Yumurtlama Gününden Önce Hamile Kalanlar:Bebeğiniz KIZ mı ERKEK mi?

bende kızımda sık oluyordu ama hamile kalmak istiyordum cinsiyet önemli dğldi... ama yumurtlamadan önce olduğuna eminim ama şimdi bie oğlum olsun isterim hayırlısı inşallah allah tüm isteyenlere nasip eder ...:Saruboceq:
ama birde herkesin 14.günü yumurtlama olmaz adet döngüsü önemli o zamanı yakalamak lazım...

canım sık sık oluyodu demişsin ya, yumurtlamadan önce olduğuna nasıl emin olabiliyosun o zaman?
bu arada yumurtlama günü genellikle olası adet tarihinden önceki 14. gündür..yani 25 günde bir hastalanıyosan:25-14=11 adetinin 1 gününden sayarak 11. günü yumurtlama günü oluyo...
ben 25 günde bir hastalanıyorum,adet 6 gün kadar sürüyo,yumurtlamadan önce az kalıyo yani ...
:KK43:((

off ne ince hesaplar bunlar yaa...
hayırlısı olsun demek varken.
sağlıklı olsun da ne önemi var ki kız erkek?
tamam herkesin gönlünde istediği bir şey olabilir ve normaldir de
hesapla kitapla olacağına inanmıyorum ben

sesomu bişiyi merak ettim cnm
Allah nasip ederse daha ilk bebegin olacak.dikkat ettim her cinsiyet sayfasında ısrarla kızın olsun istiyorsun.bi sebebi varmı bunun
hani genelde ilk cocukta farketmez cinsiyet.
ve genelde erkek cocuk istenir onun için ugraşılır.ama senin bu çaban cok hoşuma gitti:)
benimde bir kızım var.cok farklı bişi kız annesi olmak cidden.cok keyifli eglenceli.
Allah gönlüne göre ,hayırlısını ,saglıklısını nasip etsin sanada inş.

sesomu bişiyi merak ettim cnm
Allah nasip ederse daha ilk bebegin olacak.dikkat ettim her cinsiyet sayfasında ısrarla kızın olsun istiyorsun.bi sebebi varmı bunun
hani genelde ilk cocukta farketmez cinsiyet.
ve genelde erkek cocuk istenir onun için ugraşılır.ama senin bu çaban cok hoşuma gitti:)
benimde bir kızım var.cok farklı bişi kız annesi olmak cidden.cok keyifli eglenceli.
Allah gönlüne göre ,hayırlısını ,saglıklısını nasip etsin sanada inş.

canım inan ben de bilmiyorum neden bu kadar çok istiyorum...:KK70:D
çok seviyorum kız bebekleri,çok tatlı oluyolar,hem büyüyünce de aileye daha yakın oluyo genelde kız çocuklar,,kendimizi örnek alalım mesela,erkek kardeşlerimizi,abilerimizi...erkekler evlenince aileyi unutuyo çoğunlukla..tabi bu bi genelleme öyle olmayanlar da vardır mutlaka...
öyle bi istekki içimdeki anlatamam,şöyle diyim 2 kızım olursa,oğlum olmadı diye hiç üzülmem ama 2 oğlum olursa kızım olmadı diye üzülürüm gibime geliyor...
sonuçta elbette ki en önemli isteğimiz sağlıklı,hayırlı evlat sahibi olmak..daha sonra da herkesin gönlünde bişey yatıyo işte...
senin ne güzel bi kız evladın varmış,Allah bağışlasın canım...İnşallah bana da nasib eder............
sen hatırlıyomusun peki canım yumurtlamadan önce mi gebe kalmıştın sonra mı?
böyle bi genelleme var mı onu merak ediyorum ben...cevaplarsan sevinirim...

sesomu canım bende seninle aynı fikirdeyim gerçi benim bir oğlum var ama kız çocuklarının aileleriyle ilişkisi bambaşka,bende kız kardeşimde annemize çok düşkünüz,ama erkek çocukları ööle değil eşim mesala...tabii benim durumum farklı tam kızım olucak derken kaybettim,ööle mutlu olmuştumki cinsiyetini öğrenince,cinsiyeti eş belirlerya ona teşekkür bile etmiştim artık çok zor gibi geliyo.

