üvey annem (!) canıma tak etmeye devam ediyor

hayır bu uygulamayı bilmiyorum

Bak bu uygulamayı araştır. Haklarını bil kullan. Madem çok iş yapmanı bekliyorlar, yarın akşama bir şıllık tatlısı yap, sonuçta baban belliki şıllık seviyor. Bundan sonra yatak odanı da kitle gerekirse. Evin tapusu babanın üzerineyse şerh koydur şimdiden. Sürünsünler düşünmekten.

Asla yetişkinler tarafından çocuklara böyle kötü davranılmasını kabul etmiyorum, eski konunu okudum, sana yaptıkları çok büyük kötülük. Şuan yetişkinsin, 18'den büyüksün, artık o zarar vermeye çalıştıkları çocuğu koruyabilirsin.

merhaba, daha öncesinde de ailemle yaşadığım sorunlarla ilgili konu açmıştım. bu sabah evdeydim ve babam arada sırada benim odama gelir her şey yolunda mı diye bir kontrol eder. yine öyle bir zamandı ve babam sessizce önce bana perdeler yıkansın bi dedi. sonra da aynı şeyi üvey annemden tekrar istedi. bunun üstüne üvey annem oda perdelerimin yıkanması gerektiğini anlayınca sinirlenip babama karşı benim hakkımda yine iftira yalan dolan atarak sesini yükseltmeye başladı. 1 saate yakın babama karşı benimle ilgili her türlü tehditte, hakarette ve iftirada bulundu. babam da tabi he he öyledir diye kadını geçiştirdi ama onun da bundan rahatsız olduğunu anladım. fakat benim babam da evladına arka çıkmayı ne yazık ki bilmiyor. sonra kadın odama dalıp bir hışımla tüm perdeleri çekti, ''napıyorsun?'' dememle perdeleri çekişi bir oldu ve perdeleri alıp makineye attı. kendi kendine benimle ilgili asılsız konuları konuşmaya, hakarete devam etti. ben bu konularda haksızlığa gelemeyen bir insanım normalde karşılığını vermeye çalışırım fakat üvey annem dediğim kişi daha önce iftiralar atıp beni zorla evlendirmeye kalktığı için ve bunun yanında başka şeyler de yaptığı için kendimi de haklıyken haksız konuma düşürmemek için sesimi kasıtlı olarak çıkartmadım. zorla evlilik konusu yüzünden ailemle polis dosyamız var, darp raporu da mevcut. ayrıca savcılık kararıyla tedbir kararım vardı o zamanlar ama kamu davasına dönmedi. şimdi elimde delil olsun diye de baştan sona ettiği tüm hakaret ve tehditleri ses kaydı almak zorunda kaldım. zorla evlendirme olayından beri kendisinin bana yapmadığı şey kalmadığı için yapılan her şeyi fotoğraf, mektup, video, sesleri delil olması adına toplamaya çalışıyorum. başka türlü kendimi kanıtlayamam çünkü. bu kadın yüzünden sistitim yine nüksetti, psikolojim alt üst durumda. kadının kendi zamanında yaşayamadığı şeyleri bana babam yaşatmaya çalıştığı için, kendi halimde düzgün yaşamaya çalıştığım için beni kıskanan birisi kendisi. okuyorum, kendimi geliştiriyorum, hayatımı elime almaya çalışıyorum, babam bana bakıyor diye bana yapmadığı şey kalmadı. hani anlarsınız ya. kendi öz çocukları da çalışmasına rağmen onların parasına göz diken, onlara da bağıran çağıran birisi. genel olarak insan sevmez -ki bunu da kendi ağzıyla ses kaydı içinde söylüyor- , aynı şekilde genç de sevmez. baba tarafım ve anneannemgil de beni pek sevmezler, pek bana arka çıkmazlar. bu konuda yardım alabileceğim ne yazık ki kimse yok. bu evden başka kalabileceğim bir yer yok. bir yandan hayatımı kurtarmaya çalışırken bir yandan da ailemle sınanıyorum. maddi manevi tazminat davası açmak istiyorum fakat malum ben de öğrenciyim. doğal olarak dava-avukat masraflarını karşılayamıyorum. bunun dışında ne yapabilirim gerçekten bilmiyorum ama tek bildiğim ve gördüğüm şey bu yaşananları gencecik yaşımda hak etmiyor oluşum. :KK43:
o evden kaçmaya bak en kısa sürede. baban da niye bunlara izin veriyo pardon?

