Erkek İnfertilitesi Eşine çakşır suyu içirenler,tecrübelerinizi paylaşır mısınız?

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Öncelik le tebrik ederim darısı bütün isteyenlerin başına birşey sorucam çakşır suyunu nasıl icti sabah aksam mi bizde kökü var aktar çekmemiş öğütülmüş de yokmuş nasıl olucak pek anlamadım:110:
sagol canim sabah aksam icti ama biz hazir suyu satiliyodu ondan almistik onu icti esim

Kızlar bişey sorucam bizde yeni başlıca caksir suyuna ama şimdi adamcagizima havuç suyumu icireyim caksir suyumu icireyim keçiboynuzu kürü icireyim siz nasıl yapiosunuz

Ya kızlar ne zaman bir soru sorsam cvp alamiyorum lütfen solermisiniz bu ara bir havuç suyuna ara verdik Çakır suyu keçi boynuz kuru 2 tane macun hepsini araliklarla içiriyorum napcam bilemiyorum napmaliyim

Eşim Varikosel ameliyatı oldu çift taraflı ölcumumuz 10 milyon çıktı hareketlilik kötü diyemem dedi sadece sprem sayısında düşüklük var dedi

Biz bu ay preseed de deneyeceğiz, burayı okuyup da hic duymayanlar icin yaziyorum. İsterseniz biraz arastirin arkadaslar. Preseed hamile kalmayi kolaylastirici daha dogrusu spermlerin vajina icinde rahimde daha hizli hareket etmelerine destek olan bir jelmiş. Bu ay ogrendik ve aldik.

Bizim burda baharda çakçır çıkar. el arabalarında satılır. peynircilerde de turşusu satılır yaz kış. kaynanam da yapmıştı hatta. acaba ben o turşuyu kullansam fayda eder mi? aynı şey midir?

Biz bu ay preseed de deneyeceğiz, burayı okuyup da hic duymayanlar icin yaziyorum. İsterseniz biraz arastirin arkadaslar. Preseed hamile kalmayi kolaylastirici daha dogrusu spermlerin vajina icinde rahimde daha hizli hareket etmelerine destek olan bir jelmiş. Bu ay ogrendik ve aldik.
Kullandınızmı işe yaradımı

Hayırlısı canım bizde bekliyoruz.sizin sorun ne
Canım ben uzun zamandır girmiyorum foruma.Başka sağlık problemlerinden dolayı koşturmaca içindeydik.Ama bu arada sen de hamile kalmışsın.Çok sevindim.Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Sizin sorununuz neydi ve nasıl oldu çok merak ettim.Bizde sperm hareketliliği problemi ve bir tıkalı tüp problemi var.

Esi azosprmli olupda çakşr otu kullanan varmı lutfen yorumlarnzi bekliyorum
Azosperm deil bizim ama hareket azlığı var canım.Bayadır kullanıyoruz.Henüz bir sonuç yok.Bu aydan biraz daha ümitliyiz.Başka bir karışım kullanıyoruz.İşe yararsa buradan yazarım inşallah.

X