmak istiyorum falan demez heralde ortaokul cocugu gibi ama derse de tabii bi yemege cikalim birbirimizi taniyalim dersin.

Cok teşekkür ederim.Nedense panik oldum.Aynen dediğin gibi yaptım.Yarın akşam yemeğine çıkıcaz.Umarım herşey iyi gelişir ve de umarım direkt sende hoşlanıyorum demez.Kararsız kalırım yoksa o da yanlış anlar.Diyorum ya çok hızlı neden peşinden atlı koşturuyomuş gibi davranıyor.Biraz daha kovalaması lazım dimi direkt kabul etmemeliyim.

Cok teşekkür ederim.Nedense panik oldum.Aynen dediğin gibi yaptım.Yarın akşam yemeğine çıkıcaz.Umarım herşey iyi gelişir ve de umarım direkt sende hoşlanıyorum demez.Kararsız kalırım yoksa o da yanlış anlar.Diyorum ya çok hızlı neden peşinden atlı koşturuyomuş gibi davranıyor.Biraz daha kovalaması lazım dimi direkt kabul etmemeliyim.

Tabiiki bence kacan kovalanir sozu dogru yani bende hep ise yaradi ama rahatsiz oldugunu sanmasin hani senden hoslaniyorum derse rahatsiz olmus gibi hareketler yapma ama daha birbirimizi o kadar tanimiyoruz tanisak hoslanabiliriz bence de gibi bir sey diyebilirsin :)

Tabiiki bence kacan kovalanir sozu dogru yani bende hep ise yaradi ama rahatsiz oldugunu sanmasin hani senden hoslaniyorum derse rahatsiz olmus gibi hareketler yapma ama daha birbirimizi o kadar tanimiyoruz tanisak hoslanabiliriz bence de gibi bir sey diyebilirsin :)

Canım etrafıma yayılmasın diye sadece kendimde saklıyodum.Yardımın için çok saol:)))))

Erkek eğer hoşlanıyorsa seviyorsa kesinlikle gelir söyler. Sakın benim gibi adım atıp hata yapmayın kızlar. Yok çekingen, yok utangaç söyleyemez diye ilk siz duygularınızı açmayın çünkü alacağınız cevap bellidir "Ben seni arkadaşım olarak görüyorum, sana o gözle hiç bakmadım, sen benim için çok değerlisin seni kaybetmek istemem"

O size uzun uzun bakan,sürekli ilgilenen adam gitmiştir yerini arkadaşım olarak görüyorum diyen adam gelmiştir. Sakın ama sakın içinizi açmayın bırakın o uğraşsın sizi anlamak için, bırakın o acaba hoşlanıyor mu diye düşünsün..

bu hissedilcek birşey, yani aşıksa anlarsın hislerinle ve kişiye görede belli etme şekli değişir o yüzden sana böyleyse aşıktır şöyleyse değildir demek çok saçma olur bence... ama sadece hislerinizle hareket etmemenizi mantığınızıda kullanmanızı tavsiye ederim... aşk gözü kör eder ve göz açılınca pişman oluncak şeyleri yapmış oluruz aman dikkat...

Erkekler sevmez kızlar sadece kendilerine uygun olan kadını seçerler. Çünkü daha 15li yaşlarda bir kez aşık olup reddedilerler sonrası onlar için genelde hikayedir. Ve evlilikle biten her aşkta bir gün ölümü tadacaktır. Sebebi heyecanın bitmesi, başka bir kadın yada genç kız sendromları ama erkekler sevemiyo bazıları sadece sadık kalır. şimdi sözlerim çok tartışma yaratacak biliyorum ama bu böyle

Erkekler sevmez kızlar sadece kendilerine uygun olan kadını seçerler. Çünkü daha 15li yaşlarda bir kez aşık olup reddedilerler sonrası onlar için genelde hikayedir. Ve evlilikle biten her aşkta bir gün ölümü tadacaktır. Sebebi heyecanın bitmesi, başka bir kadın yada genç kız sendromları ama erkekler sevemiyo bazıları sadece sadık kalır. şimdi sözlerim çok tartışma yaratacak biliyorum ama bu böyle

daha önce hiç bu açıdan yaklaşmamıştım ama teorinin mantıklı bi yanıda var :KK42:

erkekleri tanıdıkça böyle olduğuna kesinlikle inandırdılar bana alanım gereği bu tarz araştırmalarda yapıyorum zaten ve hazin sonuç bu maalesef :)

ama bu çok üzücü :KK43: aslında biz kadınlarda erkeklere aşık olmuyor kafamızda kurduğumuz hayallere aşık oluyoruz.
fikirleriniz çok orjinal başka saptamalarınız varsa onları da duymak isterim.

