Yumurtlama Gününden Önce Hamile Kalanlar:Bebeğiniz KIZ mı ERKEK mi?

kızlarrrr
ben de heryere yazdım burası da kusur kalmasın...:KK70:DD
yumurtlamam adetin 13. günüydü
ben 6,7,9,10 ve 14. günler denedim...
olursa eğer ne olur sizce kızlar?...
benim de adetime 8 gün var.......:/
inşallah sağlıklı bi kızım olur...
senin de oğluşun olur karabiberim...:)

sesomu hamilemisin canım haber versene bize kız

geçen ay olmadı cnm,bu ay her gün deniycem,adetten sonra sık ilşki ile de kızı olan var...bakalım benim ne olacak..inşallah sağlıklı hayırlı bi kızımız olur...

Canim, ben ilk bebegimde yeni evliydik ve (bu yontemi bilmeden)adetten hemen sonra epey bir sık iliskiyle kizim oldu. Ikincide de bu yontemi ogrendim ve yine adetten sonra sık iliskiyle bir kizim daha oldu. Adetten hemen sonra oglu olanlarin buyuk bir kismi belki de seyrek iliskiyle oluyordur. Cunku kiz icin sık iliski cok onemli. Daha fazla uzun yasayan x kromozomu tasiyan spermler yumurtaya yetisiyorlar.. :) Allah sana da guzel bir kiz nasip etsin insh.

ya yardımcı olurmusunuz kız bebek ıstıyorum yumurtlamadan once oldu sonrada oldu yumurtlamadan sonrakı gunlerde kız bebek olma olasıölıgı varmıdır

ben tam iki gün önce kızıma hamiş kaldım.adtin 11i 12ye bağlayan gece...
eminimmm

biz yumurtlama gününden çok önce denemeye başladık. ben de kızım olsun istiyordum. ancak cumartesi öğrendim,oğlum oluyor. ne çin takvimi ne de ilişki sıklığı... Ne nasipse o oluyor. birşeyin üzerine ne kadar çok giderseniz olacağı varsa da olmuyor...

biz yumurtlama gününden çok önce denemeye başladık. ben de kızım olsun istiyordum. ancak cumartesi öğrendim,oğlum oluyor. ne çin takvimi ne de ilişki sıklığı... Ne nasipse o oluyor. birşeyin üzerine ne kadar çok giderseniz olacağı varsa da olmuyor...

sana katılıyorum herşeyi oluruna bırakmak lazım olmuyorsa vardır birdır bi hayır :)

mrb arkadaşlar benim bir oğluşum var ve birde kızım olsun istiyorum. benim merak ettiğim çoğu arkadaş regl den hemen sonra sık ilişkiylan e kız olduğunu söylemiş peki ilişkilerin hepsinin korunmadan mı olması gerekir yoksa yumurtlamadan 2 gün öncesindeki son ilişkide mi korunmadan olmalı:26:

adetin 8.gününden sonra hergün (yada 1gün arayla) ilişki ile kızım oldu...:KK12::nazar:
yumurtlama günü ilşki ile oğluma hamileyim:nazar:

hayırlı olsun matematik Allah sağlıklı sıhhatli nasip etsin inş.darısı herkesin ve benim başıma
Amiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnn:116:

ben de 12+4 haftalık hamileyim:KK49: cinsiyetini daha bilmiyorum:KK37:bir oğlum var bu kız olursa sevineceğim

hamile olduğumu öğrendikten sonra, cinsiyet tahminlerini araştırırken şöyle bişey okudum:erkek bebeğe sebep olan spermler(y kromozomu taşıyanlar) hızlı hareket edermiş ve kısa ömürlü olurmuş;o nedenle yumurtlama günü ve sonraki günler ilişkiye girilirse erkek bebek olma olasılığı fazlaymış.hızlı oldukları için kızlara fırsat kalmıyormuş:KK1:yumurtlamadan önceki 3. 5.gün girilen ilişkide ise yumurtlama gününe kadar y kromozomlu spermler ölüyormuş ve yumurtayı dölleyen spermler kız bebeğe sebep olnlar oluyormuş.:KK34:

ben bu bilgiyi biraz geç öğrenmiş oldum:26: ama sonradan düşününce anladım ki benim bebeğim de yumurtlama öncesi meydana geldi.çünkü adetimden sonraki 4 gün korunmadık diğer günler de korunuyorduk.bu tekniğin mantığına göre kız...bakalım bir ay kadar sonra anlıcaz. biraz daha sabır:18:

Ben kizima adetimin bitiminden sonra hamile kaldim yani yumurtlama öncesiydi....

arkadaşlar bazı arkadaşlar ise adet biter bitmez hamile kalınırsa erkek olucağını söylüyor hatta bunun üstüne hADİS olduğunu söylüyolar ve bu konuda bir topik açmışlar dikkatinizi cektimi bilmem benim kafam karıştı yaaa hangisi doğru uffff :26:

sedatry link verir misin merak ettim bende.

tabii veririm "adetten hemen sonra hamile kalınınca doğacak çocuk erkek olur "başlığı. Ayrıca annemdende duymuştum ben bunu adet olup biter bitmez hamile kalınırsa erkek olduğunu.

teşekkürler valla ne yapacağımızı şaşırdık:KK1:
hadisin sahih olduğundan emin değilim.araştıracam ben bunu.çünkü bilim tam tersini söylüyor.ben oğluma da adetten sonra bikaç gün bekleyerek hamile kaldım ama tabi taktir allahındır.ben de bi kızım olsun istiyorum tabi hayırlısı.

Benim anlayamadigim bir konu var; burada cogu kisi reglden hemen sonra hamile kaldigini yazmis. Yumurtlama reglden hemen sinra olmuyor nasil hamile kalinanilirki?????

benimde yumurtlama öncesi eminim yani ve kız zaten kız istiyodum şimdi ise erkek isttiyorum önerileriniz var mı

kızlar benim adetin 11. günü gecesi tek ilişkiyle oldu.sizce ne olabilir.

X