Ramazanda Sağlıklı Beslenme Günlüğüm

kızlar 4 5 gündür telefonuMDA olan bi sıkıntıdan dolayi sayfaya hiç giremedim. Bu arada yemenin de dibine vurdum kendimi.. sizlerden ayrı kalmak bana hiç yaramadi:KK43: tabi biz hemen bu durumu toparlicz sizinle beraber. tek teselli en azından bu ramazani kilo almadan kapatacagiz... kızlarrr sonunda gelebildimmmm.. sizsiz asla olmuyorrrr :KK66:

kızlar 4 5 gündür telefonuMDA olan bi sıkıntıdan dolayi sayfaya hiç giremedim. Bu arada yemenin de dibine vurdum kendimi.. sizlerden ayrı kalmak bana hiç yaramadi:KK43: tabi biz hemen bu durumu toparlicz sizinle beraber. tek teselli en azından bu ramazani kilo almadan kapatacagiz... kızlarrr sonunda gelebildimmmm.. sizsiz asla olmuyorrrr :KK66:
Canim benim, evet ramazanda metabolizma yavasliyor, insan oruc tutunca iftarda cani bir seyler illa ki istiyor. Dolayisiyla kilo almamak da yeterli.
He ne oldu, biz kilo verme hedefledik, en azindan kilo almadik. Ama hic kafaya takmayip aman zaten oruc tutuyoruz canimiz ne isterse yiyelim diye düşünseydik şimdiye kac kilo almistik.
Kendimizi frenledik iyi oldu.
Bayram sonrasi icin alistirma oldu.
Her zaman en yuksegi hedeflemek lazim, boylece yuksege yakin basari gelir diye dusunuyorum...

Gunaydin kizlar.
1 aydir kronik uykuzluk cekiyorum, ramazanin her seyi guzel de gecem gunduzum birbirine girdi, gece 4te uyuyorum 7de gozlerim faltaşi gibi açiliyor. Uyuyamiyorum arkadaş!
İnsallah yarindan itibaren geceleri uykum gelir ne diyeyim. Sahura kadar uyuyabilsem harika olurdu ama yok yok yok!

Oruç olmadığım için sabah tartıldım.. 69.5 im.. Adet olmama rağmen 1-2 kilo fazla değil 300 gr eksik çıktım. :KK49:
Hadi bakalım.. tatilde de birbirimizi hatırlayalım... hiiç unutmayalım..
Ayrıca haftaya perşembe bildirimde bulunacağız değil mi kızlar???
Hepinizi kucaklıyorum.. Hayırlı bayramlarımız olsun inşallah..

Eklentiler

• 2015-07-15 10.02.59.jpg
    2015-07-15 10.02.59.jpg
    416,2 KB · Görüntüleme: 63
Son düzenleme:
Gunaydin kizlar.
1 aydir kronik uykuzluk cekiyorum, ramazanin her seyi guzel de gecem gunduzum birbirine girdi, gece 4te uyuyorum 7de gozlerim faltaşi gibi açiliyor. Uyuyamiyorum arkadaş!
İnsallah yarindan itibaren geceleri uykum gelir ne diyeyim. Sahura kadar uyuyabilsem harika olurdu ama yok yok yok!
Haklısın cnm.. eğer izinli olmasaydım düşünemiyorum halimi.. ben de 3.5 da yatıyorum ama 7.5 9.5 uyanıyor zorla geri uyuyorum Allahtan :KK66:

Kızlar işte kilom.. Geçen haftaya 59lu bir şeydi sanırım.. Hdefe ulaşamasam da kilo almadım ve biraz da olsa verdim önemli olan bu:KK66:

Şimdi iftarlık hazırlıycaktım ki, düğünü olan kuzenim aradı, iftara çağırdı. Akşam onlardayım. Zaten 1 saat oldu eve geleli.. O kadar yoruluyorum ki.. Ama tatlı telaşlar bunlar.. Öyle işteee..

