kızıma isim arıyorum yardım lütfen

ayse var canim kaydirigubbakcemile3
karar verdin mi bilmiyorum ama bence :

Rana: kibar, nazik anlaminda oldugunu biliyorum

berra: erdemli kadin

tuana: cennete yagan yagmur damlasi

azra: el degmemis inci, ayak basilmamis kum tanesi

tugba: cennette bir agac

betul: iffetli kadin

hadra: yesil

ahsen: yaratilan en guzel sey

nasib olursa kizim olursa eger bunlar dusundugum isimler... ben isim bulmayi cok severim hihoyyyt aklima geldikce yazarim. karar verdiginde sen de yaz bize de fikir olsun :1rolleyes:

öykü doğa ceylin beril ekin ırmak mısra bunlarda bnden canım....

çok sağolun minnoşlar,eşim de tutturmuş öykü ya da nil olsun diyo bi ihtimal de naz işte of offfffffffffffff

kızlar
öykü
derin
ada
naz
nil
beren
arasından hangisi en güzel

ben isimlerin cocuk uzerinde etkili oldugunu dusunuyorum. o yuzden anlaminin guzel olmasi onemli.
oyku hikaye yani eledim
naz hele acayip kaprisli olur bak soyliyim yasakkelime
derin de pek hos gelmiyor.
ada denizin ortasinda yanliz kalmis ilerde cocugun yanliz kalmasin :1no2:

bence iclerinde beren ve nil (nehir su gibi isimler cok guzel)...şutarafagitti

ben isimlerin cocuk uzerinde etkili oldugunu dusunuyorum. o yuzden anlaminin guzel olmasi onemli.
oyku hikaye yani eledim
naz hele acayip kaprisli olur bak soyliyim yasakkelime
derin de pek hos gelmiyor.
ada denizin ortasinda yanliz kalmis ilerde cocugun yanliz kalmasin :1no2:

bence iclerinde beren ve nil (nehir su gibi isimler cok guzel)...şutarafagitti

açıklaman güsel olmuş,teşekkürler bunu düşünücema.s.

bana da sorarsan arkadasım cok cok guzel ısımler varken boyle erge,ecram,melinda,eva gibi zor ve anlamları tam bılınmeyen ısımler bana gore cok guzel gelmıyor. ne bılıyım daha kıbar ve anlamlı NıL,ECE,SUDE,BERRAK,BAŞAK,SILA,MELıS :) Her zaman bılınen duyulmus ısımler dha guzeldır kızına ılerde de telaffuz ederken de zorlanmazlar yerimseniben

merhaba yanlız ben eva ismini çok beğeniyorum ve eğer kız olursa kızıma koyucam demiştim eva almanca bir isim ve anlamı il yaratılan kadın havva anlamına geliyor ben anlamlı isimler daha çekicidir herkesin görüşüne saygı duymak lazım değilmi

bana da sorarsan arkadasım cok cok guzel ısımler varken boyle erge,ecram,melinda,eva gibi zor ve anlamları tam bılınmeyen ısımler bana gore cok guzel gelmıyor. ne bılıyım daha kıbar ve anlamlı NİL,ECE,SUDE,BERRAK,BAŞAK,SILA,MELİS :) Her zaman bılınen duyulmus ısımler dha guzeldır kızına ılerde de telaffuz ederken de zorlanmazlar yerimseniben

X