makineyi kullanmayı bilseydim zaten yapardım. her çamaşır makinesi farklı çalışıyor. bundan sonra hemen öğreneceğim.
Çamasir makinasının modelini yaz ordan bakarsın perde attiğinda düsük ısı düsük devir, renkliler sentetik , havlular pamuklu vs programda yikanir aslinda coğu ayni. Evde kendi esyalarinida kadinin yikamasini bekleme sen yika utule kimseye minnet etme bence. Anne tarafindanda hayir yokmus baban öyle böyle seni okutuyor ona odaklan okunu bitir direk iş hayatina atil. Para kazaninca kendi hayatini kurarsin. Dava açmak falan evin huzurunu dahada kaçirmaktan başka işe yaramaz. Okul tatillerinde falan part time çalis yaşin kücük degil artik yavastan kendi hayatini düzene sokabilirsin ve ev işlerini yapabilirsin

makineyi kullanmayı bilseydim zaten yapardım. her çamaşır makinesi farklı çalışıyor. bundan sonra hemen öğreneceğim.
22 yaşında çamaşır makinesinin nasıl kullanılacağını bilmemek bir bana mı normal gelmedi.15 ve 20 yaşlarında iki oğlum yıllardır bilirler.(Büyük üniversite öğrencisi,o da okuyor yani)Nevresim ,çarşaflarını ben yıkamam,kendileri yıkar,takarlar.
Siz de sanki bireysel işlerinizi de kadına yüklemiş gibisiniz.

22 yaşında çamaşır makinesinin nasıl kullanılacağını bilmemek bir bana mı normal gelmedi.15 ve 20 yaşlarında iki oğlum yıllardır bilirler.(Büyük üniversite öğrencisi,o da okuyor yani)Nevresim ,çarşaflarını ben yıkamam,kendileri yıkar,takarlar.
Siz de sanki bireysel işlerinizi de kadına yüklemiş gibisiniz.
aileden sahip çıkan kimse olmayınca her şeyi dört dörtlük öğrenemeyebiliyorsunuz bundan doğal ne var? ayrıca bilmemek değil, öğrenmemek ayıp. ki yukarıda da dediğim gibi bulaşığımı yıkarım vücut oda temizliğimi de yaparım. kadın bunların farkında olduğu halde babamı türlü yalanlarla dolduruşa getiriyor beni evden attırmak için. ayrıca aramızın uzun süredir bozuk olduğu biri, kaçıp giden biri bana ne öğretebilir? siz temel ev işlerini oğullarınıza öğretebilmişsiniz ne güzel buna sevindim.

o evden kaçmaya bak en kısa sürede. baban da niye bunlara izin veriyo pardon?
hayatı işi ve yeni eşinden ibaret. evladı boşanma sürecinden sonra bir daha da umrunda olmadı zaten. annem de beni çok zorluklarla baskılarla doğurmuş zaten babamın şiddetlerine maruz kalmamak için.

öncelikle perde olayı benden bağımsız gelişti ve ben perde yıkansın felan istemedim. ayrıca çamaşır makinesini nasıl kullanmam gerektiğini bilmiyorum, bu saatten sonra öğreneceğim. onun dışında temizliğimi ve bulaşığı vesaire yapmaya gayret ediyorum. bu bile laf oluyor tabii ki. şu an kadın hâlâ bana arkadan laf atmaya devam ediyor. okuyan biri olduğum için de her şeye doğal olarak yetişemiyorum. kadının hayat görüşüyle benim görüşüm farklı. kuşak çatışması da olduğundan iyi anlaşamıyoruz. annem şizofren hastası ama o da başkasıyla evli. kocası da içkili olduğu için zarar verir diye gidemiyorum yanına. anneannem var onlara da gidiyorum ama o da beni sevmez, arbede çıkıyor orada da. babam da sağ olsun bunlara tanık olduğu halde evladını arkasına almıyor. tekrar polise şikayet etsem olay daha da büyüyecek, kıyameti kadın orada da kopartacak. halamlar uzakta. teyzemlerden birisi yurtdışında, diğeri de evinden işine işinden evine. hiç kimse beni istemiyor.
üvey anneni savunmuyorum yanlış anlama ama 22 yaşında çamaşır makinesi kullanmayı bilmeyen bir insan olabilir mi?
oturup elektrik baglantilarini baştan kendiniz yapmiyorsunuz sonucta makinenin uzerinde her sey yaziyor.
durum böyle olunca kadın bence haliyle biraz bunalmışda.
kendi işinizi kendiniz görün ağzina laf vermeyin yemek yapiliyorsa masayi siz kurun işte çamasiri o yikamiş ise siz asın bulaşıklari makineye yerlestirin vs. yani bunlari yapmak icin üvey anneye gerek yok öz annenizde olsa bu işleri yapabiliyor ve yapiyor olmalisiniz.

