1 konudan fazlası :(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Allah kolaylik versin. Gercekten zor boyle yasamak...ilk iki derdini ancak okuyabildim.

Gerçek mi bu ya? Selam konusundan sonra okumadım.. Çocuğun olunca kilo da alırsın kalçan da büyür. Bir psikoloğa git bence bu kadar yazıncaya kadar çok biriktirmişsin.

Tesekkur ederım canım😊 azcıkta kılom olsa aslında iyidşrde bazen kılo al bebek tutunmaz duser dıye ıyılıgımı ıstıyor bırıne bahsederken gelınımız masallah guzel vs dıyo. bazende cop gıbı kalmıssın kırılcan dıye alay eder gıbı guluyor ay delı oluyorum. Kendusunn fızıgı gercekten guzel ama bazen dıyorum ıyıkı kılolu degılm catlaklar sarkıklar kotu duruyor dıyorum belkıde kısasa kısas yaoıyo
Bence sorunlu olan o. Ayrıca ince olmakla bebek ne alaka? Asıl kilo problem yaratıyor gebelik için.sacmalamasin yani, söyle ona sen de bunu. Sen kendini sev gerisi önemli değil, cevap ver. Sessiz duruyorsan sessizliginden yüz buluyordur. İnsanlar kilo vermek için ne mücadeleler veriyor. İyi ki bir boyu uzunmus onun da yani maşallah. Haspam

Valla yalan olmasın evlendiğimde 43-44 kilo ancak vardım herhalde, milletin özellikle de görümcekin laflarını o kadar kafama takardım ki hep kilo almak isterdim, dombili adını da o zaman almıştım😂 Sonra 30’a gelirken kendiliğinden 3-4 kilo almışım, herkes ne iyi oldu demeye başladı, ondan sonra 49 civarı kaldım uzun zaman, kıyafet sıkıntısı falan da kalmamıştı, sonra bu sene hamileliğimin başında iştahsızlık oldu biraz, ondan dolayı verdim, şimdi gene alıyorum, herkes hamile olduğuma bile şaşırıyor, daha göbeğim belli belirsiz. İnan ki senin de üzüldüğüne değmeyecek, bizim toplumumuzun kimi kıskançlıktan kimi de eski alışkanlıklardan tutturuyor kilo da kilo diye, ama kilo zaten yaş ile birlikte kendisi geliyor.
evet hıcbısey yakısmıyor esım bazen yemege cıkarmak ıstıyo hanı ozel giyinmek ıstıyoru. Ama sırf ne gıycem yakısmıyo hıcbısey dıye vazgecıyorum gıtmekten esım noldu falandıyo gerek yok ya evde yaoar yerız hıc halım yok gıdecek dıyorum oyle. Kılo yakısyo bana ama evlenınce ıstahım kapandı valla ya
Kaç yaşındasın cancazim?
25 ben esım 32 bıde esım ozel harkat polısı o cok yapılu iri kaslı bense yanında kcucuk kalıyorum. Kılo almam gerek. Bır yol yordam. Spor denedıö daha da kuculdum bıraktım😊

Bence sorunlu olan o. Ayrıca ince olmakla bebek ne alaka? Asıl kilo problem yaratıyor gebelik için.sacmalamasin yani, söyle ona sen de bunu. Sen kendini sev gerisi önemli değil, cevap ver. Sessiz duruyorsan sessizliginden yüz buluyordur. İnsanlar kilo vermek için ne mücadeleler veriyor. İyi ki bir boyu uzunmus onun da yani maşallah. Haspam
Yok sessız durmuyorumda genelde gülerek konustugu ıcın ya duymamazlıktan gelıyorum ya gulup kafamı cevırıyorum vs esımde kadınca muhabbeler dıye takmıyo zatende ben takıyorm ıste

evet hıcbısey yakısmıyor esım bazen yemege cıkarmak ıstıyo hanı ozel giyinmek ıstıyoru. Ama sırf ne gıycem yakısmıyo hıcbısey dıye vazgecıyorum gıtmekten esım noldu falandıyo gerek yok ya evde yaoar yerız hıc halım yok gıdecek dıyorum oyle. Kılo yakısyo bana ama evlenınce ıstahım kapandı valla ya

25 ben esım 32 bıde esım ozel harkat polısı o cok yapılu iri kaslı bense yanında kcucuk kalıyorum. Kılo almam gerek. Bır yol yordam. Spor denedıö daha da kuculdum bıraktım😊
Canım daha genceciksin, boşver ye, iç, gez, keyfine bak çatlasın kıskananlar da yaa. Hiçbir şey yakışmaz olur mu sana öyle geliyordur, laflarından etkilenmişsindir. Giyin de bol bol gül de, evliliğinizin tadını çıkarın inadına. Ondan sonra zaten bebiş de gelir Allah’ın izni ile, kilo zaten gelir🙈 Yeter ki moralin yerinde olsun.

