Mide balonu taktırdım. Adım adım mide balonu.

Merhaba kızlar bende 17 Ekim'de endoskopik mide balonu taktırdım neredeyse bir ay olacak ilk 5 gün çok kötü geçti su içsem çıkardım. Ama agrım hiç olmadı. Daha sonra 10 gün çok iyiydim yürüyüş yaptım hergün.. Ama sonra ki 5 gün kusmam o kadar arttıki sürekli yattım en sonunda dayanamadım doktora gittim balonum yerinden oynamış ve aşagıya düsmüş o yüzden aşırı derecede kusuyormusum doktor eliyle yukarı doğru yavaş yavaş itti ve olması gereken yere yerleştirdi mide bulantım son buldu benim gibi sorun yaşayan varsa düşme gibi bi ihtimal varmış bilginiz olsun doktora başvurun.. 78.6 k ile taktırdım 20.günde 67.7 ü gördüm.. Şuan 65 kiloyum

Merhaba bende Bursa'dayim taktirmayi dusunuyorum hangi hastanede taktirdiniz memnun musunuz şuanda tavsiye eder misiniz
Merhaba,
Eksilerini artılarını karşılaştırdığım zaman yine olsa taktırırdım diyorum çünkü gerçekten obez olmak bütün bu eksilerinden bana daha çok mutsuzluk getiriyordu. Eksileri şöyle: ilk 2 gün zor geçiyor sonrasında biraz fazla yersem veya yağlı yersem ishal mide krampları, az yersem kabız. Ara ara gelen mide yanmaları. 4.ayımdayım 16 kilo verdim 76 kiloyum çok daha mutlu bi insan oldum hayatımdaki her şey güzelleşti benim için. Bu bir sihir değil ama onu bilmek lazım yine çok emek verdim zayıflamak için sürekli az yemek için yürüyüşler yapmak için vesaire kendi kendine kilo verdiren bir olay değil, sadece tokluk hissetmene yardımcı oluyor gerisi sana kalmış. Nev esentepede taktırdım ben gayet memnun kaldım detay isterseniz özelden yazabilirim

Kızlar merhaba ben 4 ay oldu taktıralı ilk başlarda çok güzel etki ediyordu fakat sonraları etkisini bıraktı kilo veremiyorum açlık hissediyorum sizde de öyle mi bir de ayıptır söylemesi kokulu bir geğirme başladı bu ayda

Merhabalar, azicik kola bir kac yudum kokuyu biraz aliyor. Tabiki abartmadan. Benim doktor demisti. Hayirlisi olsun. Bol eksiler diliyorum

Merhabalar baloncuklu hanımlar 🥰
Son sürecinizi merak ediyorum, kilo veriminiz ne durumda? Buralar baya sessiz kaldı, yazalım son durumları hadi kızlar 🌹
Merhaba ben 6 ayda 14 kilo verdim. Balonun çıkarılacak müsait zamanda Daha vermem gereken 5/6 kilo daha var ama son aylarda dikkat edemedim yediğime malum iş ve çocuklar derken🙈

X