Çatal kaşık bıçak takımı?

seninki mi öretcek kız kuran.
ne alaka anlamadım ama neyse.
bende küçükken hatim etmiştim duyanda inanamıyor :) hiç öle bi tipim yok...
işte boşuna demiyolar herşey küçükken oluyor diyeeegamyoncuiremsu

niye ne alakaki öğretir cnm anlaşabilirlerse ne güzel iştekaydirigubbakcemile5

yavv zehra:)) alemsin hocaya varmıcam ben.kaydirigubbakcemile3 sözlüm hoca ama öğretmen,ben de öyleyim:)) tabi yapmıyoruz ikimiz de o ayrı ne alakasız bi topikte oldu bu konuşma yaa çatal kaşıkmış burada konuşulan :)))

Son düzenleyen: Moderatör:
ne öğretmenisiniz bakiiim :) hoca diyince kuran falan bide dedin aklım öteki türlü hocaya gitti napim alala :)

evet karışık yazmışımm galiba:) eğitim fakültesini bitirdik zaten aynı sınıftaydık ama ben evde oturuyorum o da kendi işini yapıyor öğrtmenlikle hiç bi alakamız yok,olmıcak gibi de:ecrin_bebek:

Merhaba arkadaşlar geçen gün bir arkadaşımız rica etmişti. Ben de Jumbo'da çalışan arkadaşıma rica ederek arkadaşıma da çatal bıçak seti alacağımızı söyledim o da yardımcı oldu. Jumbo 89 parça çatal bıçak seti aldık. Benim aldığım takımdan istedi 8100 parlak, mağaza fiyatı 1.169 tl'di. Jumbo personel iskonto ile 690 tl'ye aldık. İhtiyacı olan varsa yardımcı olurum. :lepi:

Eki Görüntüle 28935
Selam bende jumbonun 8100 yada 9100 modelini çok begeniyorum,fakat oldukça pahalı olduğundan yaklaşamıyordum:)eğer böyle bir indirim imkanı varsa çok sevinirim.

merhabalar,yeni üye oldum ve özel mesaj atma hakkım yokmuş:KK43:lalemeldakaran arkadaşımıza ulaşmaya çalışıyorum,yaza eveleneceğim jumbo çatal bıçaklarını çok beğeniyorum fakat pahalı olduklarından yanına yaklaşamıyordum:)acaba bende indirimli olarak alabilirmiyim?

ben schafer dan aldım çatal bıçak takımımı, çok şık, öle çok parada vermedim 180 tl indirimli hali..a.s.

merhaba arkadaşlar bende jumbo da çalışan arkadaş sayesinde takım aldım. Bir arkadaşımın tanıdığıydı bana da yardımcı oldu. Şimdi burada okuyunca şaşırdım. Dünya küçükmüş valla :)) Genel müdürlükte çalışıyor kendisi Birkan adı. Lalenin arkadaşı olduğumuzu söyledik personel iskontosu yaptı.

X