üvey anneni savunmuyorum yanlış anlama ama 22 yaşında çamaşır makinesi kullanmayı bilmeyen bir insan olabilir mi?
oturup elektrik baglantilarini baştan kendiniz yapmiyorsunuz sonucta makinenin uzerinde her sey yaziyor.
kendi işinizi kendiniz görün ağzina laf vermeyin yemek yapiliyorsa masayi siz kurun işte çamasiri o yikamiş ise siz asın bulaşıklari makineye yerlestirin vs. yani bunlari yapmak icin üvey anneye gerek yok öz annenizde olsa bu işleri yapabiliyor ve yapiyor olmalisiniz.
Ben de bu çamaşır makinesi olayına kadar yüzde yüz konu sahibini haklı bulmuştum ancak dediğiniz gibi muhtemelen bireysel işleri konusunda da hiç yardımı yok. Üvey anne Genel olarak 3-4 kişiyle ilgilenmekten bunalmış da olabilir ki öz anne de olsa bazen gerilip böyle tepkiler verebiliyor.

aileden sahip çıkan kimse olmayınca her şeyi dört dörtlük öğrenemeyebiliyorsunuz bundan doğal ne var? ayrıca bilmemek değil, öğrenmemek ayıp. ki yukarıda da dediğim gibi bulaşığımı yıkarım vücut oda temizliğimi de yaparım. kadın bunların farkında olduğu halde babamı türlü yalanlarla dolduruşa getiriyor beni evden attırmak için. ayrıca aramızın uzun süredir bozuk olduğu biri, kaçıp giden biri bana ne öğretebilir? siz temel ev işlerini oğullarınıza öğretebilmişsiniz ne güzel buna sevindim.
ondan beklemeyin artık teknoloji çağindayiz meşhur y... ile baslayan siteye makinenin kodunu yazsaniz en kucuk vidasina kadar söküp takmayi ogretecek kadar bilgi videolari cekiyolar.
temel bilgiler icin birinin sahip cikmasina gerek yok zaten yaziyor o makinelerin uzerinde kizmayin sizide uzmek istemiyorum ama tahminime göre simdiye kadar nasil olsa yapan var diyip merak edip bakmamışsınız bile.
yani şoyle dusunun 37 yasimdayim annemin zamaninda kurutma makinesi ve airfryer yoktu benim e haliyle kimsede ögretmedi ama kullanabiliyoruz degilmi?
elimkzdeki cep telefonlarini kullanmayi birileri ögretmiyor bilgisayar acip kapatmayida gibi gibi.

Ben de bu çamaşır makinesi olayına kadar yüzde yüz konu sahibini haklı bulmuştum ancak dediğiniz gibi muhtemelen bireysel işleri konusunda da hiç yardımı yok. Üvey anne Genel olarak 3-4 kişiyle ilgilenmekten bunalmış da olabilir ki öz anne de olsa bazen gerilip böyle tepkiler verebiliyor.
benim kizim 6 yasinda üstünü kendi iki kez ust uste giymese, poposunu silmeye erinse geriliyorum 22 yasinda bir insan camasir makinesi nerden calisiyor bilmiyor ve buna aciklamada aileden kimse sahip cikmiyor.
uvey anne kotu birimi iyi birimi bilmem ama bunaldigi ve hizmetci olarak kullanildigini dusundugu bir gercek

başka türlü hakaret tehdit iftira suçunu nasıl kanıtlayabilirdim acaba? araştırdığımda da bunun herhangi bir suç teşkil etmediği yazıyor.
Başka bir imkan yoksa kanıtlamak için suç teşkil etmez. Zira başka türlü delil elde etmeniz zor. Mesleğinizi elinize alıp kendi ayaklarınız üzerinde durun o zamana kadar sabredin.

