kızıma isim arıyorum yardım lütfen

seçeneklerden derin güzel..

onun haricinde eylül ve duru isimleri hoşuma gidio benim yerimseniben

AWESTA bu isim coook guzell anlami (eski mezopotamyada güzellik kralicesinin adiymi$ :KK66:)) düsün derim

ada ismi güzel benim kuzenımın hayalı kız olursa ada erkek olursa arda istiyor ama ben mina ismini de çok seviyorum:KK66:

Sevdiğim bir abla Masal ismini vermişti kızına. Pek bilindik değil ama söylenişi kulağıma hoş geldi :)

kızıma ada ismini düşünüyorum sizce nasıl arkadaşlar yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

kızlar kusura bakmayın ama çok değişik isimler söylüyor bazıları..
fark yaratmakmı maksat..
çoğu kişi anlamaz ilk söylediğinizde..gülen de çok olur bence..biraz daha güzel ve bilinen isimler koysanız daha güzel..

asinaz cım senin beğendiklerin arasından öykü,naz,nil güzel..

kızıma ada ismini düşünüyorum sizce nasıl arkadaşlar yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ada da çok güzel canım..ama sana tavsiyem 2 isim koyma..sen 2 sinide söylesen bile isteyen istediğini söylüyor ve hoş olmuyor..çocuk ilerde kişilik bunalımı yaşayacak diye korkuyorum

arkadaşlar bide bi konuda uyarmak istiyorum sizleri..
elvin,ceylin,eflin.....vs bir sürü isme cenntte şu bu deniyor anlam olarak..ama çok iyi araştırın değil..
ceylin cennet kapısı diyorlar ama biraz araştırsalar öyle bir kapı olmadğını gerekli kitaplardan görecekler..
bi arkadaşım demişti isim arama sitelerine eklenen bir çok isim uydurmuymış..arkadaşlarımın arkadaşları uyuzluğuna isim sallayıp bide güzel anlam yükleyip sitelerde paylaşıyorlarmış..hatta birçoğunun koyulduğunu görmüşler ve gülüyorlarmış..lütfen anlamlarının gerçekliğini araştırın..söylenişinin güzelliğinden ziyade anlamın güzelliği önemlidir..

ben isimlerin cocuk uzerinde etkili oldugunu dusunuyorum. o yuzden anlaminin guzel olmasi onemli.
oyku hikaye yani eledim
naz hele acayip kaprisli olur bak soyliyim yasakkelime
derin de pek hos gelmiyor.
ada denizin ortasinda yanliz kalmis ilerde cocugun yanliz kalmasin :1no2:

bence iclerinde beren ve nil (nehir su gibi isimler cok guzel)...şutarafagitti

katılıyorum canım..senin beğendiğin isimlerde çok güzel yalnız tuana dan şüpheliyim.cennete yağmur damlası olması yani..
bide azra el değmemiş bakire kız demek..yerimseniben

ada güzel ama ben nehir ismini çok seviyorum kızımın adı nehir olucak inş.
senin bebişin ve tüm anne adaylarının bebişleri sağlıklı sıhatli hayırlı olur inş. :KK66:

canım farklı bi ism arıyosan elizan gökteki ezan sesi demekmiş bide efsa var çok beğeniyorum

X