1 aylık evliyim ama...

Zaten piskolojik olarak kötü bir süreçten geçiyorum lütfen bir de siz linçlemeyin. Beni lincleyin diye derdimi yazmıyorum burada. Düne kadar ben de sizin gni konuşuyordum ama insanın kendi başına gelince bazen ne yapacağını bilmeyecek kadar afallayabiliyor. Neyse hepinize teşekkür ederim. Yarın sabah ilk uçakla ailemin yanına gidiyorum ve boşanma davasıni açıyorum.

Zaten piskolojik olarak kötü bir süreçten geçiyorum lütfen bir de siz linçlemeyin. Beni lincleyin diye derdimi yazmıyorum burada. Düne kadar ben de sizin gni konuşuyordum ama insanın kendi başına gelince bazen ne yapacağını bilmeyecek kadar afallayabiliyor. Neyse hepinize teşekkür ederim. Yarın sabah ilk uçakla ailemin yanına gidiyorum ve boşanma davasıni açıyorum.

Darp raporunu mutkaka al. Hemen. O acil. Sonra gidersin.

Arkanıza bile bakmadan kaçın.
O adamın ben bir güzel bir yerlerini indirmeyi bilirdim, kendini ne sanıyor acaba?!
Aileniz zorlanıyorsa sizi geri eve almakla, ayrı eve çıkın.
Yahu bu SIZIN hayatınız. Izin vermeyin buna.
Elalemin çocuğu için kendinize yaptığınız bu saygısızlık değecek mi???
Çok sinirlendim. Ne biçim insanlar bunlar?!

Kv olacak yaratığın söylediklerini midem bulanarak okudum.

Hiçbir şey olmasa bile o konuşma o evden çekip gitmeme yeterdi.

Yazılacak her şeyi arkadaşlar yazmış zaten.

Saçlarımdan sürükledi kısmından sonrasını okuyamadım çok sinirlendim! Kesinlikle öyle bir adama katlanmayın darp raporu alın bir şeyler yapın !

ailen nasıl bir aile yahu şiddet görmene üzülmüyor ama boşanmana mı üzülüyor ağzımı açacatım şimdi ama neyse annedir bbadır tutayım kendimi.

yapılacak şey belli darp raporunu almayı ihmal etme. madem ailene gidiyorsun buraya da gelişmeleri yaz

Merhaba ablalarım ve arkadaşlar. Çok büyük bir problem yaşıyorum yani nereden başlayacağımi bile bilmiyorum ama içim içimi yiyor kendime zarar verecek boyuttaym.
Ayrıca ben okudum öğretmen olmak istedim annesi izin vermedi diye eşimde izin vermedi. Her şey annesine bağlı yani. Nolur bana akıl verin nolur
ee bunu kabul ettikten sonra farklı ne bekliyordunuz
bu zaten elin ayağın tutmasın kölemiz ol demek değil mi