sen okuduğun için ev işlerini tam yapamıyorsun. o da yetişkin birinin işini ben temizlikçi miyim diye söylene söylene kapı vura vura yapıyor. sana garip bir şey söyleyeyim. kadınlar öz evlatlarının da sorumluluk alması için söylenir kızar bir işin ucundan tut der. bu ne böyle odanı temizle çamaşırlarını katla yediğin tabağı bulaşık makinesine kaldır der. yani öz annende olsaydı bütün işi orta yaşlı kadına yaptırmayacaktın değil mi. sen bakıma muhtaç bebek değilsin yemeği o yapıyorsa bulaşığı o yapıyorsa eve makine tutup toz alıp yer silip cam silip ütü yapıp pazara markete o gidiyorsa ve kendi çocukları da dahil kimse yardım etmiyorsa söylenmesi normal.
gelelim seni zorla evlendirme darp meselesine. baban eğer dik duruşlu bir adam olsa bunlar olmazdı. kadının seninle bağı yok. karşılıklı sevginiz yok.şimdi burada yalana gerek yok. seni sevmiyor sen de onu sevmiyorsun. bundan sonra da sevmeniz zor. elbette sen onun babanla boşanmasını istersin. o da senin bir an önce evden gitmeni ister. baban seçimini ya senden ya ondan yana yapmak zorunda. peki baban karar alır mı. asla almaz. senin zamanı gelince kendi evine çıkacağını biliyor. o kadınla boşansa yaşlılığı perişan tek başına geçecek. tek yaşayan erkek yaşlıların durumları tek yaşayan kadın yaşlılara göre zor. ondan dolayı ne boşanır ne de bu olaylara müdahale eder. sen bir an önce işini al ve ayrı eve çık.

Son düzenleme:
ondan beklemeyin artık teknoloji çağindayin meşhur y... ile baslayan siteye makinenin kodunu yazsaniz en kucuk vidasina kadar söküp takmayi ogretecek kadar bilgi videolari cekiyolar.
temel bilgiler icin birinin sahip cikmasina gerek yok zaten yaziyor o makinelerin uzerinde kizmayin sizide uzmek istemiyorum ama tahminime göre simdiye kadar nasil olsa yapan var siyip merak edip bakmamışsınız bile.
yani şoyle dusunun 37 yasimdayim annemin zamaninda kurutma makinesi ve airfryer yoktu benim e haliyle kimsede ögretmedi ama kullanabiliyoruz degilmi?
elimkzdeki cep telefonlarini kullanmayi birileri ögretmiyor bilgisayar acip kapatmayida gibi gibi.

evde her işi kimseye yıkmıyorum tabii ki. en azından kendi bulaşığımı temizliğimi yaptığımı, gayret verdiğimi yukarılarda söyledim zaten. bunlar olmadan zaten hayatta kalmak zor. sorun şu ki kadının iftira atıp babamı yalanlarla doldurması. bundan sonra makineyi de öğreneceğimi söyledim. her makine değişik çalıştığı için tam ne yapmam gerekiyor bilmiyorum. mantığını kavrayınca zaten yapabilir duruma geleceğim.

evde her işi kimseye yıkmıyorum tabii ki. en azından kendi bulaşığımı temizliğimi yaptığımı, gayret verdiğimi yukarılarda söyledim zaten. bunlar olmadan zaten hayatta kalmak zor. sorun şu ki kadının iftira atıp babamı yalanlarla doldurması. bundan sonra makineyi de öğreneceğimi söyledim. her makine değişik çalıştığı için tam ne yapmam gerekiyor bilmiyorum. mantığını kavrayınca zaten yapabilir duruma geleceğim.
o konuda babaniz da hata var.
sizi siz istemeden babaniz dahi evlendiremez kaldıki sizinle hic bir kan bagi olmayan bir insanin lafiyla evlendirilmeye calisilmak tamamen fiyasko yani.
okuyup kendinizi kurtarmaktan baska careniz yok maalesef.

