Nişanlandı

Size kotu davraniyormu madem neden ayrilmadiniz boyle sacma bir saplantili sevgi olmaz kendinize deger verin o sizlere vermemis takilmis en sonunda klasik turk erkegi ailesinin buldugu kizla nisanlanmis neden bukadar ayilip bayiliyorsunuz zaten size iyi davranmamis aldatmis siz bile bile kendinize yapmissiniz yaoacaginizi devam etmeyip yolunuza bakabilirdiniz

bazılarınız neden böylesiniz? sırf yaşadığınız sıkıntılar farklı diye, aynı konuda sınanmadınız diye insanları böyle yargılayıp, üzerine gitmek size neden kendinizi iyi hissettiriyor? üzülmüş birine acımasız yorum yapıp üzerine gitmek niye hoşunuza gidiyor? dalga geçip, aşağılayıp, yargılayıcı sözler söyleyip birde birbirinizin yorumunu beğenip birbirinizi daha da gazlamanız çok tuhaf.

acıyı tatlı tatlı söyleyen kişilere demiyorum bunu. onlara teşekkür ediyorum hatta.
Sen bir tek sen mi aşık olup ayrıldın sanıyorsun? Sen dışında herkes 30 yaşında mı doğdu?

ben öyle mi dedim? bazı insanlar öyle bazıları böyle. benim gibi duygusal ve çok bağlanan insanlar da çok.
Seninki bağlanma da değil artık, dümdüz hırs. Adam canına okudu, uzun zamandır ayrısınız zaten, hangi bağlanma? Adam sürünse oohhh çekecektin, mutlu olunca içine oturmuş. Bağlanma diyo. Aynen.

Ben ne hırsı yapıcam senin ve 2-3 hafta önce yoklama çeken eski sevgilinin hayatımda yeri nedir? Konuna yazılmadıkça unutur geçerim. Hatırlamam bile.
Seninki bağlanma da değil artık, dümdüz hırs. Adam canına okudu, uzun zamandır ayrısınız zaten, hangi bağlanma? Adam sürünse oohhh çekecektin, mutlu olunca içine oturmuş. Bağlanma diyo. Aynen.
çünkü bu yorumunuz pek sakin değil. uzun zaman ayrı geçmedi birleşmedik ama konuşuyorduk görüşüyorduk. en son başka erkekle olduğumu söylemiştim.

bir de bunu genel bu tarz yorum yapanlar için söylemek istiyorum, herkes sizle aynı şartlara sahip değil, herkesin kendine göre bir sınavı var. benim hayatım sizle aynı mı? hangi şartlardayız? hemde psikolojik açıdanda herkes aynı değil. ayrıca vucudumda ilgili bir durumum var, bununda bağlanmama etkisi çok büyük, bunun detayı fazla ve burda paylaşmak beni zorlar. bilip bilmeden çok acımasız yorumlar yapılıyor bu sitede. bariz bir yanlış olur evet orda herkes derki bu yanlış. ama net olmayan kesin yanlış olmayan ve başka durumlarının etkisi olabilen durumlarda bu kadar olaya hakimmiş gibi sert kırıcı iddialı ve yargılayı yorumlar yapılmasına gerek yok. ben çok üzüntüler yaşadığım için burda insanlara yorum yaparken kırmaktan çekinerek yorum yapıyorum.

çünkü bu yorumunuz pek sakin değil. uzun zaman ayrı geçmedi birleşmedik ama konuşuyorduk görüşüyorduk. en son başka erkekle olduğumu söylemiştim.

bir de bunu genel bu tarz yorum yapanlar için söylemek istiyorum, herkes sizle aynı şartlara sahip değil, herkesin kendine göre bir sınavı var. benim hayatım sizle aynı mı? hangi şartlardayız? hemde psikolojik açıdanda herkes aynı değil. ayrıca vucudumda ilgili bir durumum var, bununda bağlanmama etkisi çok büyük, bunun detayı fazla ve burda paylaşmak beni zorlar. bilip bilmeden çok acımasız yorumlar yapılıyor bu sitede. bariz bir yanlış olur evet orda herkes derki bu yanlış. ama net olmayan kesin yanlış olmayan ve başka durumlarının etkisi olabilen durumlarda bu kadar olaya hakimmiş gibi sert kırıcı iddialı ve yargılayı yorumlar yapılmasına gerek yok. ben çok üzüntüler yaşadığım için burda insanlara yorum yaparken kırmaktan çekinerek yorum yapıyorum.
Canım psikolojiyi hiç karıştırma, ben 16 yıldır yineleyen depresyon tanısı aldım. Herkese kolay olan pek çok şey bana hep zor oldu. İsteyince oluyor yani, anlatabiliyor muyum?

Vücudunla ilgili ne durum var bilmiyorum da, ne olursa olsun bi tane keko tarafından hırpalanıp durmak hiçbir sıkıntının bahanesi olamaz. O adam öyle, hep yoklayacak, el alışkanlığı olmuş artık o, karısının koynunda mesajlar falan atacak. Sonra horul horul uyumaya devam edecek sarılıp. Hiçbir dezavantaj şuna takılıp kalmanın bahanesi olamaz.

