Sizlerinde başına geliyor mu?

Evet, ellerinde bebek olunca, hamile olunca, bebek arabasi olunca butun her şey onlarin haklari gibi bir hallere giriyorlar. 🙄
Konu sahibi de ayni bence cunku sizin yazinizi bile dogru durust okumadi, sigara icilen bolgede bulunmanizi okumak istemedi direkt "hamile" ne istiyorsa doğrudur, haklidir.
Yahu Bn sigara içilen alanda durmadimki puhaha millet bnden sagliksiz dusunuo gordunmu kardeş disarda hangi konumda durdugumu 🤣🤣🤣🤣

Biz o araçların fiyatına sizden önce baktık rahat olun bu fikri verirken rahat konusuosunuz ya iban yollayim rahatça para yollayın bari hani Bi laf var akıl veren çok para veren yok
Niye bir aylık konuyu hortlattınız ki şimdi durup dururken 😂

Ben niye sizin bebenize sponsor oluyorum? Yaparken düşünseydiniz, bana ne?

Bebek olmasa da bazi insanlarin yolda yurumeyi bildiklerini dusunmuyorum ben. Yani bazen denk geldi mesela karsidan gelen insanin elinde biseyler var veya cocuk var ben rahat gecsin diye biraz daha kenara cekiliyorum ama karsidaki asla kendini bozmuyor daha da ustume ustume geliyor, sanki ben ondan korktum yol vermek zorundaymişim da cekiliyorum gibi bi havada oluyor, sen de biraz toplanda rahat gecelim. Yok. 😃 Bence kimseye iyilik yaramiyor herkes degisik havalarda, sadece kendine saygi bekliyor.
Ya burda yorum yapanlar o disarda bni goruolar millet ustume cikcak nerdeyse ben bu gruptakilere anlatamadim bi psikiyatriye gideyim bakalim bu gruptakiler gibi yorum yapcakmi sen sagliksiz dusunuon falan diye🤣

Sigara konusunda haklisiniz. Ama o konuda hakli olmanız şu an ciddi anlamda sağlıksız bir kafa yapisinda olduğunuz gerçeğini degistirmiyor bence. Cocugunuz kucaginizda diye butun dunya uzerinize gelmiyor size kimse saldirmiyor emin olabilirsiniz. Biraz sakinlesin bence. Kadin gelip sizi taniyor muyum diye sormuş. Eee yani??
Ictim sakinleştirici yeni iyiyim düşündüğün için sagol 😊

Sigara konusuna bende katılıyorum bende o zaman sigara icenin yanında marijuana içeyim ağır kokulu Küba purolari içeyim onlara doğru üfleyim. Avrupanin ya da uzak doğunun neresine giderseniz gidin Türkiyedeki gibi bir lakayitlik yok İrana gittim orada bile yok adam durakta sigara içiyor yolda yürürken yakıyor sigarasını hastane önünde içiyor b.k iç geber evinde iç kendini orada zehirle acilen Japonya'daki gibi kabinler gelmeli sigara konusunda başkasının temiz hava sahasını engelleyemezsin böyle bir şımarıklık yok zehirli kategorisi c olan bir madde tüketiyorsun alkol ya da gazlı içecek değil bu dumanını ben solumak zorunda değilim kimsenin çocuğunun sizin sağlığınıza direk tehdidi yok fakat sigara ve türevlerinin var kardeşim bir bu müptezellere bir de kapalı alanlarda parfüm deodorant sıkanlara tilt oluyorum.
Onlarin sigarasi bizi rahatsiz etmis ya bnm bebemde onlara batmis disarda gorselwr böle tipler merakli gibi yanasir yeni doğdu sevcez diye hatta bakimina karisirlar yok orası üşür surasini sole yap vs sadece bu grup için solemiyorum disarda insanlarda böle ama bu grupta sanki içtikleri değil de benim cocugum rahatsiz edici gibi onlarin rahatini bozuyoruz gibi konuşuyorlar cocugum olmadsn önce bile rahatsiz olurdum hamile degilken bile cunku yuzlerine üflerler kimse kimsenin dibinde pis dumanina maruz kalmak zorunda degil ayrıca Bn sigara içenlere yanaşmıyorum onlar bnm totomda bitiveriyorlqr Bn zaten cocukla kaçmaya çalışıyorum lakayit kelimesi tam Turk halki için bicilmis kaftan haklısınız böle bir toplumdada cocugum için bu kadar abartılı evhamliysam hicde psikolojik yardim alamam kusura bakmasınlar eşimle ailevi konularda aile danismanlik alirim daha iyi kimse için psikologa gitmrm toplum birazda kendini duzeltsin bnce cehalet siz boyu yurtdisi insanlari böle birbirini yiyen bencil bir toplum degil ayrıca güzel duzgun usluplarlada daha birbirletine kirmadan birseyler katıyor ama bnm ne özensiz anneligim kaldı cocugumu dusunmuomus sanki gibi konusuolar birde deli gözüyle bakildim kusura bakmasinlarda toplumca zaten yardıma ihtiyacimiz var böle diyerek tavsiyeyle çok da iyiligime konustuklarini sanmıyorum ki psikolog konusunda akıl almadik posttaki başlık sorumdanda anlaşılacağı üzere çok şükür kendi kararlarimi alacak yastayim

X