Eşim dilekçe verelim dedi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
bekar kardeşi varken neden onda kalsın ki.yemek hazır olcak,çamaşırı yıkancak oldu.... kk bak be alış ne demek yani?

Merhaba kardeşlerim ablalarim öncelikle şunu bilmenizi istiyorum şuan çok yorgunum ve üzgün haldeyim artık çaresizim. Evliliğimi kurtarmak istiyorum ama düzelme şansı hiç yoksa bu şekilde devam edemem. Biraz uzun olursa kusura bakmayın lütfen çaresizim. Eşimle evleneli 2 yıl oldu ama biz evimizi 10 ay önce kurduk farklı şehirlerde yaşamak zorunda kaldık. Evimizi kurduk bir ay sonra ailesi geldi 1 aya yakın kaldı annesi babası kız kardeşi. Tabi bizimle aynı şehirde bekar bir erkek kardeşi olmasına rağmen onda kalmadılar bizde kaldılar arada sırada da o erkek kardeşi de geldi kaldı. Ben çalışıyorum işten eve geliyorum kayınvalide bir yerde yatıyor görümcem(20 yaşında) bir yerde yatıyor ağırıma gidiyordu yemek hazırlamaya çalışıyordum o zamanlar bunu eşime söylesem tartışıyorduk. Sonra beni anladı kendisi annesi babasına yarın şu yemeği yapar mısınız filan dedi. Kayınvalide sürekli hastayım modunda ama gezme tozma olunca herkesten çok gezer bu da benim tuhafıma gidiyor. Neyse bir şekilde atlattık aradan 5 ay geçti bu seferde 30 yaşındaki bekar erkek kardeşi geldi iş başvurusu için ikametgahını da bizim eve aldırdı biz de kaldı bir haftaya yakın. Şöyle bir durum var anlatayım eşim geç geliyor eve gece 11-12 ben 5 te geliyorum bu bekar kardeşi sürekli evde bu durumdan rahatsız oldum eşime söyledim ben rahat edemiyorum duşa filan rahat giremiyorum diye eşim de o senin kardeşin olmaz öyle dedi ve anlayışla karşılamadı benimle kavga etti. Konuşmuyoruz eşimle. Sonra ben kayınvalidemi aradım tatlı dille ben alışkın değilim eşim de geç geliyor diğer bekar abisinde kalabilir filan dedim. Tabi kv de alış bu duruma o senin kardeşin dedi. Neyse böyle ortalık karıştı eşimle kavga ettik sen benim kardeşimi evimde istemedin gönderdin filan boşanalım diyor. Eşim özünde çok iyi ilgili seviyorum eşimi ama böyle ne yapacağımı bilmiyorum sen hata yaptığını bile kabul etmiyorsun diyor. Boşanmalıyım ?
Adam aşırı geniş

Ben bu kadar geniş adam sevmiyorum
Yanımda 10 sn tutmam bu kadar genişlere söylenen başka sözler var burdan yazmayalım

Herkes kin ve nefret kusmakta yarışıyor adeta, direkt teşhis koyup böyle şöyle diyip yargı dağıtılmış, şartlar koşullar herkes için farklılaşabilir,
kimileri bu yazdıklarını yaşıyor, kimileri asla yaşamak istemediklerini başkalarına yakıştırıyor.
Taraflardan birinin yakının birkaç günlüğüne evinize gelmesine dahi tahammül edemeyen bir zihniyet hastalıktan başka birşey değildir. Çekirdek aile demek Ailelerden kopmak değildir. Tabi ev içinde ev olamaz kendi çocuklarınızın evine gidemediğinizi düşünün. Bütün kompleks yapılılar olumsuz yazılarda birleşmiş burda yazık
Konu sahibi, sen misin? :KK53:
Kaç gündür okuyup yazmıyor zaten, muhtemelen barıştı kocasıyla.
Aynen kanka, kin ve nefret kustuk, aynen, kardeşinin gelip birkaç gün kalmasına tepki gösterdik, aynen, çocuklarımızın evine girmemizle çöreklenmemiz aynı şey zaten, aynen, kompleksliyiz.
Gidin işinize Allah aşkına ya.

Konu sahibi, sen misin? :KK53:
Kaç gündür okuyup yazmıyor zaten, muhtemelen barıştı kocasıyla.
Aynen kanka, kin ve nefret kustuk, aynen, kardeşinin gelip birkaç gün kalmasına tepki gösterdik, aynen, çocuklarımızın evine girmemizle çöreklenmemiz aynı şey zaten, aynen, kompleksliyiz.
Gidin işinize Allah aşkına ya.