Şimdi gir profilime, çocukluğuma kadar beğenmedim at. Gerçek budur, değişmeyecek. Artık ağlasan da zırlasan da önüne bakacaksın. İlahi adalet beklemeyeceksin, sen ilahi adalet olacaksın. Oturup birinin felaketini beklemek çok işe yaramaz bir eylem, enerjini kendine yönelttikçe zaten "Ben ne kaçırdım?" diyeceklerdir.

evet hala hislerim devam ediyor sanırım. bu acı nasıl geçecek peki? tamam geçsin bende unutayım üzülmiyim ama nasıl? kızın küçük olması çocukla ilgili sinir olduğum bir durum o yüzden yaş konusuna sinirleniyorum zamanında ben bu aldatma olayını öğrenirken buna sormuştum bana o zaman bi kızdan bahsedip senin kardeşinden bile küçük ya demişti, ve o kızla gerçekten ilişki anlamında konuşmuş. bu travma oldu bende bikaç şey daha yaşla alakalı oldu o yüzden kızı yaşına sinirleniyorum kıza değil çocuğun bana yaşla ilgili dediklerinden sonra yine küçük kıza gitmesinden. ve giyim konusundada olgun değil çocuk bişey demedi ona giyimle alakalı eminim. kızla bir sorunum yok ama kızda bende iyi izlenim uyandırmadı geçmişten dolayı, pek dürüst saf ve net bir kız değil bildiğim olaylardan dolayı bu yorumu yapıyorum ama sonuç olarak mutlular mı mutlular olan kime oldu bana oldu öyle ya da böyle ben kullanılıp atılan sevip sevilmeyen üzülen taraf oldum
Ya olan niye sana olsun tek sen aldatılmıyorsun veya tek senin duygularınla oynanmıyor ülkede hangi kıza sorsan böyle bir yaşanmışlığı vardır. Üzülebilirsin çok normal duygularını yoğun yaşayan bir insansındır fakat artık önüne bakman lazım. Sen kendini geliştir mutlu ol gez dolaş yeni insanlarla tanış sosyal ol bırak onlar üzülsün arkandan.

Yahu bebişim gençsin, etrafta kıyamet gibi erkek var cık dışari sosyalleş ... genç birinin psikoloğa gitmesini hiç anlamıyorum, psikoloğa verdiğin parayı gezmeye tatile ver. Dışarı çık, spora git, gece gezmesine git hepsi olur boşver o herifi saçma sapan bir tip işte

Böyle sürekli onunla olan anlarınızı düşünüp şöyle iyiydik böyle mutluyduk diye düşünmeye devam ederseniz kafayı sıyırırsınız. Onun mutlu olması sizi ilgilendirmesin zamanın ne geçireceğini kimse bilemez. Öncelikle hayat devam ediyor onu biran önce zihninizden çıkartmak zorundasınız hayat böyle geçmez bir hayatımız var onu da böyle işe yaramayan insanlar için heba etmeyelim.
haklısınız. bugunden sonra geçmişe gömücem. inşallah içimdende bu üzüntüyü atabilirim

Sevmenizi anlıyorum bende çok sevdim… 3 yıl aşk acısı çektim… ama hislerimiz karşılıklı değilmiş demek ki diyip başka insanlara şans vermeye başladım… size değer verip sevseydi yanınızda olurdu diğer türlü yanınızda olsa ne değişir ki ? Stres ve üzüntüden başka ne getirebilir size ?
öyle tabi sadece sadece sevmişken onun yaptıkları ağır geliyor onca yaşadıklarımızdan sonra

Senden güzel olduğunu kim söyledi ??

Bahtı güzel olsun. Şansızmış. Karaktersiz herifle nişan yapmış.

Salla gitsin.
bakınca ben bile farkediyorum güzellik farkını ve kıskanıyorum üzülüyorum 😞 o karaktersiz herif de o kıza karaktersizlik yapacak mı şüpheliyim ben çok sevmekten kaybettim resmen çok sevdiğim için değersiz oldum o kıza gotu yemez karaktersizlik yapmaya tüm hesaplarını bile silmiş sosyal medyada aktif olmasına rağmen

bakınca ben bile farkediyorum güzellik farkını ve kıskanıyorum üzülüyorum 😞 o karaktersiz herif de o kıza karaktersizlik yapacak mı şüpheliyim ben çok sevmekten kaybettim resmen çok sevdiğim için değersiz oldum o kıza gotu yemez karaktersizlik yapmaya tüm hesaplarını bile silmiş sosyal medyada aktif olmasına rağmen

Canım benim niye böyle şeyler diyorsun
Güzellik farkı offff
verilmiş sadakan var diyorum
denizde balık çok

Yahu bebişim gençsin, etrafta kıyamet gibi erkek var cık dışari sosyalleş ... genç birinin psikoloğa gitmesini hiç anlamıyorum, psikoloğa verdiğin parayı gezmeye tatile ver. Dışarı çık, spora git, gece gezmesine git hepsi olur boşver o herifi saçma sapan bir tip işte

Konu sahibi bu mesajı 3 kez oku

Kötü olan benmişim, alma mazlumun ahını vs ne oluyor??

