Ya çok merak ediyorum evlendiğiniz ilk gece nasıldı?

güzel olur inşallah çooooooook güzel hemde.bende haziranda evlenicem Allah nasip ederse.bu yaşıma kadar kimsele beraber uyuymadım yanımda biri oldumu aşırı derecede tedirgin olurum uyumak hak getire.ama o gün bunları düşünmeyiz eminim.:21::21:

bende haziranda evleniyorum ve bende aynı yatağı paylaşmakta sorun yaşayabiliirz gibime geliyor :KK17::KK1:

Hele bi o gün gelsin,aynı yatakta sevdiğiniz insanla uyanmanın tadını anlayacaksınız
hiç yabancı gibi hissetmeyin
orası sizin eviniz sizin yatağınız
sakın yadırgamayın
o anın tadını çıkarın...:KK71:

Sizi çok iyi anlıyorum ne kadar flçrt ederseniz edin, ne kadar tanırsanız tanıyın evinizi beraber kurun ve hayaller kurun başka bir eve senelerdir yaşadığınız bildiğiniz ortamdan çok başka bir yere gdiyorsunuz ve gerçekten yeni bir hayat başlıyor. Size ait bir av bir hayat ve sorumluluklar. Bekarken anne babaya yükleniyor herşey fazla sorumluluk almıyorsunuz ve onların evi olyor sizde onların çocukları ve dışarıdan baktığınız o anne baba figürü bir anda kendiniz oluveriyorsunuz. Ben de eşimle 1 sene flört ettim ayrı şehirlerdeydik yada bir gelirdi bayramlar ve yılbaşını da yanımda geçirdi. Ama evlendiğimde o gece uyuyamadım oturdum içerde tv seyrettim zaten ertesi gnde balayına çıkacaktık bu ev benimmi ben evli miyim artık tüm sorumluluk bende mi duygusu oldu bende. Alışana kadar birkaç gün her uyandığımda burası neresi demişimdir.

Ama bir süre sonra artık oturduğunuz ev yattğınız yatak sizin herşeyiniz oluyor. Annenize gidiyorsunuz mesela ben annem şehir dışında olduğundan gidiyorum kalıyorum. Kendi eski odamda felan ama inanın uyuyamıyorum garip geliyor bana oysa o ev benim evimdi ama anlıyorum artık burası benim evim yerim kocamın yanı.. Ne mutfağında rahatla yemek yapıyorum ne uyku giriyor gözüme bir an önce evime gideyim yatağıma yatayım kocama sarılayım istiyorum. Bir süre sonra size de öyle lacak ve gerçekten insanın kendi evi gibi yok..

sizi çok iyi anlıyorum ne kadar flçrt ederseniz edin, ne kadar tanırsanız tanıyın evinizi beraber kurun ve hayaller kurun başka bir eve senelerdir yaşadığınız bildiğiniz ortamdan çok başka bir yere gdiyorsunuz ve gerçekten yeni bir hayat başlıyor. Size ait bir av bir hayat ve sorumluluklar. Bekarken anne babaya yükleniyor herşey fazla sorumluluk almıyorsunuz ve onların evi olyor sizde onların çocukları ve dışarıdan baktığınız o anne baba figürü bir anda kendiniz oluveriyorsunuz. Ben de eşimle 1 sene flört ettim ayrı şehirlerdeydik yada bir gelirdi bayramlar ve yılbaşını da yanımda geçirdi. Ama evlendiğimde o gece uyuyamadım oturdum içerde tv seyrettim zaten ertesi gnde balayına çıkacaktık bu ev benimmi ben evli miyim artık tüm sorumluluk bende mi duygusu oldu bende. Alışana kadar birkaç gün her uyandığımda burası neresi demişimdir.

Ama bir süre sonra artık oturduğunuz ev yattğınız yatak sizin herşeyiniz oluyor. Annenize gidiyorsunuz mesela ben annem şehir dışında olduğundan gidiyorum kalıyorum. Kendi eski odamda felan ama inanın uyuyamıyorum garip geliyor bana oysa o ev benim evimdi ama anlıyorum artık burası benim evim yerim kocamın yanı.. Ne mutfağında rahatla yemek yapıyorum ne uyku giriyor gözüme bir an önce evime gideyim yatağıma yatayım kocama sarılayım istiyorum. Bir süre sonra size de öyle lacak ve gerçekten insanın kendi evi gibi yok..

teşekkür ederim canım ...

sözlülük nişanlılık evresinde gece yatarken mesajlaşıp dururdum..ah yanımda olsan sarılsam doya doya derdimm..yani o zamanlarda zaten bi özlemin oluyo..evlenceğin günü iple çekiyosun..sevdiğimin koynuna sokulayım kokusunu içime çekeyim die (enazından ben öyleydim)...o eve giriyosun herşey bambaşka oluyoo.. bende heycanlanmıştım napıcaz ne edicez die. anlık bişeydi..hee anneden babadan ayrıo yerde uyumak,yaşamak tabi burukluk veriyo insana ama sevdiğine sarılınca herşeyi unutuyosun...