Merhaba ablalarım ve arkadaşlar. Çok büyük bir problem yaşıyorum yani nereden başlayacağımi bile bilmiyorum ama içim içimi yiyor kendime zarar verecek boyuttaym.
23 yaşındayım 1.5 yıllık bir ilişkinin ardından iki ay nişanlı kalarak evlendim , Nişanda kayınvalidem az çok yüzünü göstermeye başlamıştı ama nişanlımın evlenince düzelir kimse sana karışamaz seni ezemez demesine güvendim ve evlendim . Şu an tam 1 aylık evliyim. Ama ilk günden beri kavgalarımz bitmiyor. Kayınvalidem düğünden sonraki gün evine hemen gitmek yerine eşimi bir odaya çekip yaklaşık 1 saat konuştu sessizce. Onlar çıkıp gittikten sonra eşim bana bağırdı çağırdı sen düğünde şöyle suratsizdin yok boyleydin diyerek bağırdı ben evden çıkıp gitmek istedim kolumdan tutup itti defalarca sonra yine annesini çağırdı geldiler annesi bu defa da beni bir odaya çekip kapıyı kilitleyip, kızım sana acıyorum sen bu kapıdan çıkıp gitsen bı kirli mendil olursun ama oğlumun peşinde yüztane kız var. Hatta evli bir kadın bile oğluma aşık. Diğer evimizi senin için sattık bu evi sana verdik otur süs dedi. ( Kesinlikle diger evi benim için satmamislar , kendilerine almışlar eşim bütün masrafı karşılamış eşyaları düğünü eşim yapmış üstelik şu an 60 bin borcu var . Bu eve gelince asla kendi evim gibi benimseyemedim daha. )
Neyse gittiler ama gittiğinden beri bunlar hep gündemimizde oldu sürekli ama sürekli kavga ediyoruz. Dün eşim saçlarımdan sürükledi. Her tarafımda itip kakmaktan morluk var. Bütün kavgaların sebebi kaynanam. Kinamda etrafımda bir türku cigirmalarina bile izin vermedi , bir mum yaktiemadi izin vermedi. Kınayı yakarken beni masadan kaldırdı oglusuna masa da bana başka yerde kına yaktı. Ve geçenlerde öğrendim ki düğünde takılan 20 bin civarindaki parayı almış eşime vermiyormuş. Eşimde geçen hafta bütün altınlarımi zorla aldı sattı. Para bankada diyor ama bankada olduğuna dair bana hiçbir şey göstermiyor bir kanıtı dahi yok. Annesinin tüm bu yaptıklarına rağmen o benim canım kanım ailem diyor ama bananbir kez bile ailem demiyor. Üstelik bundanndem vurmama rağmen hala demiyor.
Ben çok mutsuzum dayanamıyorm. Anneme soruyorum annem hastayım kızım yapma babam yapma diyolar, bir süre daha idare et düzelir diyorlar. Ama adam yüzüme bike bakmıyor aynı evin içinde. Cinsellik haricinde bana dokunmuyor. Bir şey alacağım mesela sana geçen şu kadar verdim yetmez mi diyor ya da eğer kendi veriyorsa o an sana verdiğim parayı geri ver diyor.
Nolur bana yardım edin. Şu an ne yapaym. Çocuğum olsa ayrılsam daha mı iyi olacak. Ayrıca ben okudum öğretmen olmak istedim annesi izin vermedi diye eşimde izin vermedi. Her şey annesine bağlı yani. Nolur bana akıl verin nolur
Ay Allahim ,muasir medeniyetler seviyesine ne zaman geleceğiz acaba.Siz evlenmemişsiniz ki sistematik işkence goruyorsunuz

Kayinvalidenize hic suç atmayın adınızı aklamaya çalışıyorsunuz bilinç altı olarak sorun eşinizde saçlarından suruklemek ne demek ya

Insanlarin sizi lincledigini düsünmeniz üzücü. Kimse bir kadinin sizin gibi siddet görüp hayatdan koparilmasina sessiz kalamaz. Hakkinizda hayirlisi. Genceciksiniz daha. Allah kurtarsin o vicdansizlardan sizi tez vakit.

Adam seni saçından sürüklemiş kaynanam yüzünden diyorsun. İyi misin? Resmen cani bir piskopatla evlisin. Çocuk kelimesini ağzına bile alma. Kurtar kendini o evden.