sesomu canım bende seninle aynı fikirdeyim gerçi benim bir oğlum var ama kız çocuklarının aileleriyle ilişkisi bambaşka,bende kız kardeşimde annemize çok düşkünüz,ama erkek çocukları ööle değil eşim mesala...tabii benim durumum farklı tam kızım olucak derken kaybettim,ööle mutlu olmuştumki cinsiyetini öğrenince,cinsiyeti eş belirlerya ona teşekkür bile etmiştim artık çok zor gibi geliyo.

canımmm çok üzüldüm senin adına...
işte ben de hep bundan korkuyorum...o kadar çok istiyorum ki olsa bile Allahımın gücüne gider de başıma bişey gelir diye çok korkuyorum...
öncelikle hayırlısını diliyorum hem kendim hem senin hem de herkes için....
neden zor olsun canım benim...umudunu kaybetme hiçbir zaman...zaman herşeyin ilacı...karşımıza daha neler çıkacak,neler görecek,neler yaşayacağız kim bilebilir ki...

bazen kızıyorum kendime allahın gücüne gidicek napıyorsun,bak sana bi tane kız verdi çok istedin ama hayırlısı değilmiş aldı elinden daha uğraşma artık diyorum ama yazılanları okumadanda geçemiyorum.

canım inan ben de bilmiyorum neden bu kadar çok istiyorum...:KK70:D
çok seviyorum kız bebekleri,çok tatlı oluyolar,hem büyüyünce de aileye daha yakın oluyo genelde kız çocuklar,,kendimizi örnek alalım mesela,erkek kardeşlerimizi,abilerimizi...erkekler evlenince aileyi unutuyo çoğunlukla..tabi bu bi genelleme öyle olmayanlar da vardır mutlaka...
öyle bi istekki içimdeki anlatamam,şöyle diyim 2 kızım olursa,oğlum olmadı diye hiç üzülmem ama 2 oğlum olursa kızım olmadı diye üzülürüm gibime geliyor...
sonuçta elbette ki en önemli isteğimiz sağlıklı,hayırlı evlat sahibi olmak..daha sonra da herkesin gönlünde bişey yatıyo işte...
senin ne güzel bi kız evladın varmış,Allah bağışlasın canım...ınşallah bana da nasib eder............
sen hatırlıyomusun peki canım yumurtlamadan önce mi gebe kalmıştın sonra mı?
böyle bi genelleme var mı onu merak ediyorum ben...cevaplarsan sevinirim...

ben başka bir konuya cevap vermştim.ama brayada kopy yapayım yazdgımı

11 ocak adetimin ilk günüydü
eşim şehir dışında oldugundan 20 ocak,22 ocakta ilişki oldu.bir kızım var
yani buna göre regliden sonraki 3 ve 5.günde olmuş oluyor.ilgilenenleree
kız bebek için cok derin ilişki olmaması lazımmış.bi yerde okumuştum
ben yeni evli oldugumdan kendimi kasıyordum.o nedenle cok derin ilişki yaşayamıyordum.buna ragmen hamile kaldım.
ama bacaklarımı duvara dayamıştım:))) bi yazıda ilişkiden s0nra 2-3 gün ols tarafa yatınca kız olur yazıyordu.cidden ben hep soluma yatmıştım.
.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kizlar sizce yumurtlamadan 1 gün önce birliktelik olursa bebegin cinsiyeti ne olur yada bu durumda olup cinsiyeti belli olan varsa yazarmi lütfen

karabiber 1 gün sonra olursa erkek olur gibimegeliyo ama bilmiyorum ama yaaa
canım bol bol dua et burda 4 kızı olan bi komşumuz teyzemin kızına abdest alın namaz kılın hayırlı erkek çocuk için dua edin öyle ilişkiye girin demiş sonra oturumuna kalkdaha sonra sağına yat demiş hakkaten bu kadının 5.çocuğu erkek ve benle aynı hamile olan teyzemin kızı da erkek çocuk bekliyo
hadi hayırlısı canım duayı eksik etme

inşallah bakalım meysacımm
deneme öyle oldu bakalımm amaa dahaa hamişmiyimm belli değill 5 gün var

kızlarrrr
ben de heryere yazdım burası da kusur kalmasın...:KK70:DD
yumurtlamam adetin 13. günüydü
ben 6,7,9,10 ve 14. günler denedim...
olursa eğer ne olur sizce kızlar?...
benim de adetime 8 gün var.......:/
inşallah sağlıklı bi kızım olur...
senin de oğluşun olur karabiberim...:)

X