Allahım herkese nasip etsin bu mutluluğuu..

oooh böle doya doya kucaklayıp sarılıp yatabilmenin o keyfi hazzı zaten o tedirginliği attırıyor üstünüzden. böyle sabaha kadar eşin sana sarılmış sen omzuna başını koymuş şekilde uyuyabilecek olduğunu bilmek filan o kadar güzel bişeyki. ama öncesinde illaki tedirginlik olur.ama çabuk geçiyor sonuçta aynı tedirginliği aslında erkekte yaşıyor yanlış birşey yapıp seni ürkütmekten korkuyorlar dolayısıyla onlarda hem heyecanlı hem tedirgin oluyor böle bi tuhaf duygu :KK52:

bizde öyle şeyler olmadı biz öncesinde de gayet yakındık birbirimize haliyle aynı yatakta uyumanın tedirginliğinden çok ohh be sonunda keyfi vardı bizde

2 seneyi aştı evliliğimz ama haala birbirimize sarılmadan uyuyamıyoruz gerçekten çok büyük bir keyif huzur

sözlülük nişanlılık evresinde gece yatarken mesajlaşıp dururdum..ah yanımda olsan sarılsam doya doya derdimm..yani o zamanlarda zaten bi özlemin oluyo..evlenceğin günü iple çekiyosun..sevdiğimin koynuna sokulayım kokusunu içime çekeyim die (enazından ben öyleydim)...o eve giriyosun herşey bambaşka oluyoo.. bende heycanlanmıştım napıcaz ne edicez die. anlık bişeydi..hee anneden babadan ayrıo yerde uyumak,yaşamak tabi burukluk veriyo insana ama sevdiğine sarılınca herşeyi unutuyosun...

Allahım herkese nasip etsin bu mutluluğuu..

ben eve girene kadar ağladım eve girdiğimde az önce ağlamışmıyım ben unuttum :KK70: zaten kafamdaki tel tokaları eşin çıkartırkene bi yarım saat geçiyo o yarım saattede duygusallık filan kalmıyo bişi

Ben cok rahattım :-)
Bır kac gun boyunca beraber saatlerı bıle saydık.
Su kadar saattır evlıyız, su kadar saattır beraberız dıye.
Yalnızca ılk bır kac sabah uyandıgımda 'ben nerdeyım, burası benım odam degıl' demıstım.
Bır ay kadar sonra aılemın yanına gıttım, bır hafta kadar kaldım.
Orada uyandıgım ılk sabah ıse, 'burası neresı?' dıye bır anlık afallamam olmustu.
Ve gece uyumak ıcın efor sarfetmıstım.
Yaklasık ıkı yıllık evlıyım ve hâlâ aılemın yanına gıttıgımde uyandıgımda afallamasam da,
tatılden donene dek kendımı bekâr gıbı hıssedıyorum :-)

ben eve girene kadar ağladım eve girdiğimde az önce ağlamışmıyım ben unuttum :KK70: zaten kafamdaki tel tokaları eşin çıkartırkene bi yarım saat geçiyo o yarım saattede duygusallık filan kalmıyo bişi

eşim tokaları çıkartırken nefes alıp verişi kalp atışı farklıydı..onunda heycanı o zaman başlamış..hoş biz uslu uslu uyuduk yorgunluktan stres falan yoktu :KK66:

Ben cok rahattım :-)
Bır kac gun boyunca beraber saatlerı bıle saydık.
Su kadar saattır evlıyız, su kadar saattır beraberız dıye.
Yalnızca ılk bır kac sabah uyandıgımda 'ben nerdeyım, burası benım odam degıl' demıstım.
Bır ay kadar sonra aılemın yanına gıttım, bır hafta kadar kaldım.
Orada uyandıgım ılk sabah ıse, 'burası neresı?' dıye bır anlık afallamam olmustu.
Ve gece uyumak ıcın efor sarfetmıstım.
Yaklasık ıkı yıllık evlıyım ve hâlâ aılemın yanına gıttıgımde uyandıgımda afallamasam da,
tatılden donene dek kendımı bekâr gıbı hıssedıyorum :-)

hımmm öyle diyorsun yani :KK61::KK61::KK61:

insan hep korkar ürker o geceden ama inanın çok güzel bir büyüsü var,cinsellikten bahsetmiyorum yani nasıl anlatayım bilemedim evli arkadaşlar anlarlar beni.sonrasında da inanın o kişi elin oğlu deil hayat arkadaşınız oluyor, herşeyiniz oluyor, planlarınızı onunla yapıyosunuz, onsuz biyere gittiğinizde yanlız hissediyorsunuz ,o olmadan bişey yiyip içtiğinizde içinize sinmiyor hele bir de çocuk oldumu hiç kopamıyorsunuz kısacası korkucak ürkücek bişey yok:KK76:

vallaa çooook guzeldiiii :nazar:
severek evlendık ve bu gecenın gelmesi için çoookkk sabırsızdık acıkcası..
2yıl çıktım , cıktıgımızın 1.haftasında kendı aramızda söz yapacak kadar hızlı cıktık :) söz yaptıgımız gunun tesadufi olarak nısan ve nıkahım oldu :):)
dugun gecesi önce karadenız gelını olarak esımın beylık sılahıyla sarjörü bosaltana kadar bitirdim :) bi otele gittik ben gelınlıgımle o damatlıgıyla.. (neyse , ama yazmak istedim)
tek cınsellık acısından demıyorum zaten heyecandan titriyosun..nefeslerınız bırbırıne karısana kadar yakın durmak mukemmeldi.. kocişimin surekli helalimsin ,canımsın karımsın demesi ve alnımdan öpmesi sarılması vs.. guzel seyler insanı gururlandırıo sonucta :KK69: :KK69: :KK69:

