Erkek İnfertilitesi Eşine çakşır suyu içirenler,tecrübelerinizi paylaşır mısınız?

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
canim benim benim elimde bir kitap var fakat uretimi durdurulmus malesef bir arkadas araciligi ile fotokopi olarak cogaltiyoruz her anneye lazim kitabin adi icin de hertürlü sey var caksir otunun faydalarida var yardimci olabilirim hertürlü konuyu ele almis hamislik konusunda

Biz çakşır suyu ile beraber omega3-6-9 (Zenginleştirilmiş balık yağı) kullandık bu bir marka değildir ürünün adıdır siz hangi markayı istiyorsanız alın reklamolmasın diye marka yazmadım benim bildiğim 10-15 firma üretiyor çok araştırmıştık eşim için
Kullanımı ise çakşır suyunu günde aç karna çay bardağının 1/3 dolduruyorunuz kalanını içme suyu ile tamamlıyorsunuz günde 3 defa yapıyorsunuz daha sonra yemek yedikten sonra 1 kapsül Omega 3-6-9 alıyorsunuz
Biz bunu 3 ay kullandık test yaptırdık sonuçlar iyi oldu peşindede bebek

Yani söyleyeceğim şu tek başına kullanınca etkilidir belki ama bize bu şekilde tavsiye etmişlerdi mutlu sona ulaştık darısı tüm bizm gibi aynı sorunu olanların başına

Biz çakşır suyu ile beraber omega3-6-9 (Zenginleştirilmiş balık yağı) kullandık bu bir marka değildir ürünün adıdır siz hangi markayı istiyorsanız alın reklamolmasın diye marka yazmadım benim bildiğim 10-15 firma üretiyor çok araştırmıştık eşim için
Kullanımı ise çakşır suyunu günde aç karna çay bardağının 1/3 dolduruyorunuz kalanını içme suyu ile tamamlıyorsunuz günde 3 defa yapıyorsunuz daha sonra yemek yedikten sonra 1 kapsül Omega 3-6-9 alıyorsunuz
Biz bunu 3 ay kullandık test yaptırdık sonuçlar iyi oldu peşindede bebek

Yani söyleyeceğim şu tek başına kullanınca etkilidir belki ama bize bu şekilde tavsiye etmişlerdi mutlu sona ulaştık darısı tüm bizm gibi aynı sorunu olanların başına

peki eşiniz azosperm miydi.daha doğrusu eşinizin problemi neydi

peki eşiniz azosperm miydi.daha doğrusu eşinizin problemi neydi
activabrun isimli kişinin yazdıklarına(geçmişine) baktımda, bitkisel ürünlerin reklamını yapıyor gibi geldi bana , geçmişinde hiçbişey yok...... bi bakın geçmiş yazdıklarına! ticari bir yazıyı anımsattı bana!!!

Ben eşime çakşır kökü tozu aldım.Bir kaşığa bir kaşık ölçü ile bala karıştırdım.En az 21 gün yenmesi gerekiyormuş.Bizimki de tahminen 20-25.günlerde tuttu.Hamileyim.Suyunu bilmiyorum ama tozuyla mutlu sona ulaştık biz.İnşallah sizlere de vesile olur.:KK49:

mrb öncelikle bebeğiniz hayırlı olsun saglıkla gelsin ve sizinle birlikde büyüsün inşallah.

peki eşinizde sorun neydi yani kaç ay kullandınız ek olarak neler yaptınız vs yazabilirsenn sevinirim

activabrun isimli kişinin yazdıklarına(geçmişine) baktımda, bitkisel ürünlerin reklamını yapıyor gibi geldi bana , geçmişinde hiçbişey yok...... bi bakın geçmiş yazdıklarına! ticari bir yazıyı anımsattı bana!!!

Eşinde ne sorun vardı senin. benim eşimin sperm sayısı iyi 50 milyon ama ileri hareketlilik %3, doktor çakşır otu ve proxseed plus önermiş, yaklaşık bir buçuk aydır, sabahları bir su bardağı çakşır suyunun içine bal katıp içiyor ve sabah akşam yani günde iki kere proxseed plus şase içiyor. üroloji uzmanı eşime spor ve porxseed ile sorunun giderilebileceğini söylemiş ama benim doktorum daha karanlık bir tablo çizdi. eşim tahlili 1,5 ay önce vermişti, bir ay sonra tekrar versin, düşük çıkarsa ileri tedaviye geçelim demişti.
sizce çakşır suyu ve proxseed yeterli olur mu?

çakşır suyu ve tozu hakikaten güzel sonuçlar verir.benimde arkadaşım çakşır ve epimedyum 2 si bir arada bir karışım kullandı.sperm sayısı ve hareketliliğinde artış oldu.
bu 2 si bir arada karışım için Epimedium | Epimedyumlu Macun | Epimediumlu Macun adresindeki müşteri temsilcisiyle görüşürken durumunuzu anlatın siz özel karışımdan bahsedin size yardımcı olur.selam ve dua ile.

Son düzenleyen: Moderatör:
bnde bugun caksir suyu aldim.isirgan cayi da tavsiye etti aktar.aldim.keciboynuzu da kaynatip icircem.proxeed arginmax evicap coenzim q10 ve panax gingseng de kullaniyor.proxeed 3 aydir digerlerini yeni kullanmaya basladi.bakalim sonuclari nasil olucak.sayimiz 3 milyon.varikosel ameliyati sonrasi cikan sayimiz.