Bakın, her sert olay aslında bizi o konudaki eksik olan tarafımızı bir nevi onarmak için karşımıza çıkar.

Siz burada almam gereken bilgi nedir? Sadece bunu görüp farkettiğinizde o olay biter gider. Ama bu şekilde davranmaya devam ederseniz, mesajı alamadığınız için bir dahaki karşınıza çıkan kişi de benzer şeyler, hatta anlamanız için daha da sert şekilde gelir.

Ayrıca o çok mutlu kız da çok güzel bunlar tamamen sizin gördüğünüz kısımdır. Ayrıca adam bir sürü karma oluşturmuş, ilahi sistem öyle bir hassas çalışıyor ki, içiniz rahat olsun.
teşekkür ederim inşallah 😞 ben dersimi aldım, çok sevmek hatamdı. çok güvenmek hatamdı. evlenmeden cnsellik yaşamak hatamdı. sevdiğine sözleriyle hisleriyle çok inandırsa bile kimsenin lafına sözüne tavrına inanmamak gerekiyomuş bu da hatamdı. çok karma oluşturdu ama çok şaşırdım o yüzden ben ve senelerce başka bir kız, çok şeyler yaptı yüz üstü bıraktı benide o kızı da ama şimdi mutlu olan o oldu dünyanın işleyiş şekline hayret ettim. bana zaten kendisinin masum olduğunu o yüzden mutlu olacağını söylemişti. o kötü niyetle bişey yapmamış kötü olan benmişim

Canım psikolojiyi hiç karıştırma, ben 16 yıldır yineleyen depresyon tanısı aldım. Herkese kolay olan pek çok şey bana hep zor oldu. İsteyince oluyor yani, anlatabiliyor muyum?

Vücudunla ilgili ne durum var bilmiyorum da, ne olursa olsun bi tane keko tarafından hırpalanıp durmak hiçbir sıkıntının bahanesi olamaz. O adam öyle, hep yoklayacak, el alışkanlığı olmuş artık o, karısının koynunda mesajlar falan atacak. Sonra horul horul uyumaya devam edecek sarılıp. Hiçbir dezavantaj şuna takılıp kalmanın bahanesi olamaz.

Şimdi gir profilime, çocukluğuma kadar beğenmedim at. Gerçek budur, değişmeyecek. Artık ağlasan da zırlasan da önüne bakacaksın. İlahi adalet beklemeyeceksin, sen ilahi adalet olacaksın. Oturup birinin felaketini beklemek çok işe yaramaz bir eylem, enerjini kendine yönelttikçe zaten "Ben ne kaçırdım?" diyeceklerdir.
Allah şifa versin inşallah atlatırsınız. ilaç tedavisi almıştım bende çok zor günler geçirdim biliyorum zor. bana evliyken mesaj atamaz kıza söyleyeceğimi bilir zaten çok cesur biri de değil kızın ailesiyle de tanışıyolar başka biriyle de aldatma cesaretine giremez aileleri duysa öyle altından kalkabilecek birisi değil. zaten kızı da sevmiş mutlu mesut devam eder.

enerjimi kendime yönelticem yeni hayata başlycam inşallah içimdeki bu üzüntü de geçer birgün

neden öyle dediniz üzülmedim diye

Üzülecek bir şey yok çünkü kızım, şerefsiz erkek çok, şerefsiz erkekten kazık yemeyen kadın az. Önemli olan bu noktadan sonra ne yapacağın, ders mi alıcaksın yoksam ahlanıp vahlanacak mısın... alacağın ders sabit, hemen güvenmeyeceksin ahlaksız mı ahlaklı mı iyice bakacaksın.

haklısınız kaderim böyleymiş nasibim olmayan birine aşık olmuşum boşuna inanıp güvenmişim bir daha tövbe ne güvenmek ne sevmek. kazık yemeye doydum
O işler öyle olmuyor şimdi dünya bitti sonuna geldim nefes alamıyorum sanıyorsunuz bu tarihi bir yere yazın çok sürmez elbet sevdiğiniz sevildiginiz günlerde gelecek hiç öyle şey olurmu acının içinde dönüp kalır mı zaman gün kararıp kalirmi öyle olsa delirir insanlar timarhaneler almaz yetmez kimseye sabır umut inanmak ne güzel hediyedir insana bazen unutmak bile büyük nimettir .....Unutacaksiniz ve siz bile inanamayacaksınız .....kimse zamanı ve hayatın getirdiklerini yenemez ....daha durun ne güzel günler gelir önce siz bir akışa teslim olun savaşmayı bırakın.....iyi olun kabullenin hayırlısı deyin

X