1 kızı olan yeni biri

Sevmiştik birbirimizi çocuğumuz da oldu yürütemedik daha asil bir cümledir sevmemiştim de aile zoruyla evlendim demekten...

Sanki karşı komşunun kızını zorla evlendirmişler sanırsın.

Bu size adamın karakterini gösterir.

Ki boşanma noktasında da diğer arkadaşlar gibi düşünüyorum.

Ayrıca hadi adam temize çıktı diyelim. İki tarafında çocuğu varsa oluyor ama birinin var birinin yoksa genelde işler sarpa sarıyor.

Bu adam ne iş yapıyor,mesleği nedir?

Büyük ihtimal çocuğun okulu için türkiye'de o ukraynalıların çook olduğu ilde yaşıyor.
Çocuk daha olula başlamadı seneye başlayacak. Ukrayna lı arkadaşları ailesinden bazı kişiler olduğu için orda yaşamak istedi. Sevgilimde Türkiye’de yaşa istediğim zaman kızımı görebileyim demiş ona. 2.5 aydır görmedi daha şimdi bugün gitti yanına. 2 gün kalıp dönecek

İstediği zaman görmek de 2.5-3.5 ayda bir yalnız
Ee o zaman ne diye yurt dışına çıkaramazsın diyerek velayeti veriyor sanki anne alamayacak normalde de.

Evet kadın çalışıyor işe girmiş. Emlakçılık yapıyor

Mantiksiz geliyor bana hersey. Siz kurcalayin bu isi. Kadin surekli ukraynada kaliyosa orda bir duzeni, isi, evi olmali. Simdi neden burda yasasin ki. Ustelik sevgiliniz 3 ayda bir gidip gormeyi planliyor cocugu. Cocugun babasiyla bagi kopmasin diye Türkiye de kalmamis yani kadin.
Bilmiyorsaniz soyleyeyim size standart cocuk görme protokol maddesi söyledir: her ayin 1. Ve 3.haftasi cumartesi saat 10.00dan pazar 17.00'ye kadar, temmuz ya da agustos ayinda ise 1 ay babada kalma hakki verilir.

Çocuk 6 yaşındaymış, anaokuluna gitmiyor mu?

İstediği zaman 3 ayda bir görmek mi?
Sizin anlatılan hikaye içinize siniyor mu?
Zorla evlenmesi falan.
Başta çocuğu kaçıran, simdi Türkiye de kalmış. Çocuğu sık sık görmek isteyen de yok zaten. Sevgiliniz basbayağı rol kesiyor.

Hicbir sey normal degil. Bosanmamislar. Cok mu safsiniz. Bir kere kizi aradiginda acmamasi bile eksi puan. Cocuk ariyorsa babasini ozlemis, konusmak istemis. Babasi acmamis. Nesi normal bunun. Boyle durumda cocugum arasa niye acmayayim. Arayan karisiydi. Bakin eski karisi degil, karisi.

Fakat bende korku var ve ilerde bu kadın sanki sıkıntı olacakmış gibi.
Aynen kesin öyle olur. Adam elli tane yalan söylüyor ama sıkıntı elalemin kadını. Hep de eski karıları kötü oluyor bu adamların. Kendisi düzgün, çocuğuna düşkün tam aile babası, yersen. Pardon da siz niye çoluk çocuk sahibi kadına bileniyorsunuz?
Adam sizle bekar gibi takılıyor sonra da eşinin ailesinin yanına gidiyor asıl sıkıntı burası.

Daha 2 aydir tanisiyorsun ne bu acele .cocuguna ilgili baba goruntulu aramaz ne yapar ne eder cocugunun anasini yaninda tutup babalik eder.gunde 1 kere goruntulu arama ilgili babalik demeniz cok komik.
Kadinla ilgili soyledigi her sey tutarsiz .kadin ozgur ama alyansini cikarmayip soyadini kullaniyor .
Zorla evlendiyse neden cocuk yapmis.
Muhtemelen kadin kicasindan maddi ve manevi destek gormedigi icin ulkesine gidip geliyordu ayri yasiyordu.
Bu adam simdiden fiyasko .

Benim içime sinmeyen bir şeyler var zaten o yüzden buraya yazdım. Çok aşık olduğu birinden ayrılmış o sırada bu kadınla tanışmış. Boşluğu doldurdu zaman geçirdik dedi. Türkiye’ye gezmeye gelmişler ailesi de kuzu sevince sanırım evlenin zaten birliktesiniz bir nikah eksik diyip evlenmişler. Diyor o zaman bi heyecana gelip evlendim zaten anlaşamadığımız ortadaydı ama anlık galeyana geldim. Hemen çocuk yapmışlar. O sıra ailecek maddi çöküntüye girmişler bu kadın destek olmadı gitti Ukrayna’ya ailemi göreceğim dedi gelmedi kaç yıl dedi. Orda çocuğu kreşe koydu dünyanın parasını gönderiyordum diye anlattı. Sonra gittim kzıımı görmeye bir baktım oranın kültürüyle büyüyor davranışları değişmiş falan dedi. Ondan sonra kadına gel Türkiye’ye diye yalvarmış uzun uğraşlar sonucunda kadıkı getirtmiş . Burda da biraz denemişler bir süre ama yapamamışlar en sonda da boşanmışlar. Yurt dışına çıkmamak şartıyla velayeti kızına vermiş. Sürekli görmüyor ama en azından bir şey olursa hemen yetişebilmişim mesafede en azından benim ülkemin kültürüyle yetişiyor diye işin rahat diyor. Evet yanımda hiç telefonla konuşmaması konusunda çok haklısınız. Her gün mutlaka arıyor en fazla konuşma süresi 2-3 dakika sürüyor. Biz tüm gün birlikte değiliz bir kaç günde 3-4 saat görüşüyoruz o sıra da benimle ilgilenmek için telefonu çok eline almıyor. Her zaman seslide ve yanımızda duruyor telefonu. E devletten de boşandılar mı diye soracağım ilk görüşmede. Şu an kızının yanına gidiyor yolda. 2 gün sonra döndüğünde burda yazılan mesajlar doğrultusunda konuşacağım

Büyük ihtimalle sevgilimiz eski eşinizin dediği kişinin hala eşi, eski eşi değil. Hem sizi hem eşini aldatıyor büyük ihtimalle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…