1.5 yıllık fedakarlık ile evliliğimi sürdürdüm ama çok mutsuzum

Adam sizi çoktan gözden çıkarmış hatta önemsemiyor. Boşanmak için neyi bekliyorsunuz? Kocam yanıma iki gün gelmese hatta bir hafta birlikteliğimiz olmasa oturur konuşurum bir derdin mi var diye. Ayda bir kere hiç normal değil.

Mesajları karıştırmışsınız konu başlığını açan kişinin eşi umursamaz, eğitim almış ünlü bir psikolog sorunun kökenini bilerek bu yorumu yapıyor emin olun buradaki çoğu bayan buna sizde dahil sorun hakkında fikriniz olmadan direk bodoslama giriş yapmışsınız. Psikoloji gibi alanlarda neden sonuç , ortam davranış sonuç ilişkileri vardır. Ve bu durumların tamamına hakim olan psikoloğum bu yorumu yaptı bu durumda sizi ilgilendirmez

Evet konu sahibi ile sizin yorumunuzu karıştırmışım ama düşüncem yine aynı. Sorunların oldugu bir evlilikte, çocuk düşünmek tüm olanları ortadan kaldırmaz. Sizi ilgilendirmez demişsiniz ama herkese açık olan platformda bizi ilgilendirmeyen bir yorumu neden yapıyorsunuz? Eleştiriye açık olmalısınız.

Evlenmeye nasıl zaman buldu acaba paşa hazretleri? 1 sene gezio tozarken hiçmi farketmediniz? Def et gitsin yahu hala ne sevgisi.. adam paravan evlilik yapmış gibi duruyor burdan bakınca.

Çocuğum olunca kendimin de daha büyüyeceğimi düşünüyorum ki psikoloğumda çocuk yaparsam geçecek problemlere sahip olduğumuzu söylüyor bakalım artık
Cocuk sorunlari cozmuyor, aksine daha da kotu oluyor. Kendinizi buyutmek icin mi cocuk dusunuyorsunuz? Oyuncak bebek degil ki bu... neyse karismayim.

Düğün merasim felan da yapmadınız öyleyse.
zamanı yok sonuçta. !
Böyle evlilik mi olur.?
üstelik birde ne kadar yeni evlisiniz.
cinsel ilişkiniz berbat durumda.
ilişkiniz tamamen berbat durumda aslında.

Tam iş hayatında sıkıntılı bir süreçte olabilir evlilikle beraber stresi artmıştır diyecektim ki son cümle ağzımı açık bıraktı boşanmaya vaktim yok ne demek yapıcı hiçbir şey demeyip bunu mu dedi gerçekten

İnan ki sevgi boş ayni es bende de var sabah gider aksam 8 gibi gelir elinde telefon yatar uyur sonra cani isterse birliktelik yoksa o da yok ben de 22 yaşındayım erken evlendim ve 1 çocuğum var çocuğum büyüse ve üniversite mezunuyum ise girsem hiç çekmem dırdırıni sen ne güzel ayakların üzerinde duruyorsun kendi hayatini kur tahammül etme

Sevgiliyken iyiyken evlenince ne oldu ki. Bir an da değişmesi çok garip. İşi önceden yok muydu. İyi boşanmaya vakti olmayan adam evlenmeye nasıl vakit buldu acaba.

Napiyo dunyayi yoneten gizli guclerin lideri falan mi arkadas, bosanmaya bile vaktim yok, kendin ugrasirsin dediginde saksiyi kafasina gecirmistim ben, azmettirici gibi de olmiyim, siddeti kiniyorum ayrica

Nerak ediyorum ne iş yapıyor

üniversitede öğretim görevlisi. tez, kitap, makale yazı işleri de yapıyor ve bunlarla uğraşıyor ama yine de bu kadar ilgisizlik için bir bahane olmamalı diye düşünüyorum.
Bu mesleğin hastalığı bu canım.Kafayi oynatıyorlar sonunda. Depresif dönemleri oluyor zaman zaman uzaklaşıyorlar.Daha çok yenisiniz ve eşiniz evlendiğinin farkında bile değil.Farkinda olmasını sağlayın.Simdi.bir de her yer kapalı restoran tatil gezi vs online a geçildi zor süreçler.Her evlilik aldatma şiddet yoksa çaba ve mücadeleyi hak eder diye düşünüyorum.Ben de çok zorlandım şimdi terapi alıyoruz altı aydır.Terapist bile zor baş ediyor adamın laf oyunlarına bahanelerine ama mecburen devam ediyor ve ben faydasını gördüm sen de daha fazla yıpranmadan dene.İlk durak terapi olsun en azından boşanma değil

Böyle konular görünce üzülüyorum yav . Yapmayın kendinize bunu.. erkekler kolay kolay değişmez , bu evlilik de üzgünüm yoluna girmez cunku anlattıklarına bakınca adam umursamaz bir profil çiziyor .

İsteyen vakit yaratır, ilgi gösterir alakadar olur ben böyleyim benim işim var demez bunu sizde biliyorsunuz aslında. Size ilgi göstermiyorsa vardır gösterdiği biri

boşan. seni sevmiyor.
Bir güncelleme yapacağım yaklaşık 1.5 sene sonrasından. Elimden gelen herşeyi yaptım düzeltmek için ama olmadı. En son majör depresyona girdim psikiyatri lustral başladı ve kullanıyorum şu an. Ve haklıydınız sırf vicdanım rahat olsun diye son damlama kadar savaştım ve sonunda ben bittim. Yarın itibariyle boşanıyoruz ve anksiyetesiz günlere merhaba diyorum. Bu karaktersiz insanla evli kalacağıma ömür boyu tek kalırım daha iyi.

Neden vicdansız pisliğin tekiyim?..

Hakkınızda hayırlısı olsun.
Doğru bir karar vermişsiniz.
Keşke bu kadar beklemeseymissiniz. Ama zararın neresinden dönerseniz kar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…