23 yaşındayım 1.5 yıllık bir ilişkinin ardından iki ay nişanlı kalarak evlendim , Nişanda kayınvalidem az çok yüzünü göstermeye başlamıştı ama nişanlımın evlenince düzelir kimse sana karışamaz seni ezemez demesine güvendim ve evlendim . Şu an tam 1 aylık evliyim. Ama ilk günden beri kavgalarımz bitmiyor. Kayınvalidem düğünden sonraki gün evine hemen gitmek yerine eşimi bir odaya çekip yaklaşık 1 saat konuştu sessizce. Onlar çıkıp gittikten sonra eşim bana bağırdı çağırdı sen düğünde şöyle suratsizdin yok boyleydin diyerek bağırdı ben evden çıkıp gitmek istedim kolumdan tutup itti defalarca sonra yine annesini çağırdı geldiler annesi bu defa da beni bir odaya çekip kapıyı kilitleyip, kızım sana acıyorum sen bu kapıdan çıkıp gitsen bı kirli mendil olursun ama oğlumun peşinde yüztane kız var. Hatta evli bir kadın bile oğluma aşık. Diğer evimizi senin için sattık bu evi sana verdik otur süs dedi. ( Kesinlikle diger evi benim için satmamislar , kendilerine almışlar eşim bütün masrafı karşılamış eşyaları düğünü eşim yapmış üstelik şu an 60 bin borcu var . Bu eve gelince asla kendi evim gibi benimseyemedim daha. )
Neyse gittiler ama gittiğinden beri bunlar hep gündemimizde oldu sürekli ama sürekli kavga ediyoruz. Dün eşim saçlarımdan sürükledi. Her tarafımda itip kakmaktan morluk var. Bütün kavgaların sebebi kaynanam. Kinamda etrafımda bir türku cigirmalarina bile izin vermedi , bir mum yaktiemadi izin vermedi. Kınayı yakarken beni masadan kaldırdı oglusuna masa da bana başka yerde kına yaktı. Ve geçenlerde öğrendim ki düğünde takılan 20 bin civarindaki parayı almış eşime vermiyormuş. Eşimde geçen hafta bütün altınlarımi zorla aldı sattı. Para bankada diyor ama bankada olduğuna dair bana hiçbir şey göstermiyor bir kanıtı dahi yok. Annesinin tüm bu yaptıklarına rağmen o benim canım kanım ailem diyor ama bananbir kez bile ailem demiyor. Üstelik bundanndem vurmama rağmen hala demiyor.
Ben çok mutsuzum dayanamıyorm. Anneme soruyorum annem hastayım kızım yapma babam yapma diyolar, bir süre daha idare et düzelir diyorlar. Ama adam yüzüme bike bakmıyor aynı evin içinde. Cinsellik haricinde bana dokunmuyor. Bir şey alacağım mesela sana geçen şu kadar verdim yetmez mi diyor ya da eğer kendi veriyorsa o an sana verdiğim parayı geri ver diyor.
Nolur bana yardım edin. Şu an ne yapaym. Çocuğum olsa ayrılsam daha mı iyi olacak. Ayrıca ben okudum öğretmen olmak istedim annesi izin vermedi diye eşimde izin vermedi. Her şey annesine bağlı yani. Nolur bana akıl verin nolur
Kesinlikle hemen hemen bosan kurtul oradan sakin hamile kalma

Annenize ' anne benim saçimdan surukledi, bedenimde morluklar var' dediyiniz halde gelme diyorsa zaten o eve donmeyin de. Nasil yapicaksiniz bilmiyorum ama o aileden kurtulmaniz lazim. Sakın çocuk için acele etmeyin. Gencecik kizsin yazik etme hayatina

Dün eşim saçlarımdan sürükledi. Her tarafımda itip kakmaktan morluk var. Bütün kavgaların sebebi kaynanam
Kocanın beyni yokmu? TÜM SUCLU O. Ne demek bu hareketler? Kim ne derse desin tartısma olur her evlilikte ama siddet ne demek!
Anne baba elalami bosverin.Mutsuzum dediniz.Kirli mendilmissiniz ya hani.O adamla oyle bir ailede gelin olup mutsuz evli olacağıma kirli kadın desinler raziyim kardesim.Mesleginde var bırak o adamı.

Sunu da eklemek istiyorum: Bir gelin varmis, ismi lazim degil. Kayinvalidesinden siddet görüyordu. Yani o derecede ki kayinvalide saclarini yirtiyordu kafasindan. Bunu kizin teyzesi duydu. Ve ne yapti. Gitti kayinvalide evire cevire dövdü. Allah ne verdiyse. Ve dedi ki: "Yegenime bir daha dokunursan seni gelecek sefer gebertirim!" Sonuc? Kayinvalide bir daha geline dokunamadi. Ben siddet taraftari degilim ama insallah her dinsizin hakkindan gelecek bir imansiz da cikar diyorum ben 😁 yani bu hikayedeki sac ceken kocaninda kayinvalidenin de imansizi tez vakit bir yerden gelir insallah. Amin 🤲

X