Bal-rekotu-Tarn mucizesi

kızlar ben bu ay yaptım bu karışımdann..sonra adetin 17 günü kanamam oldu dr ye gittim..ovulasyon kanamasıymış..yumurtam kocaman olmuş catır catırda catlamışş...dr çalışın dedi..ya galiba bu karışım bende acayip işe yarıyo..adetin 5 günü başlamış 12 günü bırakmıştım..ama ben çörek otunu ezmedimm...bu ay bebişim olmazsa önümüzdeki ay yine yapcam..yumurta kocaman olup çatlarsa kanama oluyo bende..haber veririmm..yani iyice test edip onaylıcammCADIARZU arada bide bebiş olursa ohhhh nealaaaa
pelincim karisim derken cörekotu,bal,tarcindan bahsediyorsan eger,evet onu bende denemistim.o siralarda dr.genel kontrol icin gitmistim,bana dr yumurtan cok büyümüs dedi,yani gercekten ise yariyor ve tadida güzel yani

arkadaşlar slm nasılsınız benim sizlere bir sorum olacak bilginiz varsa ltfn yardımcı olun ben bu ay adetimin ilk gününden beri hayıt çayı içiyorum ve 2. günden beri de mucize karışımı yiyorum yarın klomen bitecek yani yarın 9. gün 23 mayısta da (12. gün yani) dr a gidecem iğneni de getir dedi dr yani iğneyi kendisi duruma göre yapacak sanırım yani kısacası iğneyi olduktan sonra hayıt çayına devam edeyim mi lütfen yardımcı olun

kızlar ben bu ay yaptım bu karışımdann..sonra adetin 17 günü kanamam oldu dr ye gittim..ovulasyon kanamasıymış..yumurtam kocaman olmuş catır catırda catlamışş...dr çalışın dedi..ya galiba bu karışım bende acayip işe yarıyo..adetin 5 günü başlamış 12 günü bırakmıştım..ama ben çörek otunu ezmedimm...bu ay bebişim olmazsa önümüzdeki ay yine yapcam..yumurta kocaman olup çatlarsa kanama oluyo bende..haber veririmm..yani iyice test edip onaylıcammCADIARZU arada bide bebiş olursa ohhhh nealaaaa

selam pelin.. haberler var mı sende?? forumu bastan asagı okudum ve merak ettim..
bu arada diger tum anne adaylarini da tebrik ederim arkadaslar hepiniz bizlere umit oluyorsunuz.. dualarinizi esirgemeyin ne olur.. sizi candan kucakliyorum (gozlerim doldu):Saruboceq::CüvCüv::nazar:

öncelıkle slm kızlar umarım söyleyeceklerım içinize su serper.pen pko hastasıyım ılac ıcmeden aylarca adet olamayan ben ve yıne yumurta takıbınde tek yumurtası olusmayan biriydim.dr um ılaclara yanıt vermıyor vücüdun tüp bebek yapalım demıstı.bende o ay bu mucıze karısı denedım bunun yanında hayıt tohumunuda içtim.ve önce allahın iznı ile o ay adet olmadım ve bır baktımkı hamıleyım.hıcbır zaman umutsuz olmayın ve ınanarak bu karısımı için.ınsallah tez zamanda sızlerde bu mutlulugu yasarsınız...

Canım eğer bir mahsuru yoksa yaptığın karışımın ölçüsünü yazabilirmisina.s.

