yaşlı sapık komşu

benim bugün o eve girmekten daha büyük yaptığım hata gelipte buradan yardım istemem oldu.

canım sen boşver lalga geçenleri orda kalmen yanlış olduğu için tepki göstermişler birdaha sana ne derlerse desinler girme kimsenin evine helede öğrenciyken ordanda tasın bence o adamıda polise şikayet et pişmen olsun pislik

İlkinde,su saatini telefonda kızına okuyor,sonra eve davet ediliyor.
İkincisinde,su saatini kızına okumak için eve giriyor,telefon bekliyor.

ilkinde su saatinin üzerindeki numarayı okuyorum kızına söylemek için sonra bana kızım gel kapıda bekleme diyo kahvaltı zamanı saat 8 gibi çay yap kendine diyo poşet çay üsteliyo ayıp olmasın diye yaptım bende sonra kızı arıyo,m3 ü soruyomuş bi dha gidip okuyorum

benim bugün o eve girmekten daha büyük yaptığım hata gelipte buradan yardım istemem oldu.

Yirmibir yaşında ankarada yalnız yaşayan lisans öğrencisi birinin tüm bu yazdıklarını yaşayarak gelip burada anlatması, üstelik kelimeleri pervasızca seçerek anlatması; ne akla ne mantıga uygun. Eğer onbeş yaşında olsaydınız buna inanabilir dahası üşenmez adresinizi alıp gerekeni şahsım adına ben yapabilirdim.

Ancak samimiyetten uzak bulduğum başlığınızın içinde gelişen konuşmalarınıza baktığımda, maaşallah herkesin hakkından gelmeye yönelik altta kalmaz tavrınız o sizin tabirinizle yaşlı sapık komşunuzsa bölesi bir harekette ne yapabileceğinizi ortaya koymakta....

Şimdi lütfen konuyu burada noktalayınız. Zeka çok önemlidir ancak güzel ve doğru kullanıldığında ve zekanızla zekamıza hakaret etme çabanıza son veriniz...

ilkinde su saatinin üzerindeki numarayı okuyorum kızına söylemek için sonra bana kızım gel kapıda bekleme diyo kahvaltı zamanı saat 8 gibi çay yap kendine diyo poşet çay üsteliyo ayıp olmasın diye yaptım bende sonra kızı arıyo,m3 ü soruyomuş bi dha gidip okuyorum

Hı hıııı...
Neyse,ne yapmayı düşünüyorsun ?

Benim merak ettiğim tek bişey var.Tamam anlattığın her şey gerçek diyelim.Yaşlı bi amca olmasına senden yardım istemesine kanıp evine gitmiş olabilirsin ok.

Ama adam patlak mı dedi diosun,cinsel hayatını anlattı diosun,emmek yalamak sözcüklerini kullanıp birde senin orana burana dokunuyo diyosun.Kızım niye kalkıp gitmedin Allah aşkına ya,onu da geçtim genceciksin yalnızsınız kocaman bi adam seni alenen sözlü ve fiziksel taciz ediyor kokmadın mı ya??

Fake olduğunu düşünende asıl bu yüzden düşünüyo zaten,çayı ne zaman koyduğuna takıldıklarından değil.Aklı başında insanın yapcağı şey değil senin yaptığın,orda kalmaktaki maksadın neydi?Adamı kızdırmamak bile olsa bi yere kadar yani korkar kaçar insan.Yanlışmı düşünüyorum bilmiyorum.

Yirmibir yaşında ankarada yalnız yaşayan lisans öğrencisi birinin tüm bu yazdıklarını yaşayarak gelip burada anlatması, üstelik kelimeleri pervasızca seçerek anlatması; ne akla ne mantıga uygun. Eğer onbeş yaşında olsaydınız buna inanabilir dahası üşenmez adresinizi alıp gerekeni şahsım adına ben yapabilirdim.

Ancak samimiyetten uzak bulduğum başlığınızın içinde gelişen konuşmalarınıza baktığımda, maaşallah herkesin hakkından gelmeye yönelik altta kalmaz tavrınız o sizin tabirinizle yaşlı sapık komşunuzsa bölesi bir harekette ne yapabileceğinizi ortaya koymakta....

Şimdi lütfen konuyu burada noktalayınız. Zeka çok önemlidir ancak güzel ve doğru kullanıldığında ve zekanızla zekamıza hakaret etme çabanıza son veriniz...

kimseye hakaret etmiyorum.akla mantığa uygun nasıl anlatabilirim diye düşünmdim .biran önce yazayım yorum yapanlardan bilgi ednirim diye konu hemen açılsın istedim.o adama yapabileceklerim aklımdan geçmedimi sanıyosunuz ben harekt edemedim kolumu bile çekemedim.

Tamam belkide suan bir yanlis anlasilmaya kurban gidiyor olabilirsin

dört ayi gecmis üye olusun...

Son düzenleme:
Konu sahibine çok fazla yüklenildi bence.
O lafları duyduktan sonra elle tacizi yaşadıktan sonra hala o ortamdan ayrılmaman bana da garip geldi ama fake olduğunu düşünmüyorum konunun.
Neyse artık bu sana iyi bi tecrube olmuştur umarım bidaha yaşamazsın ama eğer yaşarsan da o şekilde kilitlenip kalmak,ağzının arandığını(ki tanımadığın bi insan ne hakla ağzını arar senin bunu düşünmen de garip) düşünmek yerine adamın ağzının payını verip söylediklerinin yaptıklarının yanına kar kalmaması için polise şikayet etmeyi akıl edersin.
Bence daha fazla üzülmemek adına konunun kapanmasını talep et gereksiz tartışmalar da kesilsin artık.

Benim merak ettiğim tek bişey var.Tamam anlattığın her şey gerçek diyelim.Yaşlı bi amca olmasına senden yardım istemesine kanıp evine gitmiş olabilirsin ok.

Ama adam patlak mı dedi diosun,cinsel hayatını anlattı diosun,emmek yalamak sözcüklerini kullanıp birde senin orana burana dokunuyo diyosun.Kızım niye kalkıp gitmedin Allah aşkına ya,onu da geçtim genceciksin yalnızsınız kocaman bi adam seni alenen sözlü ve fiziksel taciz ediyor kokmadın mı ya??

Fake olduğunu düşünende asıl bu yüzden düşünüyo zaten,çayı ne zaman koyduğuna takıldıklarından değil.Aklı başında insanın yapcağı şey değil senin yaptığın,orda kalmaktaki maksadın neydi?Adamı kızdırmamak bile olsa bi yere kadar yani korkar kaçar insan.Yanlışmı düşünüyorum bilmiyorum.

doğru düşünüyosun.hak veriyorum.nasıl desem korktum ama oradan en olaysız şekilde çıkmaktı amacım çünkü ben eve çıkmak için çok yalvardım babama çok zor ikna ettim ki 3-4 gün öncesine kadar burdalardı ben yaz okuluna kaldım. adam çelimsiz olunca biraz da ona güvendim sanırım

eos arkadaşın şu boncukgamzeye adresini verip vermediği konusunda anket yapmak istiyormuş ne insanlar var yaa akıl fikir...

X