Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
o kadar cok konusuyor ki hepsini tercüme etmek icin kitap yazmak gerekir. Genel olarak hareketlerin neremize iyi gelecegini anlatiyor mesela karin icin tekme, bacagi öne yana kaldirma hareketleri , kollar icin olanlari v.s. Tabii hareketin ne kadar önemli oldugunu anlatiyor. 60 yaslarinda olduguna kim inanir degil mi?

60 mı vay be ben 40 falan diyodum....o yasta o enerji,görünüm süper ya

biraz önce 3 mile yaptımmmmm... Terlemediğim yerim kalmadıııı :KK52: çok iyi hissediyorummm. pazartesi okula başlayacağım. Saat 6 'da kalkıp 3 mile yapıp okula öyle gitmeyi düşünüyorumm ... Uykuyu çok seviyorum ama yapacağım çünkü formda olmak için fedakarlık gerek. İşe yarayacağını düşünüyorummm:KK3:

kızlar leslie nin bazı videolarını indirmek istiyorum nasıl olacak bu bilen var mı?

bu kadın cok tatlı yaa...bide türkce versiyonu olsaydış ne dediğini anlasaydım :) tercüme edebilecek var mı hanımlar?

bi de devamlı motive etmeye çalışıyor, nefesimizi içeride tutmamamız gerektiği söylüyor, en çok söylediği şeylerden biri de "bugün kendinize zaman ayırdığınız için çok mutluyum" :) kalp ritmimiz hızlanınca normal olduğunu, ve bunun olması gerektiğini falan söylüyor sık sık.

bir de, bi hareketi yaparken yorulduğumuz veya dayanamayacak gibi olduğumuz her an, yürümeye geri dönebileceğimizi hatırlatıyor

Son düzenleme:
merhaba
ben leslie başlayalı 2 hafta olcak
ilk hafta 1 mile yaptım
şu an 2 mile deyım
yarın 2. haftamın sonu 3 mile geçecegım
4. hafta 3 mile hızlı yapmayı dusunuyorum
5. hafta 4 mile
6. hafta 5 mile

gibi dusunuyorum

ama dıkkat ettıgım sey 2 mile yaptıgım ılk gun ve 6. gun farkına bakıyorum
artık rahat yapıyorum ve agrılarım azaldı
ama 3 mile de aynı olmaya bılır belkı 2 haftada gecerım

deneyımlı arkadaslar ne dersınız?

ayrıca callanetics yapıyorum
evde trambolınım var 10 dak onda zıplıyorum
bırde tıbet yapıyorum pzt gunu 9. tekrara gececegım

aslında ben de senin gibi 1 milden başladım 3 4 gün öyle yaptım, sonra 2 mile geçtim.. şimdi genelde gündüzleri 2 mil, geceleri 3 mil şeklinde devam ediyorum. soruna cevap verirsek, 2 mil beni ilk yaptığım seferler kadar yormuyor. ve bugün farkettiğim bir şey, hızlı 3 mili ilk yaptığımda aşırı yorulmuştum ve nefesim kesilmişti. bugün yaptığımda, ilk seferine göre daha iyiydim. yine çok yoruldum ve terledim tabi ama, en azından nefesim çok kesilmedi..

vücut yaptıkta alışıyor anladığım kadarıyla

Ya kızlar, bugün akşam yemeğini atladım. daha doğrusu sabah kahvaltıyı epey geç yaptım 1 civarı.. arkasından spor, yeşil çay ve bol bol su derken midem epey dolu gibiydi. sonra da bir baktım saat 8 olmuş, bu saatten sonra bir şey yenilmez dedim, yemedim.

Şu anda açlıktan ölecek gibiyim :) kendimi kahveye verdim midemi bastırsın diye. bastırmasına bastırıyor aslında ama..

Bu geceyi atlatırsam, daha da diyetimi bozmam.

Bi de, gün içinde çok güzel spor yaptım ve epey hareketliydim. şimdi bu saatten sonra bir şey yersem, direk yazık olur bütün gün yorulmama.

off çok dertlendim bu akşam:KK43:

Ya kızlar, bugün akşam yemeğini atladım. daha doğrusu sabah kahvaltıyı epey geç yaptım 1 civarı.. arkasından spor, yeşil çay ve bol bol su derken midem epey dolu gibiydi. sonra da bir baktım saat 8 olmuş, bu saatten sonra bir şey yenilmez dedim, yemedim.

Şu anda açlıktan ölecek gibiyim :) kendimi kahveye verdim midemi bastırsın diye. bastırmasına bastırıyor aslında ama..

Bu geceyi atlatırsam, daha da diyetimi bozmam.

Bi de, gün içinde çok güzel spor yaptım ve epey hareketliydim. şimdi bu saatten sonra bir şey yersem, direk yazık olur bütün gün yorulmama.

off çok dertlendim bu akşam:KK43:

Yazik sana, evde muz yok mu hic bi tane muz yiyebilirsin ya da yogurt filan. Ac ac da yatilmaz ki...

kızlar merhaba nasılsınız?

kac gün oldu tartıya cıkıyorum gram erimemişim neden acaba ya....5 kılo vermek gerek üffff

kac gün oldu tartıya cıkıyorum gram erimemişim neden acaba ya....5 kılo vermek gerek üffff

Yediklerinle harcadigini karsilastiriyor musun sevgili meltemba? Belki yaptigin hareket yedigin yemegi eritmeye yetmiyordur. Kilo vermek icin yediginin en azindan 500 kalori üzerinde günlük harcama yapmalisin. Kalori sayimini daha önce de yazmistim. Bir kac gün yediklerini hesaplayinca insan aslinda hafif sandigi yemeklerin ne kadar cok kalorisi oldugunu görünce sasiriyor. 3 mil leslie yapiyorsan yaklasik 250-300 kalori harciyorsundur, buna günlük harcamani da ilave edeceksin gün icinde neler yaptigina ne kadar hareketli olduguna bagli tabii. Bu toplam harcamanin en azindan 500 kalori azini yemen lazim ki bu her zaman o kadar da kolay olmayabiliyor.