ama bu çok üzücü :KK43: aslında biz kadınlarda erkeklere aşık olmuyor kafamızda kurduğumuz hayallere aşık oluyoruz.
fikirleriniz çok orjinal başka saptamalarınız varsa onları da duymak isterim.

yok henüz olursa paylaşırım ama deli gibi aşık modu geçirmeme rağmen aşka bakış açım gerçekten farklı mesela çoğu erkek sizin için tonlarca şey yapar sadece size sarılana kadar derler ya sarılan erkeğe karşılık vermediğiniz sürece bu onu motive etmez ama sizde ona sarılmak için dokunduğunuz gün biter o aşk. eşler ne kadar sadık olursa olsun 15 ila 19 yasında bi kız ona baktığında onunla mutlaka fantezi kurar(erkeğin 30 yas sonrasında ama durum)

ve evet biz kadınlar da aslında o baktığımız adamları sevmiyoruz. bazı özellikleri var istediğimiz o kriterlere uyduğunda çok ciddi olmayan bazı özellikleri de beynimizde şizofrence kurup o adam benim için yaratılmış moduna geçiyoruz olayı büyütüyoruz büyütüyoruz. hatta anılar da böyle adam yalnıslıkla parmak ucuna değiyo kadın her arkadaşına anlatırken biraz daha ballandırıyo -ki çoğu zaman istemeden- sonra adamdan olumsuz bi yanıt aldığı gün nasıl ya elimi tutmaya kalkmıştı o falan diye düşünüyo( bu tüm kadınlar için geçerli değil)

ve bi kadın tipini hiç beğenmediği hatta abisi olarak falan gördüğü bi erkek ona bi süre ciddi anlamda yardım edince zamanla gözünde önce iyi adam, sonra melek gibi, bu benim kahramanım, ben bu adam aşık oldum gibi evreler geçiriyo yani kadınlar aşk değil sadece ilgi bekliyo

Son düzenleme:
yok henüz olursa paylaşırım ama deli gibi aşık modu geçirmeme rağmen aşka bakış açım gerçekten farklı mesela çoğu erkek sizin için tonlarca şey yapar sadece size sarılana kadar derler ya sarılan erkeğe karşılık vermediğiniz sürece bu onu motive etmez ama sizde ona sarılmak için dokunduğunuz gün biter o aşk. eşler ne kadar sadık olursa olsun 15 ila 19 yasında bi kız ona baktığında onunla mutlaka fantezi kurar(erkeğin 30 yas sonrasında ama durum)

sabırsızlıkla bekliyorum :KK34:
bende benzer şekilde düşünüyorum. o yüzden klasik kız mantığından uzak dururum aşk gözümü kör etmez. erkeklere güvenmiyorum.

Bunun bir yöntemi var ise öğrenelim artık, hoşlanıyor ise ne yapar :44: Bence belli kalıplara sıkıştırmak saçma, örneğin seven erkek gelir söyler falan. Yoo çekingen olanlar da vardır, söylemek istemeyenler de vardır. Yani size göre hoşlanma adı altında olan şey belki onun için aşktır, kimsenin hangi duyguya hangi anlamı atfettiğini bile bilemeyiz ki. Sonuç olarak bu durumdan ben de rahatsızım yine bir aşk masalına doğru yol alıp kendime işkence ediyorum :KK52:

kızlar sizce neden hep hayatında birisi olan erkek bana geliyor yaa..yani ben karakter olarak ciddi bir insanımdır, öyle haha hihi birisi değilimdir..kimseyi yanıma kolay kolay yaklaştırmam da yani..ama şu ana kadar bana gelenlerin ya kız arkadaşı, ya nişanlısı vardı..öff ya :KK43:(( niye sizce benim suçum ne olabilir ki? ben asla ve asla böyle birşeyi kabullenmem ..

Son düzenleme:
X