2yıl çıktım , cıktıgımızın 1.haftasında kendı aramızda söz yapacak kadar hızlı cıktık :) söz yaptıgımız gunun tesadufi olarak nısan ve nıkahım oldu :):)
dugun gecesi önce karadenız gelını olarak esımın beylık sılahıyla sarjörü bosaltana kadar bitirdim :) bi otele gittik ben gelınlıgımle o damatlıgıyla.. (neyse , ama yazmak istedim)
tek cınsellık acısından demıyorum zaten heyecandan titriyosun..nefeslerınız bırbırıne karısana kadar yakın durmak mukemmeldi.. kocişimin surekli helalimsin ,canımsın karımsın demesi ve alnımdan öpmesi sarılması vs.. guzel seyler insanı gururlandırıo sonucta :KK69: :KK69: :KK69:

maşallah:nazar:

:nazar::nazar::nazar::KK69:

bir laf duymuştum bu konuyla ilgili ''eşler aslında en yakın akrabalardır'' diye...çok beğenmiştim gerçektende eş bambaşka bişey herşeyden herkesten daha yakın bize...onunla uyumak, uyanmak gözlerini açtığında onu seni seyrederken bulmak ve sana bi öpücükle günaydın aşkım benim diye sarılması...ben hiç el olarak görmedim zaten normal arkadaştık yıllarca sonra nasıl aşka döndü bir anda anlayamadım ama eşim benim hem en iyi dostum, hem sevgilim, hem kocam....walla 1,5 yıl olacak neredeyse evleneli ben hala kocişime doyamadım ne ben onsuz uyuyabilirim nede o bensiz...evlilik eğer doğru kişi ile yapılırsa dünyanın en güzel şeyi...allah herkesin karşısına hayırlı kişiler çıkarsın...ilk gece zaten sarhoş gibi oluyorsun hem ailenden ayrılmanın burukluğu var hemde sevdiğin adama kavuşmanın heyecanı...o kadar yorgunluk o kadar stresden sonra yaşanan en güzel şey o ilk gece....

Arkadaşlar bu sorumu yanlış anlamayın lütfen. Merakım yeni birisiyle ilk defa bir arada aynı yatağı paylaşmak nasıl bir duygu...hiç garipsemediniz mi? Yani ben sanırım o gece ağlarım diye düşünüyorum ....elin oğluyla ..ne bileyim ya...:KK43::KK43:

Elin oğlu dediğiniz insan Allah ayırmadığı sürece sizin eşiniz kocanız hayat arkadaşınız can yoldaşınız olacak kişi.Bu Allahın emri kuran'ımızda yazıyor.Elin oğlu gözüyle bakacaksanız zaten evliliğin bir anlamı olmaz.Birlikte uyuyacağınızı birliktelik yaşayacağınızı hayat arkadaşı olarak kabul edip evlenmeye karar vermişsiniz yada vereceksiniz ki elin oğlu mantığı nerden kafanızı karıştırdı anlamadım açıkçası.Sorunuzun ilk başlarında daha açık belirtmişsiniz ama cümlenin sonunda biraz tabiri farklı kurmuşsunuz.

yaa bende birsey soracagim...insan bir yandan cok yorgun olmuyormu o gece..dügün stressi zaten gec yattip erken kalkiyorsun önceki günler...uykusuzluga pek dayanamiyan biriyim aslinda..insallah böyle uykum acila verir ...sizde nasildi ki

yaa bende birsey soracagim...insan bir yandan cok yorgun olmuyormu o gece..dügün stressi zaten gec yattip erken kalkiyorsun önceki günler...uykusuzluga pek dayanamiyan biriyim aslinda..insallah böyle uykum acila verir ...sizde nasildi ki

merak etme güzelim o gece hiç uykun gelmez bayram sevinci yaşayan çocuklar gibi olursun...walla benim akşamdı düğün 1 i geçiyodu eve geldik sonra nikah kıyıldı kayınvalidemler ve sülalesi gece yarısı 3,5 tu ancak gittiler aslında hiç niyetleri yoktu benimki artık ters ters bakmaya başlamıştı oturup duruyorlar ne var ne yok yediler zaten balayına gitces diye bişey almadık eve olanda bitti :KK9: sonra zaten benim saçımdaki milyonlarca tokayı çıkarmakla geçti zaman uçak çok erkendi hiç kıpraşmadan duşumuzu alıp yollara döküldük :KK60:değil bi akşam bi hafta uyku yoktu :KK66::KK66::KK66:

X