Uç noktalarda savunma veya eleştiri yapmamanın doğru olduğunu düşünen biriyim ben olsam şöyle yapardım, yok hayır ben böyle yapardım asıl uç noktalarda duranlar ezilmiş içgüdülere sahip
Hanımefendi adam eşşek kadar kardeşine bakmak istemiyor diye karısını boşayacak, ucu mu kalmış?

Herkes kin ve nefret kusmakta yarışıyor adeta, direkt teşhis koyup böyle şöyle diyip yargı dağıtılmış, şartlar koşullar herkes için farklılaşabilir,
kimileri bu yazdıklarını yaşıyor, kimileri asla yaşamak istemediklerini başkalarına yakıştırıyor.
Taraflardan birinin yakının birkaç günlüğüne evinize gelmesine dahi tahammül edemeyen bir zihniyet hastalıktan başka birşey değildir. Çekirdek aile demek Ailelerden kopmak değildir. Tabi ev içinde ev olamaz kendi çocuklarınızın evine gidemediğinizi düşünün. Bütün kompleks yapılılar olumsuz yazılarda birleşmiş burda yazık
Birkaç günlüğüne mi? Evi kurduk bir ay geçti tüm aile geldi 1 ay bizde kaldı. Ve ben çalışıyorum eve geldiğimde yemek dahi yok herkes bir yere uzanmış yatıyor oluyordu. Doldum herşeye. Tahammül edememek değil bu. Gezmek olunca herkesten önce giden kv yemek vs olayına gelince hasta .

Harikasın ya olumsuz düşüncelerle yorumlamalara devam, boşver sen kimi neyi yaz gitsin sen
Bana mi yaptiniz bu aintilamayi ? Evet ayni sekilde evime kaynim cöreklense kocam da bakacaksin diye tuttursa ayni düsüncede olurdum kimsenin boklu donunu yikayamam ac karnini doyuramam.Misafirlik baska eve çöreklenmek baska hastane işi olur baska bir iso olur idare edilir ama bu bambaska bir olay

Bana mi yaptiniz bu aintilamayi ? Evet ayni sekilde evime kaynim cöreklense kocam da bakacaksin diye tuttursa ayni düsüncede olurdum kimsenin boklu donunu yikayamam ac karnini doyuramam.Misafirlik baska eve çöreklenmek baska hastane işi olur baska bir iso olur idare edilir ama bu bambaska bir olay

Hayır sana dememiştim ama madem benzerlik var aynı yorumu sanada yapmalıyım.

Sizin başınıza da böyle bişey gelirse yazdıklarınızın onda birini yapabileceğinizden şüphem yok, o şartta yok benim durumum farklı dersiniz sizin hayatınızdan başka herkesin hayatı çabucak harcanabilecek şey sonuçta

Hayır sana dememiştim ama madem benzerlik var aynı yorumu sanada yapmalıyım.

Sizin başınıza da böyle bişey gelirse yazdıklarınızın onda birini yapabileceğinizden şüphem yok, o şartta yok benim durumum farklı dersiniz sizin hayatınızdan başka herkesin hayatı çabucak harcanabilecek şey sonuçta

Hayatı derken Evliliği mi demek istiyorsunuz?
Hayatı harcanabilecek gözüne bakan damadına yapmadığı muameleyi gelinine yapan aile oluyor biz değiliz . Benim başıma geldi konu sahibinden de geç tepki verdim zamanında verilmesi gereken tepkilerin ilerideki toksik durumlardan beni koruyacağını keşke biraz daha erken idrak etseydin

Hayatı derken Evliliği mi demek istiyorsunuz?
Hayatı harcanabilecek gözüne bakan damadına yapmadığı muameleyi gelinine yapan aile oluyor biz değiliz . Benim başıma geldi konu sahibinden de geç tepki verdim zamanında verilmesi gereken tepkilerin ilerideki toksik durumlardan beni koruyacağını keşke biraz daha erken idrak etseydin

Birkaç günlüğüne mi? Evi kurduk bir ay geçti tüm aile geldi 1 ay bizde kaldı. Ve ben çalışıyorum eve geldiğimde yemek dahi yok herkes bir yere uzanmış yatıyor oluyordu. Doldum herşeye. Tahammül edememek değil bu. Gezmek olunca herkesten önce giden kv yemek vs olayına gelince hasta .
Tahammul etmek zorunda misin ayrica?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X