Philips LUMEA LAZER

biraz daha teknolojik olanı çıkar diye bekliyorum ama şimdi ben alırım kesin daha iyisi çıkar. Nette görmüştüm amerikada bunun ıpl değilde diyod lazer olan çeşidi vardı. Markasıda trıa mıydı neydi??

ben bulamıyorum bu ürünü türkiyeye geldi dediler...aradım taradım gitmediğim ykm boyner kalmadı yok yok yok..
yardım edin lütfen....

kızlar onlıne alısverıs sıtesınde var bıde ben telefon actım izmir özşanalda sipariş üzerine getiriyolar bilginize bende pazar gıdıp alıcam işallah çok mantıklı bi cihazbu bende epey araştırdım çunkü :KK6:

ben hiç şikayete rastlamadım ben bı kullanayım sonuçları yazıcam :)

En son alıcam demişsin ama aldın galiba :) Bekliyorum yorumlarını. En yakın zamanda alıyorum bıktım kuaförlerde ağda yaptırmaktan. Her şeyi geçtim utanıyorum oramı buramı açmaktan. Tamamen bitirmese bile hoşuma gitti o yüzden..

en son alıcam demişsin ama aldın galiba :) bekliyorum yorumlarını. En yakın zamanda alıyorum bıktım kuaförlerde ağda yaptırmaktan. Her şeyi geçtim utanıyorum oramı buramı açmaktan. Tamamen bitirmese bile hoşuma gitti o yüzden..

hakkaten yanı ınsan utanıyo :KK30: Aslında sıparısı verdım pazar gunu gelecektı gelmemiş kız 'geldiğinde ben siZe haber vericem' dedi işlemleri başlattım çunku buyuk bı itikat ile bekliyorum :KK56:

yurtdışındaki akrabalarıma söylüyorum daha yenisi çıkacak diyorlar. daha gelişmişi var mı acaba bu aletin. onlardan istiycem diye kandırıyorlar beni galiba.. amerikada olan bir marka varmış ama ıpl değilmiş nyagmış adını unuttum. off ne çektik bee.

yurtdışındaki akrabalarıma söylüyorum daha yenisi çıkacak diyorlar. daha gelişmişi var mı acaba bu aletin. onlardan istiycem diye kandırıyorlar beni galiba.. amerikada olan bir marka varmış ama ıpl değilmiş nyagmış adını unuttum. off ne çektik bee.

:)) ilahi sen yahu :KK9: hakkaten şu yolunma işi çok pis ya hele bazen zamanlamayı öle bi tutturuyorum ki sorma kız bıyık alıyo benım heryerım acıyo sanki etimden et kopuyo, hay diyorum ya ben böle işin .:))) hakkaten ne çektik bee... ama yinedeee KADIN OLMAK GÜZEL ŞEKERİM :KK8:

:)) ilahi sen yahu :KK9: hakkaten şu yolunma işi çok pis ya hele bazen zamanlamayı öle bi tutturuyorum ki sorma kız bıyık alıyo benım heryerım acıyo sanki etimden et kopuyo, hay diyorum ya ben böle işin .:))) hakkaten ne çektik bee... ama yinedeee KADIN OLMAK GÜZEL ŞEKERİM :KK8:

evet tabikide tek derdimiz bu olsun sağlık sıhhat yerinde olduktan sonra. :)bence bu kıl tüy işinin kesin çözümü ve çok kolay bir formülü yada aleti muhakkak var. Ama burdan firmalar olsun şirketler olsun çok büyük paralar kazanıyor diye açıklanmıyor yada çözülmek istenmiyor. yoksa herşeyin çaresi bulundu insan bile kopyalandı teknoloji ilerledi. Ama şu kıl hala dert kadınların başında.

KIZLAR SONUNDA Philips LUMEA LAZERİM GELDİİİ . SÜPER BİŞEY UZAY TAPANCASI GİBİ :KK9:TÖVBE ESTAFRULLAH BU NE EŞŞEK KADAR DEDİM ..SATICI KIZLARDA ÜRÜN YENİ OLDUĞU İÇİN VE SİPARİŞ ÜZERİNE GELDİĞİ İÇİN PEK DETAYLI BİLGİ VEREMEDİLER.AMA SIKINTI YOK ÇÜNKÜ ÜRÜN KUTUSUNDAN CD ANLATIMLI BROŞÜR ÇIKIYO AMANIN BEN HEYECAN YAPTIM HEMEN SİZE YAZAYIM DEDİM BAKALIM ILERLEYEN XAMANLARDA DENEYIMLERIMI PAYLAŞICAM NASIL OLCEEEK :21:

selam arkadaşlar benim alalı 1 ay oldu .Bu güne kadar 2 kez yüzümde kullandım gerçekten çok memnunum tüyler daha ince daha seyrek ve daha geç çıkıyor herkese tavsiye ediyorum dışarıda onca para vermektense bir kere verip kendi evimde kullanmak çok daha güvenli ve rahat geldi bana...:KK9:

kızlar bende araştırdığım, bildiğim kadarını paylaşayım. birbirimize bu karışık konuda olabildiğince yardımcı olalım :) dün philips mağazasındaki satıcının detaylı anlatımları sayesinde kesin bilgiler edindim. cihaz 100.000 atışlık bir cihaz evet ama sonrasında cihazın ömrü bitmiyor. 200-250 tl karşılığında mağazalarından yeni ampulünü alıyorsunuz. 100.000 atış demek, 2 kişinin tüm vucutuna yetecek kadar ampul demek :) kılları jiletle almanız en uygun yöntem. çünkü kılların siyahlaşması, sertleşmesi gerekiyor ki cihaz kıl köklerini daha rahat görüp etki etsin. gittiğim lazer merkezlerinde kimse bana %100 bitme garantisi vermedi. ama dünkü satıcı bayan, düzenli kullanıldığında %90 a varan bitme garantisi verdi. tabi ki ürünü satmak için olabilir ama gayet samimiydi ve internetten kullanıcı yorumlarını okuyun dedi. bu da beni bu cihazı araştırmaya yönlendirdi. sanıyorum burda kimse 1-1,5 sene kullanmamış cihazı? kesin bitip bitmediğini 3-5 ayda anlayamayız. çünkü her kıl kökünün olgunlaşma evresi farklı. belki zayıf kıl köküne iki seansta etki ediyor, ama diğer seans çıkan başka bir kıl kökü, bunu anlayamıyoruz :KK43: bu yüzden düzenli kullanım şart.

ben özel bölge ve kolaltı için lazere gittim. kolaltımda 6 seans sonunda kıllar bitmişti. ama aradan 2-3 ay geçtiğinde yeniden küçük tüyler çıkmaya başladı :KK43: özel bölgede alt kısımlarda hala pek etki görebilmiş değilim. bu yüzden evime alıp kendim yapmak istiyorum. uzun zamanda daha iyi etki edeceğini düşünüyorum. g.merkezlerinde 6 seans sonunda çıkan o ufak tüyler için bile seans başı aynı ücreti alıyorlar.

size önerim ince, açık renkli kıllarınızı olabildiğince sertleştirip, koyulaştırın. cihazın üzerinde 4 ya da 5 cilt rengi seçim kademesi var. bu da ten ve kıl renklerine göre seçim yapmanızı sağlıyor.

cihazı uzun zamandır kullanan arkadaşlardan detaylı bir bilgi istiyorum. ve bende umarım yardımcı olabilmişimdir...

X