Çatal kaşık bıçak takımı?

oncelıkle hayırlı olsun sanırım ıst.da oturuyosun bende cevahır avm.den debenhams var ordan aldım 32 lı olmak uzere 3 sandık aldım 98 parca toplamında goren bayılıyo tavsıye ederım mutfak bıcaklarınıda ykm den al bence renglıler cok tatlıu duruyolar..:)

Arkadaşlar bende çok araştırarak en son jumbonun 8100 matına karar verdim.Çok şık ve sade.50 yılda garantisi var.Yanındada çay , cezve ve tencere seti aldım.Hepsi 1300 tl'ye geldi.Peşin olduğu için normal de de 1600 tl 10 taksit

Bunlarda diğer beğendiklerim. ilk 9100 jumbo olan hariç diğerleri uygun ve güzel de fiyat olarak.Bunlarda çok hoş ama beğenirseniz fikir olsun

Eklentiler

• $b9100.jpg
    $b9100.jpg
    9,7 KB · Görüntüleme: 442
  • $lagostina cube.jpg
    $lagostina cube.jpg
    11,1 KB · Görüntüleme: 204
  • $Narin 459 tl.jpg
    $Narin 459 tl.jpg
    6,6 KB · Görüntüleme: 221
  • $narin 544 tl.jpg
    $narin 544 tl.jpg
    8,6 KB · Görüntüleme: 268
  • $vr550 330 tl.jpg
    $vr550 330 tl.jpg
    53 KB · Görüntüleme: 169

Benim takımım bu kızlar. 1,5 yıllık evliyim ama çatal bııçak takımımı 2 yıl önce almıştım Jumbodan...
Tabak çanak takımımı ise ıtalyadan almıştım...

J1418190.jpg

Benimde matlar hoşuma gidiyor ama kiminle konuştuysam matlar bulaşık mak.çiziliyor dedi.O yüzden parlak aldım bende :bbo:

kızlar
sizlere kesinlikle aryıldız öneririm...yıllardır var olan bir marka ben 29 yaşındayım düşünün annemin çeyizinden aryıldızları hala duruyor...ben de evvelki gün, hem ömürlük olsun aldığım hem de uygun fiyatlı olsun diyerek aryıldızdan aldım, kızkardeşim de çeyizine almıştı daha önce...
evli biri olarak size şunu söyleyebilirim ki maddi durumunuz çok çok iyi değilse jumbodan kaçının, evet çok güzeller ama inanılmaz pahalılar ve siz onları senede en fazla 20 kez kullanıyorsunuz, kullanmaya bile kıyamıyor insan...
bir de ben az buçuk metal, çelikten anlayan biri olarak matların dökülme ve çizilme ihtimallerinin yüksek olduğunu hatırlatırım..
bir de gerek kendim evlenirken gerekse de kızkardeşim için çok dolaştığım, yerinden öğrendiğim için biliyorum ki kalite olarak aryıldız ile hisarın hiç bir farkı yok...
ama karaca ya da narin gibi markaları önermem..kendiniz de test edebilirsiniz..karaca çatalların diş aralıklarına bir göz atın pütürlü pütürlüdür....metal kesikleri kalmıştır hep aralarda...

bunlar benim uzun süren araştırmalarım sonucunda edindiğim tecrübeler..ama yine de zevke ve cebinizin durumuna kalmış..herkes aldığını güle güle kullansın...

ben de karacadan aldım daha kullanmak nasip olmadı ama ben çok beğeniyorum karaca öneririm.bu da benim ki...

Eklentiler

• $153.02.02.0045.jpg
    $153.02.02.0045.jpg
    80,8 KB · Görüntüleme: 90
kızlar benimki de bu.çeyiz seti jumbonun.son model olduğu için 1800 civarıydı.1600 e aldık peşin.kullanılmak üzere bekliyorlar.inşallah güzel çıkar

Eklentiler

• $J1449490.jpg
    $J1449490.jpg
    22,3 KB · Görüntüleme: 102
ben hisardan aldım milano serisi,birde narinden aldım.kızlar bu arada günlük kullanmak için narini tavsiye ederim %100 türk malıymış..

X