eyvahhhh suyum gelmişşşşşş... :))

ALLAH analo babai büyütsün ayni bende senin gibi düsünpyordum bidaha cocugum olsa kizimin yerini hayatta tutmaz diye helede o ilk emdigi ani ayni bende hayatta unutamam gibi geliyor bide ben normal dogum yapmistim dogar dogmaz hemsireler gögüslerimin üzerine birakmisti kizimin gözleri acikti boncuk gibi gözleriyle bakiyordu ama icimi eritmisti sanki annelik gibisi varmi ne güzel bi duygu
ALLAHim isteyen herkese yasatsin ins.

Allah nazardan saklasın, hepimize nasip etsin inşallah...
sana eşine ve oğluna uzuuuuun mutlu bir ömür diliyorum

ayy cnm Allah analı babalı büyütsün okudukça kendi doğum anımı hatırladım o günler unutulmazz yaa çok duygulandım yine ..Rabbim analı babalı büyütsün hayırlı sağlıklı evlet olsun sizlere Allah bağışlasınn ...

ALLAH analo babai büyütsün ayni bende senin gibi düsünpyordum bidaha cocugum olsa kizimin yerini hayatta tutmaz diye helede o ilk emdigi ani ayni bende hayatta unutamam gibi geliyor bide ben normal dogum yapmistim dogar dogmaz hemsireler gögüslerimin üzerine birakmisti kizimin gözleri acikti boncuk gibi gözleriyle bakiyordu ama icimi eritmisti sanki annelik gibisi varmi ne güzel bi duygu
ALLAHim isteyen herkese yasatsin ins.

allah anneli babalı büyütsün

Allah analı babalı büyütsün canım

Allah nazardan saklasın, hepimize nasip etsin inşallah...
sana eşine ve oğluna uzuuuuun mutlu bir ömür diliyorum

uff çok etkilendim sanırım doğumum yakşaltı ve paniklemeye başladım

ayy cnm Allah analı babalı büyütsün okudukça kendi doğum anımı hatırladım o günler unutulmazz yaa çok duygulandım yine ..Rabbim analı babalı büyütsün hayırlı sağlıklı evlet olsun sizlere Allah bağışlasınn ...

allah analı babalı büyütsün. çok güzel anlatmışsın.
çok teşekkür ederim arkadaşlar allah razı olsun..a.s.doğum yapacak olanlara allah kolaylık versin hiç korkmayın inanın şu anda hiç kötü bişey hatırlamıyorum..minik oğlumun büyümesini izliyoz her anın tadını çıkarıoz çünkü çok çabuk büyüyooooooooo...a.s

çok teşekkür

okurken ağladım ya ne güzel anlatmışsın
hayırlı uzun ömürlü olsun oğlun a.s.

Ayy o kadar güzel anlatmissin ki canim, Rabbim yoklugunu zararini ve hastaligini nasip etmesin yuvanda esine ve sana o meleginizin..:emir_bebek:
Bende Rabbim izin verirse Kasim ayinin sonuna dogru dogum yapicam ve inan yazini okurken gözyaslarimi tutamadim, hamilelikden olsa gerek:gitme:
Rabbim kalbinize göre versin ama, umarim ikinci bebegi de zamani gelince Rabbim nasip eyler size.. Yanlis anlama canim ama, ölümlü Dünya anne-babaya Allah'im korusun ama bisy oldugunda, onun tutanacagi simsiki dali kardesi, kani olmali.. Bu benim kendi düsüncem ama, Rabbim dedigin gibi herseyi kalbinize göre versin :1hug:

çok sağolun arkadaşlar..allahım olmayanlarada nasip etsin çok güzel bi duygu anne olmak..oğlum benim herşeyim oldu..açsa açım toksa tokum mutluysa mutluyum..

Ne güzel anlatmışsın
güle güle büyüt bebeğini ilerde 1 tane daha yaparsın kardeşide olsun :)

saol canım sanırım ilerde bi tane daha yapıcam..oğlum büyüyo ve ben üzülüyorum ..tabiki büyüycek ama ne biliyim bu günler geçioo..yumuk yumuk halleri gidio..bi kaç yıl sonra aynı heyecanı yaşamayı çok isterim..

Allah anali babali saglikla büyütmek nasip etsin insallah.
o ayilma anini insan hic unutamiyor.
ben de ayildigimda kizim yanimda agliyordu ama ben onu alamiyordum ..
ama dogum cok heycanli bir seruven ..
Allah herkese hayirlisini nasip etsin insallah.

benimde anidenn suyumm geldii vede suni sancıyla doğurdumm bende 2.yii istemiorumm ama herkess şimdilikk dioo ilerdee istersinn diolarr

ayyyy ağlaya ağlaya bi hal oldum...neler yaşamışsın öyle. umarım sağlıklı, mulu bir hayat sürer KAĞAN. annesini de bi daha korkutmaz.

teşekkür ederim arkadaşlar..allah herkese nasip etsin anne olmayı..

X