Ramazanda Sağlıklı Beslenme Günlüğüm

slm hayırlı bayramlar hepinizi kutluyorum ramazan boyunca kilo almadan bitirdiğiniz için umarım bundan sonra hedefinize ulaşmak için devam eder ve bidaha aynı kilolara çıkmadan hayatımızı idame ettirebilirsiniz ...... sevgiler. tabi bu dua ve ümit benim içinde geçerli:KK23:

slm hayırlı bayramlar hepinizi kutluyorum ramazan boyunca kilo almadan bitirdiğiniz için umarım bundan sonra hedefinize ulaşmak için devam eder ve bidaha aynı kilolara çıkmadan hayatımızı idame ettirebilirsiniz ...... sevgiler. tabi bu dua ve ümit benim içinde geçerli:KK23:
Canim cok tesekkurler, insallah dedigin gibi devam edebiliriz. Size de hayirli bayramlar, daha nicelerine eriştirsin Allah cumlemizi kuzummm

herkes tatilde herhalde
ben döndüm işe de başladım
devam edecek miyiz dyete
başlık değişecek mi
Kizlar ne dusunuyor bakalim canim, bende yatili misafir var bu iki hafta, açikçasi biraz sıkışığım. Kizlarin fikirlerine gore bir yol cizelim. Ben de devam etmek istiyorum, daha dogrusu etmek zorundayim kilomdan dolayi...

Kizlar ne dusunuyor bakalim canim, bende yatili misafir var bu iki hafta, açikçasi biraz sıkışığım. Kizlarin fikirlerine gore bir yol cizelim. Ben de devam etmek istiyorum, daha dogrusu etmek zorundayim kilomdan dolayi...
kızlar kesinlikle devam ediyoruz.. ben de varım bu başlıkla mi yeni bir başlık mi açıyoruz.ben de 67 kilo yla tamamlamıştım ramazan i ama 3 gün bayramda gelsin tatlılar Tuzlukçu derken bu sabah bir tartildim ki 68 i gördüm yine :KK43: bu arada regl de olcm bugün yarın.. neyse ben bugun başladım yine insallh
11.00 1 fincan şekersiz Türk kahvesi
13.30 1 peynirli yağsız tost
15.00 1 bardak ayran
17.30 1 dilim kavun
ve şimdiye kadar 2.5 lt su
günde 3 yada 3.5 lt su içmeyi hedefliyorum
haydi kızlar başlayalım lütfen lütfen
bu arada julian 30 days level 1 e bugün itibari ile tekrar başlamış bulunmaktayım..

kızlar kesinlikle devam ediyoruz.. ben de varım bu başlıkla mi yeni bir başlık mi açıyoruz.ben de 67 kilo yla tamamlamıştım ramazan i ama 3 gün bayramda gelsin tatlılar Tuzlukçu derken bu sabah bir tartildim ki 68 i gördüm yine :KK43: bu arada regl de olcm bugün yarın.. neyse ben bugun başladım yine insallh
11.00 1 fincan şekersiz Türk kahvesi
13.30 1 peynirli yağsız tost
15.00 1 bardak ayran
17.30 1 dilim kavun
ve şimdiye kadar 2.5 lt su
günde 3 yada 3.5 lt su içmeyi hedefliyorum
haydi kızlar başlayalım lütfen lütfen
bu arada julian 30 days level 1 e bugün itibari ile tekrar başlamış bulunmaktayım..
Bence bir sure burdan devam edelim, sonra devam etmek isteyenleri netleştirince yeni başlik açariz :KK66:

canım sen tamamen yapabildiği mi julian 30 days i bitirebildin mi ve fark etti mi. bem 6. günde bırakmıştım ramazanda yapamamistim. bugün tekrar başladım.
Canım ben 2. Levele geldim 5 gün yaptım Sora ipin ucu kaçtı bizim tatil eylülde bitiyo okul başlayınca daa düzenli yapıcam ama arada akşamları yapıyorm yine fırsat buldukça.kesinlikle 15 gün çok güzel fark etti

Canım ben 2. Levele geldim 5 gün yaptım Sora ipin ucu kaçtı bizim tatil eylülde bitiyo okul başlayınca daa düzenli yapıcam ama arada akşamları yapıyorm yine fırsat buldukça.kesinlikle 15 gün çok güzel fark etti
bakalım insallh ben de 15 gün yapabilirim . cuma ya ben de tatil e çıkıyorum evde değilim yani insallh diyet de spor da yapabilirim.

Kızlar bu julian nasıl bi spor kac dk sürüyo bide diyosunuz ya 5. Gün 6. Gün 1. Level falan hergün farklı hateketler
canım 30 gün u 3 e bolmus.
ilk 10 gün level 1 yapıyorsun hergün aynı hareketler
2. 10 gün level 2 yapıyorsun hareketler değişiyor biraz zorlaşıyor 10 gün yine aynı hareketler
3. 10 gün level 3 yapıyorsun hareketler değişip daha zor oluyor 10 gün yine hep bi aynı hareketleri yapıyorsun
Veee 30 gün tamamlanıyor.
tabi ben henüz level 2 ye kadar bile gelmedim ama geçen yaptığımda 6 gün yapmıştım göbeğim içerde duruyordu :KK66:
hmm kaç dk sürüyor 28 dk filan günlük .

canım 30 gün u 3 e bolmus.
ilk 10 gün level 1 yapıyorsun hergün aynı hareketler
2. 10 gün level 2 yapıyorsun hareketler değişiyor biraz zorlaşıyor 10 gün yine aynı hareketler
3. 10 gün level 3 yapıyorsun hareketler değişip daha zor oluyor 10 gün yine hep bi aynı hareketleri yapıyorsun
Veee 30 gün tamamlanıyor.
tabi ben henüz level 2 ye kadar bile gelmedim ama geçen yaptığımda 6 gün yapmıştım göbeğim içerde duruyordu :KK66:
hmm kaç dk sürüyor 28 dk filan günlük .
Anladim canim tesekkur ederim o.zaman ben level 1 yazicam google amcaya benim kuzulardan vakit bulursam yapmaya calisayim

Simdi ara yapiyorum sevgili dostlarim,
1 Türk kahvesi fincani sütlü menengiç kahvesi
5 siyah kuru üzüm ile.
İftarda karpuz yemistim yazmayi unutmusum,

Sahura da
1 bardak sut:KK68::KK50:
Kepekli tost ekmeginden tost :kk77:
1 haslanmis yumurta
1 kucuk muz, 1,5 adet taze kayisi ve kiraz var inşallah.
kiirmiizii kiirmiizii , tugcekpln tugcekpln @gulsayszey @deniz365 @21denizasmen nerelerdesiniz kuzum?
@SekerPancari71 'i de bugun gormedim sanki o_O
canımm ben grubun yüz karası olarak herkese sevgiler ve saygılar yolluyorumm telefonum bozuldu ve maaleseff nete de giremedim şehir dışındaydık bayram da dahil kilo dururum suan 71.5 yaklaşık 3.5 kilo kayıpla geçirdim ramazanı ama inanın yedim :KK28: bayramda bitti ve yeni bir topik istiyoruz artık değilmi kızlar hadi aynı kadro toplanalım artık nerelerdesinizzzz :cool:

X