Yediklerinle harcadigini karsilastiriyor musun sevgili meltemba? Belki yaptigin hareket yedigin yemegi eritmeye yetmiyordur. Kilo vermek icin yediginin en azindan 500 kalori üzerinde günlük harcama yapmalisin. Kalori sayimini daha önce de yazmistim. Bir kac gün yediklerini hesaplayinca insan aslinda hafif sandigi yemeklerin ne kadar cok kalorisi oldugunu görünce sasiriyor. 3 mil leslie yapiyorsan yaklasik 250-300 kalori harciyorsundur, buna günlük harcamani da ilave edeceksin gün icinde neler yaptigina ne kadar hareketli olduguna bagli tabii. Bu toplam harcamanin en azindan 500 kalori azini yemen lazim ki bu her zaman o kadar da kolay olmayabiliyor.

merhaba haklısın soylediiklerinde ama cok yediğimi sanmıyorum.....

nette arastırdım bugun yedıklerimin kalorısını hesaplayayım dıye ama bulamadım bir site siz biliyo musunuz?

mesela yazayım bugun ne yediğimi..... sabah 1sb süt ve 5 yk mısır gevreği, öğlen :bir kase kır.mercimek corbası ve salata.... aksam :2tane etli biber dolması ve yogurt......ikindi 1 sb yesıl cay....
işte bu kadar cok mu kızlar

nette arastırdım bugun yedıklerimin kalorısını hesaplayayım dıye ama bulamadım bir site siz biliyo musunuz?

mesela yazayım bugun ne yediğimi..... sabah 1sb süt ve 5 yk mısır gevreği, öğlen :bir kase kır.mercimek corbası ve salata.... aksam :2tane etli biber dolması ve yogurt......ikindi 1 sb yesıl cay....

Ben Almanca bir siteden bakiyorum Türkce siteleri bilmiyorum. Google dan arastirirsan vardir bir sürü. Daha spora da yeni basladin biraz sabirli olup istikrarini bozma herhangi baska bir saglik problemin yoksa sonuc alirsin mutlaka. Hayatina genelde hareketlilik getirmeye calis. Disarda yürümek icin firsatlar yarat, merdiven inip cik bildigimiz seyler iste...

Ben Almanca bir siteden bakiyorum Türkce siteleri bilmiyorum. Google dan arastirirsan vardir bir sürü. Daha spora da yeni basladin biraz sabirli olup istikrarini bozma herhangi baska bir saglik problemin yoksa sonuc alirsin mutlaka. Hayatina genelde hareketlilik getirmeye calis. Disarda yürümek icin firsatlar yarat, merdiven inip cik bildigimiz seyler iste...

Tesekkur ederim arastırayım ona gore nasıl beslenecegımı planlayayım............

merhaba kalorisepeti ne bir bak istersen bende yeni kullanmaya başladım başka önerisi olan varsa yazabilir m

ikinci kez 3 mile yaptım ... Bu sefer daha iyiydi :) vücut alışacak , çalışmaya başlayınca da zorlanmam umarım ... Her gün yaptıkça buraya yazacağım . İnsan o kadar motive oluyor kii :nazar: bacaklarımın sütun gibi olmasını istiyorum, etek giydiğimde , şort giydiğimde güzel olmak istiyoruuuummmm:nazar:

Son düzenleme:
ikinci kez 3 mile yaptım ... Bu sefer daha iyiydi :) vücut alışacak , çalışmaya başlayınca da zorlanmam umarım ... Her gün yaptıkça buraya yazacağım . İnsan o kadar motive oluyor kii :nazar: bacaklarımın sütun gibi olmasını istiyorum, etek giydiğimde , şort giydiğimde güzel olmak istiyoruuuummmm:nazar:

3 mile uzunca bir süre devam edebilirsin canim, hizli bir calisma oldugu icin her yapista terletiyor. Arada bir de vücudunu sasirt mesela disarda yürüyüs yap yada bisikletin varsa bin v.s mutlaka yarari olacaktir.

merhaba arkadaşlar ben de evde leslie yapmak istiyorum ama nasıl bir program uygulamalıyım bilmiyorum 2miles 3miles 5miles... gibi videolar var bunlar ne kadar kalori yaktırıyor bilen var mı

merhaba arkadaşlar ben de evde leslie yapmak istiyorum ama nasıl bir program uygulamalıyım bilmiyorum 2miles 3miles 5miles... gibi videolar var bunlar ne kadar kalori yaktırıyor bilen var mı

Kilo vermek icin haftanin 5 günü en az 3 mil yapmalisin. 50-60 kilolarinda bir kadin bir milde yaklasik 80-100 kalori harciyor.

teşekkür ederim cabım ben 70 kiloyum doğru orantı yaparak bulabilir miyim yakacağım kaloriyi acaba:44:

Herhalde mil basina 100 kalori yakarsin belki biraz daha fazla. Kalorilere takilmayin fazla haftanin 5 günü leslie kilo vermeye cok yardimci tabii sadece o sporu yapip bütün gün koltuga yayilip yatmamak sartiyla. Gün icindeki hareketimizden de kalori harciyoruz cünkü.

X