Keşke ayri ayri 3 4 konu açsaydınız daha cok fikir alabilirdiniz inanin cok uzun geldi her seyi okuyan ben okuyamadim kusura bakmayin.Allah yardimciniz olsun diip çekiliyorum

Ya telden yazınca valla dahada kısaymıs gibi geliyor konu ama baslıktakı gibi 1 konuda hepsını anlatayım tek tek konu acmayım dedım. Oyle olunca hergu. Hergun benım konuları gormek bezdırırdı sızı herhalde😊 sırf rahatlamak ıcın uye oldum actım hemen konumu

Takıntı oldugum konularda var ama sız benım yerımde olsanız surekkı zayıf lıgımla ilgili vucud hatlarımla ılgıkı yorumlara maruz kalınca ozguvenım düştü iyice aynaya bakıyorum elbıse gıyyorum yakısmıyo vs o yuzden sakalara bıle alınır oldum.
Zayıf olmak iyidir. Yaş aldıkça kiloda alınıyor. 3 tane çoçuğum var senelerdir 55 üzerine çıkamadım.. benim tam tersi hoşuma gidiyor, yani memnunum. Seninde boyuna göre kilon az değil. Spora giderek bölgesel olarak vücudunu destekleye bilirsin. Kendin söyledin özünde iyidir diye. O yüzden şakaya vur sende alınma bence.

Hiçbirsey anlamadım

47
83
783992
72 aklımda kalanlar bunlar devamını getiremedim .

Paragraf denen birşey var arkadaşım .

Canım daha genceciksin, boşver ye, iç, gez, keyfine bak çatlasın kıskananlar da yaa. Hiçbir şey yakışmaz olur mu sana öyle geliyordur, laflarından etkilenmişsindir. Giyin de bol bol gül de, evliliğinizin tadını çıkarın inadına. Ondan sonra zaten bebiş de gelir Allah’ın izni ile, kilo zaten gelir🙈 Yeter ki moralin yerinde olsun.
Insallah tesekkur ederımm 😊😊
Keşke ayri ayri 3 4 konu açsaydınız daha cok fikir alabilirdiniz inanin cok uzun geldi her seyi okuyan ben okuyamadim kusura bakmayin.Allah yardimciniz olsun diip çekiliyorum
😔😔😔😔
Okuyayım dedim bir müddet sonra düz yazıdan midem bulandı bütün yazılar birbirine kariştı okuduğum kadarıyla yaşın kaç 15 mi
Gorumce dıyom eş dıyom 15 yasında gelin olunamayacagına gore. 😔😔😔😔 Ayırdım sonradan telden yazınca ve telden bakınca kısa gıvı duruyor tek tek acmaya bu seferde herfun bu kadının konuları dıyıp okunmayabılir. Tum konuları bır baslıkta toplayım dedm.
Zayıf olmak iyidir. Yaş aldıkça kiloda alınıyor. 3 tane çoçuğum var senelerdir 55 üzerine çıkamadım.. benim tam tersi hoşuma gidiyor, yani memnunum. Seninde boyuna göre kilon az değil. Spora giderek bölgesel olarak vücudunu destekleye bilirsin. Kendin söyledin özünde iyidir diye. O yüzden şakaya vur sende alınma bence.
Oyle yapım dmı ben kendımden cok esımın yanında yapa yapa esımde bu defa benı hakkaten ne kucuk goguslerı kalcaları var dıyıp iri kalcalı balık etlı kadınlar kafasından gecırcek dıye korkuyorum. Ama allahtan esım baya yapılı kaskı oldugu hakde ben hep mınnak bı esım olsun kollarımın arasınd akaybolsun vs ıstıyordum bebeksı bebeksı duruyosun dıyor. iri yarı kadınlar iticş geliyor ona istedşklerş kadar bebeksı davransada yakısmıyor fıyo. Yada beb uzulmeyım dıye oyle dıyo bılmıyorum ama ınsallah hep dusuncesı aynı kalır😊😊😊😊

Bıde cocuklu olupta zayıf olmak cok guzel zayıf olacaksan ıste tamda cocugun varken zayıf olmak onemlı. Ama boyle cocuk yokken zayıf olunca kısa boylu bırıne cocuk gıvı duruyor. Millet kardesımı hep ablam sandı. Esımıde bazen abım falan sanoyolar

Hiçbirsey anlamadım

47
83
783992
72 aklımda kalanlar bunlar devamını getiremedim .

Paragraf denen birşey var arkadaşım .
O rakamlar ne telden yazıyorum sonradn duzenlemeye caıstm ama hakkaten uzundu heosını bı konuda bırlestıreyım tek tek konu acnayım dedım😵😵😔

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X