Çatal kaşık bıçak takımı?

günlük ve misafir için wmf kullanıyorum çok memnunum

alman malı ve çok kaliteliler ve çoğu model bizim hisar jumbo fiyatlarına

cromargen diye bir özelliği var suda da bıraksanız en ufak bir paslanma olmuyor benimkilerde olmadı

misafir için jette günlük denver kullanıyorum

günlük ve misafir için wmf kullanıyorum çok memnunum

alman malı ve çok kaliteliler ve çoğu model bizim hisar jumbo fiyatlarına

cromargen diye bir özelliği var suda da bıraksanız en ufak bir paslanma olmuyor benimkilerde olmadı

misafir için jette günlük denver kullanıyorum

wmf jette'yi çok beğendim ben de.
türkiye'de nerde satılıyor acaba?
Almanya fiyati bile baya pahalı Türkiyede ne kadara satıyorlar acaba? hatırlıyor musun fiyatinı?

ben monev den aldım
jetteyi 1700 liraya aldım denver ı almanyadan almıştım
fiyatlar almanyadaki mağza fiyatıyla aynı gibi
denver ve benzerleri 650-700 civarı ben almanyadan 299euro ya almıştım
tabi şimdi belki daha uygundur euro baya düştü çünkü

ılgilenenlerin haberi olsun diye yazıyorum.
YKM'de gördüm dün, Ar-yıldız'ın ÇKB takımlarında kampanya va. Fiyatları çok uygun (mesela ben elegant modelini çok beğeniyordum 540 gibi bir fiyata düşmüş yanlış hatırlamıyorsam)
World card'ın da kampanyası varmış ayrıca, 8 taksit yapınca taksitlerden biri puan olarak geri dönüyor yani %12,5 indirim daha yapmış olunuyor. (bu 8 taksit olayı tüm ürünlerde var YKM'de)
ılgilenenlere duyurulur. zemuszemus

Canım şimdi fiyatlarını öğrenebildim yemek arası vermişler ancak dönebildi.

J5124250 4200 Mat Peçetelik Perakende Fiyatı 36 TL. Personel İskontosu Fiyatı 23,50 TL.
J5118050 6000 Parlak Peçetelik Per.Fiyatı 44 TL. Personel Fiyatı 29 TL.
J5116759 6700 Yağlık/Sirkelik 2 Parça Per.Fiyatı 202 TL. Personel Fiyatı 131 TL.
J5116768 6700 Tuzluk/Biberlik 2 Parça Per.Fiyatı 113 TL. Personel Fiyatı 73 TL.
geliyormuş.

merhaba bende jumbodan çeyiz seti almak istiyorum acaba arkadaşınızdan çatal bıçak kaşıkta 9400 modelini porselende bone chine ivory yada classic ve majestik siyah modellerinin fiyatlarını öğrene bilir misin? şimdiden çok teşekkürler....

Ben de jumbo nun çeyiz setinden aldım; 10 taksitle 1600 liradan yanında noble life ın kahvaltı setini de hediye olarak verdiler; sadece çeyiz setini alsaydım da 1440 liraydı.

Ben de jumbo nun çeyiz setinden aldım; 10 taksitle 1600 liradan yanında noble life ın kahvaltı setini de hediye olarak verdiler; sadece çeyiz setini alsaydım da 1440 liraydı.

hangi jumbo bayinden aldın canım? kahvatı takımını seçtin mi peki istediğin modeli?

Jumbo ve hisar çok pahalı ben en fazla 250 civarında istiyorum.

ınternetten alanlar var mı korkmaz, schaffer, nehir ya da narin. Lutfen yardımcı olun kızlar.

Ekonomik ve kullanışlı birşey istiyorum çünkü ben aldığım seti günlük kullanacağım şimdilikte tek bir set alacağım.

Nolur yardımmmmm

Canım bende hisarın çatal bıçaklarındanhangisini alcagımı şaşırdım. Milanoda güsel ama Saten ve sade var hangisini almalıyım. Saten mi iyi sade mi iyidir??

ben de hisarın milano çatal bıçak setini aldım

Canım milanonun çatal bıçağı ince mi resimde mi böyle görünüyor
bu saten olanı
resim.aspx

bu sade olanı
resim.aspx

kullanan alan arkadaşlar yardım edebilir misiniz

canım saten olanlar cok ciziliyo diyolar benimde teşhirde gördügüm saten takımlar hep çizikti o yüzden ben normal tercih ettim ama saten kullanmışlıgımda yok sende bi arastır istersen burdan kullanan arkadaslarda yazar. ama bana sorarsan bencede cizilebilir bi yapısı var en azından parlaklarda cizikler belli olmuyor.

arkadaşlar misafiri bilmem ama günlük için saten almayın derim ben.bizim yıllardır evde kullandığımız bi takım var parlak saten karşık.parlak olan tarafı gayet normal görünüyo ama saten kısmı iyice çizildi ve matlığı da gittimafoldumben

Anarchitect canım karar verdik hisarın çeyiz setini almaya sonunda. Kızlar saten biraz daha soluk duruyor sadeler sanırım daha parlak. Milano alan kullanan var mı? resimde mi böle ince görünüyor. Saten resminde daha kalın.

X