sen okuduğun için ev işlerini tam yapamıyorsun. o da yetişkin birinin işini ben temizlikçi miyim diye söylene söylene kapı vura vura yapıyor. sana garip bir şey söyleyeyim. kadınlar öz evlatlarının da sorumluluk alması için söylenir kızar bir işin ucundan tut der. bu ne böyle odanı temizle çamaşırlarını katla yediğin tabağı bulaşık makinesine kaldır der. yani öz annende olsaydı bütün işi orta yaşlı kadına yaptırmayacaktın değil mi. sen bakıma muhtaç bebek değilsin yemeği o yapıyorsa bulaşığı o yapıyorsa eve makine tutup toz alıp yer silip cam silip ütü yapıp pazara markete o gidiyorsa ve kendi çocukları da dahil kimse yardım etmiyorsa söylenmesi normal.
gelelim seni zorla evlendirme darp meselesine. baban eğer dik duruşlu bir adam olsa bunlar olmazdı. kadın elbette seninle bağı yok. karşılıklı sevginiz yok.şimdi burada yalana gerek yok. seni sevmiyor sen de onu sevmiyorsun. bundan sonra da sevmeniz zor. elbette sen onun babanla boşanmasını istersin. o da senin bir an önce evden gitmeni ister. baban seçimini ya senden ya ondan yana yapmak zorunda. peki baban karar alır mı. asla almaz. senin elbette zamanı gelince kendi evine çıkacağını biliyor. o kadınla boşansa yaşlılığı perişan tek başına geçecek. tek yaşayan erkek yaşlıların durumları tek yaşayan kadın yaşlılara göre zor. ondan dolayı ne boşanır ne de bu olaylara müdahale eder. sen bir an önce işini al ve ayrı eve çık.
teşekkür ederim güzel yorumunuz için. ben zaten tüm işi ona yıktığımı söylemiyorum sorun bunu bile bile babamı manipüle etmesi. bugün odamı süpürdüm diye de babama süpürgeyi boşta açmış dedi mesela. hemen hemen çoğu şeyde babamı maniüple etmesi beni sinirlendiren nokta. ayrı ev de çok kolay olmayacak ama en azından huzurlu bir şekilde işlerimi yapabileceğim. teşekkür ederim tekrardan.

Baba perdeler dursun kirlendiyse ben hallederim deyip karşı karşıya getirmeseydiniz. Belli ki babanız da çok doğru davranmıyor. Kavga sesi duymamak için biraz siz yönlendirici olmalısınız.
Öğrenci olduğunuz için söylüyorum babanız size bi yurt ayarlasa stresinizi yönetip dersleri biraz daha toparlayabilirsiniz
Bir de sistit strese bağlı değil enfeksiyona bağlı bir rahatsızlık.

Bence biraz siz ılımlı olmaya çalışın Eskiye bir sünger çekin...Çünkü mecbursunuz...Babanız bosanmaz,yasliligini düşünür.Bizler de hem çalışıyor hem ev işi yapıyor hem de çocuk bakıyoruz...Öğrenci olmak iş yapmamak anlamina gelmiyor.Odami temizliyorum tabağımi yıkıyorum demişsiniz bu kadar mı?Bunun fazlasını benim 9 yaşındaki oğlum yapıyor...O kadın evin her seyinden sorumluysa, 22 yaşında kazık kadar kıza hizmet etmek istemez ...Bence siz ilk etapta x abla ben evi temizleyim sen de bana öğret de..Yemek yaparken en azından malzemeleri yıka dogra,herkesin tabagini yıka falan... Yani evin yükünü azalt ki sen de rahat edesin ..Yoksa böyle ne babada ne üvey annede ne sende huzur olur...Şunu da ekleyim hayat böyle bir şey...Yarın mesleğini eline aldığında işyerinde de kendi huzurun için birilerini idare ediyorsun,koçanı çocuğunu,anneni babanı gerektiğinde idare ediyorsun.Yani adı üvey anne diye düşünme ,kendi annen de olsaydı bazen o seni bazen sen onu idare edicektin.