arkadaşlar slm nasılsınız benim sizlere bir sorum olacak bilginiz varsa ltfn yardımcı olun ben bu ay adetimin ilk gününden beri hayıt çayı içiyorum ve 2. günden beri de mucize karışımı yiyorum yarın klomen bitecek yani yarın 9. gün 23 mayısta da (12. gün yani) dr a gidecem iğneni de getir dedi dr yani iğneyi kendisi duruma göre yapacak sanırım yani kısacası iğneyi olduktan sonra hayıt çayına devam edeyim mi lütfen yardımcı olun

canım hayıtı nası içiyorsun ya. bilen varsa bi anlatsın.bende haftaya klomene başliyorum içiyim istiyorum::kahve:

merhaba arkadaşlar, hepimize allah kolaylık versin yüzümüzü güldürsün.ben de de fsh yüksek çıktı.
geçen ay 5-6 yumurtam vardı.pazar gününden beri bal tarçın çörekotu karışımını yiyorum.ne kadar yemek
lazım bunu süre olarak yani sürekli mi arada bırakmak mı lazım yazarsanız sevinirim..

selam pelin.. haberler var mı sende?? forumu bastan asagı okudum ve merak ettim..
bu arada diger tum anne adaylarini da tebrik ederim arkadaslar hepiniz bizlere umit oluyorsunuz.. dualarinizi esirgemeyin ne olur.. sizi candan kucakliyorum (gozlerim doldu):Saruboceq::CüvCüv::nazar:

yok canım bugün adetin 15 günü..genelde 17 günü ovulasyon kanamam oluyo..olur olmaz haber veririm...ama dr yede sormuştum..ne yapıyosan yapmaya devam et..yumurtaların güzel büyüyo demişti...

pelincim karisim derken cörekotu,bal,tarcindan bahsediyorsan eger,evet onu bende denemistim.o siralarda dr.genel kontrol icin gitmistim,bana dr yumurtan cok büyümüs dedi,yani gercekten ise yariyor ve tadida güzel yani

evet canım..çörekotu+bal+tarçın karışımı..bazıları çörek otunu ezerek tüketin diyodu..ben ezmedim ..öylede işime yaradı..ben sabah akşam 1 çay kaşığı kullanıyorum..ama tadı bana çok ağır geliyo..çokkkk tatlı....sevmiyorum tatlıyı...ama dünyanın hormon ilaçlarını kullanmaktan bin kat iyi yinede..allahıma şükürler olsun her derde bi deva veriyo...inşallah seninde güzel haberlerini alırız..bissürü bebişin olurrr:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

kzlar kürü kullanıp hamile kalan varmı başka topic çok gerilere düşöüş güncelleyeyim dedim

evet bende merak ettim hamiş olan var mı?
bu kürü bende uyguladım bu ay ama ben reglimn 5. günü başlayabildim bakalım sonuç ne olucak

slm kızlar.topiği baştan sona okudum.bu ay serephone kullanmaya başladım.olumlu sonuçlar alınınca denesemmi diye düşündüm.kalktım gecenin bu saatinde çörekotu ezip tarçın ve balla karıştırdım.şimdi 1 çay kaşığı yedim sabahta kalanını yicem.gerçi adetin 2.3. günü diyo benim 9. günüm ama belki bi faydası olur diye yedim işte.bu ayda olmazsa gelecek ay tam vaktinde yapmak istiyorum.bakalım hayırlısı olsun..:enbuyukkk:

bende bu ay adetimin 4. günü basladim.. sabah aksam yiyorum bende, ama cörek otunu ezmeden cignemiyorumda öyle yutuyorum, insallah ise yarar:Saruboceq:

slm kızlar bende bu mucizevi besinleri duydukça çok seviniorum bende denicem önümüzdeki aya artık inş. işe yararda bi bebişde biz alırız kucağımıza bide arı sütü polen bal var hepsini bir kullansam ağırmı gelir acaba ama en etkili hangisiyse onu denemek istiyorum inş. hamiş kalırımmmm:CüvCüv:

evet kızlar bu ayda uyguladımm...hamiş değilimm..ama yumurta kocaman oldu ve çatır çatırda çatladıı..benim ovulasyon kanamam oluyo...yumurta iyi kalitede ve çatlamışsa ilk gün yani yumurtlama günümde epey kanamam olluyo..bu ayda olduu..şimdi adetliyimm adetin 4.günü yine başlıcam karışıma..bende epey işe yarıyoooCADIARZU

X