Ramazanda Sağlıklı Beslenme Günlüğüm

Kizlar ne dusunuyor bakalim canim, bende yatili misafir var bu iki hafta, açikçasi biraz sıkışığım. Kizlarin fikirlerine gore bir yol cizelim. Ben de devam etmek istiyorum, daha dogrusu etmek zorundayim kilomdan dolayi...
canımmm bizi bırakma yüzüstüü gell elele verip devam edelim ve bi gayretle 2016 yılını saglık ve mutlulukla karşılayalım ne dersin :emir_bebek:

Kızlar tatil bitti ben de bitmişim ama :KK43: güvendiğim yüzüyorum su içiyorum etkinliklerim boşmuş meğer.. kiloları alıp dönmüşüm.. bana 1 hafta süre verin.. bu arada devam etmemeyi düşünmedim bile... ramazandı bitti ama kilo verme günlüğümüz devam etmek zorunda.. kilolar gitmek zorunda..

1 Ağustosta tartı fotoğrafımla karşınızda olsam bana izin verir misiniz? Çok mutsuzum, bir haftada toparlar devam ederim.. Spor mu yaparım Jillian mı denerim bilmem ama olamaz, 69 kiloda bıraktım sizi tekrar 69 ile aranızda olacağım.. Hepinizi çok öpüyorum..

Kızlar tatil bitti ben de bitmişim ama :KK43: güvendiğim yüzüyorum su içiyorum etkinliklerim boşmuş meğer.. kiloları alıp dönmüşüm.. bana 1 hafta süre verin.. bu arada devam etmemeyi düşünmedim bile... ramazandı bitti ama kilo verme günlüğümüz devam etmek zorunda.. kilolar gitmek zorunda..

1 Ağustosta tartı fotoğrafımla karşınızda olsam bana izin verir misiniz? Çok mutsuzum, bir haftada toparlar devam ederim.. Spor mu yaparım Jillian mı denerim bilmem ama olamaz, 69 kiloda bıraktım sizi tekrar 69 ile aranızda olacağım.. Hepinizi çok öpüyorum..
tmm cnm benimmm aynen katılıyorum kızlarr 1 agustos kilo bildirimi uygun bir gün bence

Kuzularim benim de ablam var bizde, sehirdisindan geldi, inanin 24 saat ilgileniyorum, o yuzden pek ilgilenemedim sayfamizla. Bence de 1 agustos harika olur.
Suan aksamlari 30 40 dk yuruyorum buarada
tugcekpln tugcekpln

Kııızlaaar günaydıın
Yeni bir başlangıca hazır mısınız?

1 Ağustos
Kilooooom 70.8
Asla pes etmeyeceğim..

Eklentiler

• 2015-08-01 08.37.42.jpg
    2015-08-01 08.37.42.jpg
    108,6 KB · Görüntüleme: 47
Pazartesi misafirlerim gidiyor kizlar. Bugun tartilamadim ama artik yavaştan baslayalim isterseniz. Sayfamiza donelim bir bir =))

Canlar ben hala tatildeyim dün tartıldım ama foto çekemedim 56.5 çıktım tokken.ben 1 eylülde dönüş yapıcam kabul eder misiniz?almam inşallah o vakte kadar.ramazandan Sora 1 Kilo almışım:KK17:

Canlar ben hala tatildeyim dün tartıldım ama foto çekemedim 56.5 çıktım tokken.ben 1 eylülde dönüş yapıcam kabul eder misiniz?almam inşallah o vakte kadar.ramazandan Sora 1 Kilo almışım:KK17:
Tabi ki canim ama arada yaz, ozleriz kuzumm diyete harfiyen uyman kilo bildirmen şart degil. Ben sizleri cok sevdim, birbirimizi az yemeye yonlendirmemiz motive etmemiz bile yeter canlarim benim

Arkadaslarim canlarim yarin aranizdayim inşallah bomba gibi olacagiz :KK59:
Yeni konumuzu acip ordan devam ederiz, hele bir toplanalim.
Birbirimizi etiketleyelim kizlar, herkesin haberi olsun :KK73:

X