üvey annem (!) canıma tak etmeye devam ediyor

Sana da üzüldüm ama artık burada mağdur olanın üvey anne olduğunu iyice düşünmeye başladım.Bence babanı kıskanan sensin,boşansınlar diye kadına elinden gelen kötülüğü yapmışsın,işe yaramayınca adli işlere girmişsin.Cidden psikolojik destek alsan bunları farkedebilirsin.Çünkü sürekli kendini haklı görüyorsun,verdiğin ipuçları bile aslında gerçeğin anlattığın gibi olmadığını gösteriyor.
Bir de düğünde asık suratla durmak falan ilk taşı atmak oluyor zaten.
Annesinin hastalığı gibi bir hastalığı var mı diye de düşünmeye başladım. Ne bilim öldürülmeyi falan düşünmesi abartı geldi bana. Dizi filmlerde böyle insanlar var ama gerçekte bu denli olmaz diye düşünüyorum. Nadir olur yani. Anneanne falan istemiyorsa konu sahibi de zor bir insan olabilir.

Aldığınız ses kayıtları karşı taraftan habersiz olduğu için delil değil diye biliyorum hatta özel hayatın ihlalinde bulunduğunuz için siz suç işlemiş oluyorsunuz
Delil sayılmasa bile hakimin kanı oluşturmasına yardımcı oluyor. Hakim dinlemez, ona dayanarak hüküm kurmaz ama akşam eve gidip dosyaya çalışırken kânı oluşur

Aldığınız ses kayıtları karşı taraftan habersiz olduğu için delil değil diye biliyorum hatta özel hayatın ihlalinde bulunduğunuz için siz suç işlemiş oluyorsunuz
Saka gibisiniz. Konu sahibinin icinde bulundugu durum ve yasi itibariyle onu daha fazla kaygilandiracak belki simdilik kendini guvende hissedecegi bir yontem bulmusken yazdiginiz ve dogruyu yansitmayan bu yorumunuz gercekten sok edici. Biraz empati.

Saka gibisiniz. Konu sahibinin icinde bulundugu durum ve yasi itibariyle onu daha fazla kaygilandiracak belki simdilik kendini guvende hissedecegi bir yontem bulmusken yazdiginiz ve dogruyu yansitmayan bu yorumunuz gercekten sok edici. Biraz empati.
Konunun tamamını Oku da öyle yorun yap istersen . Konu sahibi zaten kendisi çoğu şeyi çarpıtarak anlatmış. Aylar önceki konuyu hortlatmaya gerek yok

Anası başında olmayanın babası öz ise bile üvey olur derler.
Aynı bu konu
Üvey anne ve kız arasında bildiğin savaş var adam yok perde yok cam diye ortalığı velveleye vermiş.
Ortak çocuğu bile olmadığı kadından kızı şiddet görmüş, kız evlendirilmeye çalışılmış gıkı bile çıkmıyor şam babasının

X