Bu arada tüm ramazan boyunca beraber çok güzeldik:) sizinle çok iyi takım olduk, ramazandan sonra da devam edelim. Biz gece yola çıkacağız.. Belki giremem yoğunluktan, hepinize iyi bayramlaarr

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    115,5 KB · Görüntüleme: 48
Selam kızlar karınca gibi sayfamız var maşallah sizle yola ilk çıktığımda 64.6 idim bu sabah 60.9 çıktım hepinize çok çok teşekkür ederim tüm diyetlerimde başarısız olma sebebim ömür boyunca boyle mi yaşamak zorundayım' hep diyet mi yapcam psikolojisiydi sayenizde sağlıklı ve dikkatli beslenmenin yeterli olduğunu gördüm düzenli spor da yapınca hayatımı düzene koymaya başladım herkese tekrar çok teşekkürler
Hayırlı bayramlar yoldaşlar

Kızlar bayrama 2 kala regl oldum ama yine devam tabiki sizinle ramazan çok güzeldi şimdi ben öğretmen olduğum için tatil boyunca bildirim yapamam belki ama burda olucam elimden geldiğince bırakmak yok tatilde çok kaçırmak yok :KK54:

Geldim canlarimm, ben de dun tartildim 78,6 ciktim.
Ramazani kilo almadan bitirdim sizlerin destegiyle.
İyi ki varsiniz.
Hepinizi tebrik ediyorum.
Dunden once bdv'de bir konuda geyik muhabbeti yaptigimiz icin dun yoktum =)
Hepimize iyi bayramlar, opuyorum :KK19:

Bayram sabahina kilo almadan uyanan canim grup uyelerimi tebrik ediyorum.
Ramazan'da kendinizi tuttunuz, ölçünüzü kaçirmamaya çaliştiniz ve guzel sonuçlar doğal olarak geldi canlarim.
Bugün normal yeme düzenimize döndük, haydi hayirlisi...
Aman bayramda tatliya dikkat edelim...
Hepinize tum sevdiklerinizle şeker tadinda bayramlar diliyorum...

Canlarım merhaba Side de Sorgun da oteldeyiz.. bayram diyolar ama buralarda bayram hissiyatı yok bence millet tatilde :)
Dönüşte tartılcam.. ama bol bol su içiyorum.. sabah denizde en az 1.5 saat yüzüyorum.. sonra küçük kızımla odaya çık duş aldır duş al yaşları as eşyaları yerleştir derken inanın pestilim çıkıyor.. kiirmiizii kiirmiizii tebrik ederim 68 sin.. bravoooo... yemeklerde balık salata yiyorum ama başka şeylerin de tadına bakıyorum tatlı çok az yiyorum bayramda bi sürü Türk tatlısı vardı o gün yedim baya.. bakalım.. tatili az hasarla geçirmeye çalışıyorum. Hepinizi öpüyorum. İyi tatiller.. mutlu bayramlar..

İyi tatiller canım.cok tesekkür ederim 68.8 ş gördüm en son inşallah pazaryesiden itibaren kaldıgım yerden devam edecegim daha cok var canım.
Canlarım merhaba Side de Sorgun da oteldeyiz.. bayram diyolar ama buralarda bayram hissiyatı yok bence millet tatilde :)
Dönüşte tartılcam.. ama bol bol su içiyorum.. sabah denizde en az 1.5 saat yüzüyorum.. sonra küçük kızımla odaya çık duş aldır duş al yaşları as eşyaları yerleştir derken inanın pestilim çıkıyor.. kiirmiizii kiirmiizii tebrik ederim 68 sin.. bravoooo... yemeklerde balık salata yiyorum ama başka şeylerin de tadına bakıyorum tatlı çok az yiyorum bayramda bi sürü Türk tatlısı vardı o gün yedim baya.. bakalım.. tatili az hasarla geçirmeye çalışıyorum. Hepinizi öpüyorum. İyi tatiller.. mutlu bayramlar..

X