Çatal kaşık bıçak takımı?

Paris&

bende bunu aldım nehirden
kullananlar cok memnun olduklarını söylediler bakalım görüjezzemuszemus

ben de çatal bıçak kaşık takımımı nehirden aldım gayet memnunum yalnız satenli olduğu için jel bulaşık deterjanı kullandım her ihtimale karşı

Annemde Tutturmuş alalım evde dursun diyor
Bu Tarz şeylerde moda yok mu?
Ben ne nişanlı yada sözlü falan değilim de.

Ben korkmazın assos satın 101 parca 215 ytl sandıklı almıştım . simdi cok hosuma gıttımıyor . gunluk kullanacagım .yemek takımımın yanıda sade duz bırsey almak ıstıyorum. jumbo ve hısarda cok guzel modeller var ama pahalı gelıyor aynı kalıte urunlerın oldugun düşünüyorum . Aryıldız veya nehırden almak ıstıyorum .
x200nr.jpg

nehirde fiyatlar nasıl peki kızlar netten baktım göremedim

Sitelerindeki fiyatlar güncelleniyormuş canım, o yüzden yok hakkaten fiyatlar ama ben kendim de aldığım için yaklaşık fiyatları biliyorum. Liste fiyatları 250-350 arası diye hatırlıyorum, sandıklı setlerde. Kutulu alırsanız en az 30-40 lira daha aşağı olur. Ben kutulu almıştım. Sandığa o kadar para vermedim. Bir de Güneşli deki fabrika satış yerine giderseniz ayrıca indirimleri var. Hem de %30du galiba. Yani 300liralık bir setin fiyatı 210 liraya düşüyor. Hem bütün modelleri birarada görebiliyorsunuz, ben ordan almıştım. Çay setimi de ordan aldım. Fabrika olduğu için üretimlerini de kendilerinin yaptığına emin olabiliyosunuz, ki bu dönemde bence çok önemli.
Çatal-Kaşıkta Nehir, Aryıldız - Porselende de Güral veya Kütahya dan şaşmamak lazım.

Yerli malı yurdun malı :)

Aman karaca alma tanıdıklarımdan alanlar çok şikayetçi teneke gibi diyolar ve paslanma yapıyormuş. Çok fazla su lekesi tutuyormuş.

Jumbo diyorum. Kesinlikle. Çatal bıçakta 1. kalite

Ben de 1,5 senedir narin kullanıyorum, bıktım usandım. Makineden her çıkardığımda üstleri pas dolu. Tavsiyelere dayanarak aryıldız alıcam heralde. 1,5 senede takım mı değişir yaa:KK43:(

ben hisar dan aldım milano modeli.çok şık ve kibar.içime sinerek diğer markalarıda inceledikten sonra aldım.989 lira sandıklı.inş. memnun kalırım

Kızlar bu çatal bıçak takımını iki set mi aldınız biri günlük biri özel günler için diye ayırdınız mı ?

misafirlik olan aryıldız günlüğede hisardan parça parça aldım yani takım değil istediğim parçaları aldım.
eskilerden şaşmamanı bende tavsiye ederim
mutluluklar a.s.

X