1 hafta OMAD

doladoda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2023
3
2
25
Selam kızlar, uzun zamandır diyete başlayıp bırakanlardanım ve bu durumdan gerçekten çok sıkıldım. Her sabah diyette uyanıp akşamları dünyaları yiyerek bitiriyorum günü… Baktım bu böyle olmayacak benim motivasyona ihtiyacım var dedim hemen bir konu açayım kız kardeşlerimle paylaşayım sürecimi. Başlangıç olarak kendime bir hafta veriyorum bu bir hafta boyunca tek öğün besleneceğim ve kalori sayacağım + 2 litre su içeceğim. Bugün ilk günüm ve bitti bile. Bu sefer kararlıyım kızlar bakalım bir haftanın sonunda kaç kilo vermiş olacağım 🫠 Kendime bir yemek listesi oluşturdum ve o listeme sadık kalacağım. Listeyi de sizinle paylaşıyorum. Başlangıç kilom 84.55 boyum 176 hepimize bol bol eksiler diliyorum 🌸🌸🌸

Eklentiler

• IMG_6811.jpeg
    IMG_6811.jpeg
    247 KB · Görüntüleme: 176
Merhaba beraber kilo verelim ben varım yarın başlıyorum işin garibi kilo boylar birbirine çok yakın. Spor konusunda da destek oluruz süper olur.
Kilo: 86.5
Boy: 1.76
🥰🥰

İsmim Gökçe yaş 35 bu arada. Motive için ciddi ciddi aktif olmak gerekiyor buraya vakit buldukça yazabilirsen kendine hakim olmana çok faydası olur.

Merhaba beraber kilo verelim ben varım yarın başlıyorum işin garibi kilo boylar birbirine çok yakın. Spor konusunda da destek oluruz süper olur.
🥰🥰
Hadi bakalım inşallah hızlıca kilo verebiliriz 😍😍 köprüden önce son çıkış havalar tam ısınmadan ne verebilirsek kârdır 🥲🥲 ben spor yapmaktan nefret ediyorum maalesef sadece günde iki kere şu görselini paylaşacağım videoyu yapıyorum. Sende benim gibi kollarından şikayetçiysen bana katılabilirsin 🥰🥰

Eklentiler

• IMG_6813.jpeg
    IMG_6813.jpeg
    97,9 KB · Görüntüleme: 155
Hadi bakalım inşallah hızlıca kilo verebiliriz 😍😍 köprüden önce son çıkış havalar tam ısınmadan ne verebilirsek kârdır 🥲🥲 ben spor yapmaktan nefret ediyorum maalesef sadece günde iki kere şu görselini paylaşacağım videoyu yapıyorum. Sende benim gibi kollarından şikayetçiysen bana katılabilirsin 🥰🥰
Çok güzelmiş ben de bunu yapayım bugün. İnşallah güzel sonuçlar alırız 🥰🥰🥰🥰

Çok güzelmiş ben de bunu yapayım bugün. İnşallah güzel sonuçlar alırız 🥰🥰🥰🥰
İnşallah 🥹🥰🥰🥰🥰 çok açlık hissettiğimde tarçınlı kahve içiyorum o da iyi geliyor bana. Bugünde yemeğimi yedim çok merak ediyorum bir haftanın sonunda güzel sonuçlar alırsam devam etmeyi düşünüyorum 🥳🥳🥳

X