Ben de dediklerini yapacağım ilaç olanlar çok değil mi ayni anda mi kullanacaksın

ilac degil canim onlar.her biri vitamin.sabah aksam veriyorum.arginmax gunde 4 tane.proxeed sabah aksam 1 er.caksir da sabah aksam.tadini begendi esim.yırttım valla

arginmax evicap coenzim q10 ve panax gingseng bunları nasıl kullanıyorsun ben de alacağım da.hepsini mi kullanacağız bi de çinko diyorlar

arginmaxi gunde 6 tane ye kadar verebiliyosun.ben sabah 2 aksam 2 veriyorum.evicap 5 aydir gunde 1 tane aksam.panax gingseng sabah ve ikindi 1 er tane.is yerinde kendisi alio.coenzim de sabah aksam 1 er tane.ben 60 mg lik aldim.gunde 200 mg veren bile var ama biz zaten diger vitaminleride kullandigimiz icin bu kadar yeterli.hatta eczane 1 tane bile yeter demisti. biz 1 senedir cabaliyoruz.henuz bi yol katetmedik.ama allahtan umut kesilmez devam...

evicap 400 luk alicaksin.hee bide tibbi bi ilac olan trantel di sanirim.damar acici.4 ay kullandik.ameliyat sonrasi.1 aydir kullanmiyoruz.alicam onu da bidaa.

mrb öncelikle bebeğiniz hayırlı olsun saglıkla gelsin ve sizinle birlikde büyüsün inşallah.

peki eşinizde sorun neydi yani kaç ay kullandınız ek olarak neler yaptınız vs yazabilirsenn sevinirim
Öncelikle çook afedersiniz.Bir konuya yorum yapıp sohbeti takip etmemekle hata ettim.Çok geç de olsa cevaplamak istiyorum sorunuzu.Size geç kaldım ama belki başkalarına yetişmiş olurum.
Benim eşimde herhangi bir sorun yoktu.Ben çok panik biriyim.4 adet dönemi beklemek bile ölüm geldi bana.Kendim dra gidip hormonlarıma falan baktırdım,5.ayda da olmasaydı eşim de gidecekti.Yakın akrabalarımda da çocuk hasreti olunca telaşlandım.Yaşımız da 31 olunca çakşırı denedik,sebebi oldu melek kızımızın.Toz halinde aktardan aldım ben 50grdı sanırım.Balla karıştırdım ama ölçüyle değil,bildiğiniz en koyu kıvamı elde ettim.Macun gibi oldu,kaşıkla zor alınacak kadar katıydı.Sabah aç karnına,akşam yatmadan önce birer yemek kaşığı yedi eşim.Evdeyken de yerdi arada. İstek ve performans artışı %100e yakındı.Min.21 gün yenmeliymiş etki etsin diye duymuştum.O yüzden adet dönemimdeyken başlattım ona.Yumurtlamaya yetişsin etkisi diye.Yetişti de.Şimdi 16 aylık bir çilekli topkekim var.Rabbim isteyenlere de nasip etsin bu güzelliklerden....
Ekstradan yaptıklarımıza gelince.Keçiboynuzu ve incir yedik her akşam birer ikişer.Ben kendime Bal Çörekotu Tarçın kürü yaptım.Bir de ovulasyon testleriyle yumurta takibi yaptım evde.Ve tabi dualar...
Şimdi 2.bebeğim gelsin diye aynı rutini tekrarlıyorum,üstelik daha çalışmalara başlamadık,bu ay karar verdik :) Çakşır hariç...
Sorusu olan olursa mesaj atarsa sevinirim.Sık sık gelemiyorum kk'ya.Üzülüyorum böyle geç kaldığımda.Topiğime de sık olmasa da gelirim.Oraya da yazarsanız görürüm mutlaka.
Rabbim dualarımızı bizlere hayırlı kılsın...

Slm arkadaslar. Benim esim iki kez varikosel ameliyati oldu ama sayida yada hizda degisen hic bisey olmadi. esim keciboynuzu kuruyle caksir suyu kullandi. iksisini ayni zamanda kullanmaya basladi. Ve kullandiktan 1 bucuk ay sonra hamile oldugumu ogrendim. Sonra esim test verdi ne degismis gorelim diyerek. Yuzde 7 olan hiz yuzde 80 olmustu ama sayida bi degisiklik yoktu. Morfolajide varikosel ameliyatindan sonra yuzde 2 ydi ameliyattan sonrada yuzde 10 olmustu. baska hic bir ilac kullanmadik. Insallah rabbim tez vakitte butun evlat isteyen herkese nasip eder

Slm arkadaslar. Benim esim iki kez varikosel ameliyati oldu ama sayida yada hizda degisen hic bisey olmadi. esim keciboynuzu kuruyle caksir suyu kullandi. iksisini ayni zamanda kullanmaya basladi. Ve kullandiktan 1 bucuk ay sonra hamile oldugumu ogrendim. Sonra esim test verdi ne degismis gorelim diyerek. Yuzde 7 olan hiz yuzde 80 olmustu ama sayida bi degisiklik yoktu. Morfolajide varikosel ameliyatindan sonra yuzde 2 ydi ameliyattan sonrada yuzde 10 olmustu. baska hic bir ilac kullanmadik. Insallah rabbim tez vakitte butun evlat isteyen herkese nasip eder
Öncelik le tebrik ederim darısı bütün isteyenlerin başına birşey sorucam çakşır suyunu nasıl icti sabah aksam mi bizde kökü var aktar çekmemiş öğütülmüş de yokmuş nasıl olucak pek anlamadım:110:

X