1.5 yıllık fedakarlık ile evliliğimi sürdürdüm ama çok mutsuzum

Aldatiyo mıymış? Ondan suphelenmistik hepimiz
Konu sahibi sana dedi sandım, ufak bı şaşkınti geldi bana

Aldatiyo mıymış? Ondan suphelenmistik hepimiz

Konu sahibi sana dedi sandım, ufak bı şaşkınti geldi bana
Beni sevmediğini ve istemediğini söyledi. Buradaki tüm yorum sahipleri aynı şeylerden bahsetmişti ama ben çok seviyorken buna inanmak istemedim. Aslında herşey ortadaydı. Ama neden benimle evlendiği kısmı hep bir soru işareti kalacak.

sevgiliyken iş çıkışı geliyordu geziyor dolaşıyorduk demişsiniz.
evlenince tamam bitti, zaten evlendik, evliler sevgililer gibi dolaşmaz diye mi düşünüyormuş?

Bu zekayla nasi öğretim üyesi olmuş bu adam? İnsanları niye evleniyo saniyo acaba? Sosyal deney falan mı saniyo evliliği?

O başkasını bulamadım ama olabilir. Ben de çok peşine düşmek istemedim bunu kendime de yakıştırmam gelip yüzüme mertçe söylesin isterdim ama onda o karakter yok malesef
Boşver iyice uzulucektin varsa ve bilsen bile. Bitmiş gitmiş, kurtulmussun. Seni seven biri çıkar karşına bı gün, bu adama harcadigin, üzüldüğün zamana acirsin.

Bu zekayla nasi öğretim üyesi olmuş bu adam? İnsanları niye evleniyo saniyo acaba? Sosyal deney falan mı saniyo evliliği?
Benim onun işine ve alanına saygı duymam ve sıkıntı çıkarmamam gerekiyormuş. İnanabiliyor musunuz tam olarak böyle dedi sıkıntı çıkarmazsam benimle decam edebilirmiş. Ama onun planlı yaşantısına ve yoğunluğuna uyamadığım için artık beni istemiyormuş. Benimle geçireceği vakitleri bile planlayacakmış şu günün şu saati diye ve ben ona uyacakmışım.

Olmadı randevu versin duygusal özürlü

tipik işkolik.

tek anlamadığım bunu sevgiliyken nasıl gizleyebildi.
sevgiliyken sadece akşamları belli saatler mi görüşüyordunuz? siz eve erken gitmek zorunda olan filan bir insan mıydınız?

tipik işkolik.

tek anlamadığım bunu sevgiliyken nasıl gizleyebildi.
sevgiliyken sadece akşamları belli saatler mi görüşüyordunuz? siz eve erken gitmek zorunda olan filan bir insan mıydınız?
İş sebebiyle ancak akşamları yemek kahve yürüyüş vs sebepli görüşüyorduk. Hafta sonları da plan yaptığımız oldu ama bu kadar aşırı bir durum yoktu. Belki de o dönemde göstermek istemedi ya da ben göremedim.

Bazıları mıç mıç sevmiyor, az konuşuyor… galiba öyle biriymiş. Sevgi diliniz uymamış

Birgün işyerine git ansızın
Süpriz adı altında
tepkisini ölç
Aşırı tepki verirse birşeyler karıştırıyor olabilir
İhanet gibi durumlar varsa mahkemede kullanırsın sonra kocalık görevi yapılmadı vs tazminat talep edersin biraz da senin için çalışsın para kazansın

Kızlarrr yine bir güncellemeyle geldim. sonunda boşanma oldu. O kadar rahatladım ki ve kafam o kadar rahat ki. Hiçbirşey mutsuz olduğumuz yerde kalmaktan daha zor değil. Lütfen kızlar kendinizdeki gücü görün her zorlukla başa çıkabiliriz yeter ki ne istediğimizi bilelim. Bu mesajı da belki arada kalan ve ayrılmaya cesaret edemeyen hemcinslerim vardır ve bu mesajı okuyup hayatlarının kontrolünü ellerine almaya karar verirler diye yazıyorum. Hiçbirley için geç değil. Kendine verilen zararı fark ettiğin an harekete geçmelisin. Yolun sonu karanlık değil ferahlık. Sevgiyle kalın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…