Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
Tebrik ederim canim tüm yogunluguna ragmen cok istikrarli gidiyorsun. Ben de cok mutlu oluyorum dar gelen her kiyafetim oldugunda. Beni bu karli günessiz hava da biraz yoruyor galiba. Hava güneslie olunca kendimi daha enerjik hissediyorum. Yogayla leslie arasinda kararsizim bugün. Simdi kilo vermekten cok sikilasma derdindeyim pilates, callanetics v.s yapsam belki daha cabuk sonuc alirim ama callanetics o kadar sikici ki beni mahvediyor.
yok ya bende deneyeyim dedim bi kaç kez başka vidoeo yapmadım leslieden başkası yalan :)

bu kısa ama o hits kaldırmışlar

yok ya bende deneyeyim dedim bi kaç kez başka vidoeo yapmadım leslieden başkası yalan :)

bu kısa ama o hits kaldırmışlar

Kizlar ben indirmistim onu bilgisayarima ama gö nderdigim arkadas tamami cikmiyor videonun dedi.

Ben de iki saat disarda yürüdüm hafif tempoda. Aksama halim kalirsa biraz leslie de yaparim belki.

kaldırmıslar .. yenı kalkmıs.. gecen hafta yapmıstım bunu..

bu 2 dk lık tanıtım videosu galiba , yine de teşekkürler...
ama ben bu videoyu bulmayı çok istiyordum, diğerlerinden daha eğlenceli gözüküyor. umudumu kesmek üzereyim. neyse eldekilerle yetinecez artık...

Ic bacak ve karin videolari yapildi. Hic halim yoktu ama yapmasam da sucluluk duyuyorum.

Kilolari kendim vermis kadar mutlu oldum inan. Kendini hazir hissettiginde hizli 2 mil ypamayi dene. Mesel 4 fast miles in sadece 2 milini v.s.

çok teşekkurler ablacım:KK16: o gunden beri şehir dışındaydın yapamadım bugun tekrar başlıycam abla bende haftada birgun 3 mil yapmayı planlıyordum acaba senın soyledıklerın dahamı etkılı olur:26:

çok teşekkurler ablacım:KK16: o gunden beri şehir dışındaydın yapamadım bugun tekrar başlıycam abla bende haftada birgun 3 mil yapmayı planlıyordum acaba senın soyledıklerın dahamı etkılı olur:26:

Oyle ya da boyle yavas yavas kendini zorlamaya baslaman lazim ki faydasi olurken kalbini de yorma. Bunu vucudunun sesini dinleyerek bulacaksin. Ister milleri arttir ister hizlandir hepsi ise yarar. Kendine kisa hedefler koy mesela bir ay boyle gidecegim sonra sunu da eklerim diye. Kolay gelsin canim.

Oyle ya da boyle yavas yavas kendini zorlamaya baslaman lazim ki faydasi olurken kalbini de yorma. Bunu vucudunun sesini dinleyerek bulacaksin. Ister milleri arttir ister hizlandir hepsi ise yarar. Kendine kisa hedefler koy mesela bir ay boyle gidecegim sonra sunu da eklerim diye. Kolay gelsin canim.

çok teşekkur ederim ablacım dediğin gibi yaparım:KK16:

3 mil leslie ve yoga karin videosu yapildi. Spor yapabildigim her gün kendimi iyi hissediyorum.

Ağırlıklarım geldi Derya Abla :) 1,5 kg aldım bakalım yarın yapacağım inşallah nasıl olacak heyecanlıyım inşallah kilo verme de faydası olur :)

Ağırlıklarım geldi Derya Abla :) 1,5 kg aldım bakalım yarın yapacağım inşallah nasıl olacak heyecanlıyım inşallah kilo verme de faydası olur :)

Olur canim görürsün. Bak ben bugün normal bir 3 mil yaptim agirliklarla o bile terletti ki artik normal videolarda pek terleyip yorulmuyordum. Agirliklar cok iyi geliyor. Eldiven mi manset mi aldin? Mansetse bacak bölgesel calistiginda ayak bileklerinde de kullanabilirsin. Ben aldigima hic pisman degilim iyi bir yatirim oldu.

herkese selam ben kalori sayımıyla 10 kilo verdim ve yeni leslie başladım ama kilom 3 gündür sabit acaba spordan dolayımı duraksama oluyo ilk günler olur yazıyo nette ama çok ağır bi spor değil ya merak ettim

X