Baba perdeler dursun kirlendiyse ben hallederim deyip karşı karşıya getirmeseydiniz. Belli ki babanız da çok doğru davranmıyor. Kavga sesi duymamak için biraz siz yönlendirici olmalısınız.
Öğrenci olduğunuz için söylüyorum babanız size bi yurt ayarlasa stresinizi yönetip dersleri biraz daha toparlayabilirsiniz
Bir de sistit strese bağlı değil enfeksiyona bağlı bir rahatsızlık.
olay benden bağımsız bir anda geliştiği için istediğim gibi müdahale edemedim. işaretle tamam diyip geçebildim sadece. ama babam aramızın iyi olduğunu sanarak ortalığın fitilini ateşledi. ha tam müdahale edebilseydim bile kadın beni her zamanki gibi suçlu pozisyonuna düşürecekti. ki yapıp hakareti tehditi iftirayı bastı zaten. babam da beni koruması gereken yerde korumuyor, izleyip susuyor film gibi. izleyip susan bir adam bana nasıl yurt ev açacak? ayrıca idrar yolu enfeksiyonun seyrinde stres de etken bende. evin içinde temel ihtiyaçlarımı bile zor gideriyorum çünkü evde babam yokken kadının üstüme yürümesinden hemen hemen her gün korkuyorum. savunmalarımın çoğu kadına etki etmiyor. film gibi izleyip susan babamdan güç alıyor çünkü. babama kadının onu defalarca manipüle ettiğini senin yanında bile bile bunları yaptığını, duygu sömürüsü yaptığını ve ne yaptığımı kendi de bildiği gördüğü hâlde tüm bunları çok kez güzellikle anlatmaya çalışsam da ona da bir şeyler etki etmiyor. kendisi bana takmış, başka işi gücü yok. ben yokken odaları karıştırıyor, oğluna, kızına, kendi akrabalarına hatta benim akrabalarıma bile beni saniyesinde yetiştiren biri. özel alana, özel hayata kendisinin bir gram saygısı yok. gençleri, kendi öz çocuklarını bile içten sevmeyen, çıkar, para kaynağı olarak gören birinin düşüncelerini, yaptıklarını değiştirebileceğimi sanmıyorum artık. bana hakaret yoluyla iletişim bozukluğu var diyor fakat asıl kendisi güzellikten anlamayıp ortalığı karıştırma peşinde, işleri de zorlaştıran kendisi. bunların anladığı dil polis, mahkeme gibi kanuni yollar ne yazık ki. bir evlat olarak bunları yaptırmaya mecbur kılanlar ne yazık ki kendileri. polise bunları şikayet etmesem ben belki şu an hayatta olamıyor olacaktım, muhtemelen 2.sayfa haberlerinde benim de ölü haberim yer alacaktı.

Bence biraz siz ılımlı olmaya çalışın Eskiye bir sünger çekin...Çünkü mecbursunuz...Babanız bosanmaz,yasliligini düşünür.Bizler de hem çalışıyor hem ev işi yapıyor hem de çocuk bakıyoruz...Öğrenci olmak iş yapmamak anlamina gelmiyor.Odami temizliyorum tabağımi yıkıyorum demişsiniz bu kadar mı?Bunun fazlasını benim 9 yaşındaki oğlum yapıyor...O kadın evin her seyinden sorumluysa, 22 yaşında kazık kadar kıza hizmet etmek istemez ...Bence siz ilk etapta x abla ben evi temizleyim sen de bana öğret de..Yemek yaparken en azından malzemeleri yıka dogra,herkesin tabagini yıka falan... Yani evin yükünü azalt ki sen de rahat edesin ..Yoksa böyle ne babada ne üvey annede ne sende huzur olur...Şunu da ekleyim hayat böyle bir şey...Yarın mesleğini eline aldığında işyerinde de kendi huzurun için birilerini idare ediyorsun,koçanı çocuğunu,anneni babanı gerektiğinde idare ediyorsun.Yani adı üvey anne diye düşünme ,kendi annen de olsaydı bazen o seni bazen sen onu idare edicektin.
ben yeterince bana yaptıklarına ılımlı oldum zaten. babamın her şeyi film gibi izleyip susmasına rağmen ben yine alttan aldım, onun gibi kapı vura vura kaçmadım kendisinden. arkasından ya da yanında hakaret yağdırmadım. bilerek televizyon telefon seslerini yükseltmedim. ben güzellikle ne yapılması gerekiyorsa elimden geleni yaptım ama bu insan değişmez, değişemez. huylu huyundan vazgeçmez kısacası. ikimiz için en iyisi hiç konuşmamaktı fakat bu perde olayı çıkınca ben tüm her şeyi kasıtlı yaptığını anladım. böyle bir insanla ılımlı olmayı geçtim sesini duymaya bile tahammül edemiyorum. daha neyin ılımı olabilir ki? ayrıca ben defalarca yukarı mesajlarda evin işini tamamen kimseye bırakmadığımı söyledim, kendi işlerimi %100 olmasa da yapıyorum. bulaşık temizlik gibi. bunu bilip görmesine, farkında olmasına rağmen derdi babama yansıtma yapıp manipüle edip arayı iyice açmak. kaçırdığınız nokta bu. zamanında kendi yapamadığı şeyleri benden kıskanıyor. her şeyinin altında kıskançlık var apaçık belli bu.

Son düzenleme:
X