1 konudan fazlası :(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ayy yy imdat diyesim geldi . Ne saçma tavırlar ne saçma bir evlilik yaşamak bu böyle . Özgüvensiz olmanın bir dozajı olmalı kesinlikle . Yazdığınız hangi şeye yorum yapayım bilemedim .lütfen biraz kendinizi geliştirin hayat koca, evlilik ,akraba ucgeninden ibaret değil ve olgunlasmadan bebek yapmayın .

Takintilarinizdan sadece okuduğum halde bunaltı geldi. Allah yanınızda olmak zorunda kalanlara yardım etsin

Sen kv görümce olayını aşmış kuzen “eş” lerine geçmişsin tebrik ederim. Kuzen eşiyle anlaşamamak nedir ki ? Anlamıyorum ben. Bukadar abartmayın olayları.

Bu kadar uzun yazmana ne gerek vardi?Herkes bu kadar uzun yaziyi okumaz. Ayrica MaşAllah esine laf yetistiriyorsun ama gorumcene agzin kapalı

Işte böyleleri aile arasında huzursuzluklara sebep oluyor. Kizin kocası elini uzatmadı diye kıza kin öfke nefret off! Belki adamın kendi başına aldığı bir karar bu. Tutmuş eşinle tartışmışsın gereksiz konular yüzünden. Ne laflar adama ne laflar.. ah yazık bu adamlara.
Bak alttakı yorumu kopyalıyorum sana kadın kıskanclıktan esıne sslamlasmayı yasaklatıyor aynı sekılde kayınbabasınada. Bunu yapan bırı gelıp benm kocama yanak uzatıyor yanı o sakonıyor dıye aslında. Hcıte aıle arası hzuursuzluk cıkmıyor cunku zaten mıllet benm rahat ve sorunlu olmadıgmı bılıyor ama kımse onun esıyle selamlasmaz kımse kayınbabsınn elını opmez kız kıskanıyormus cunku bende artık uzatmıyorumda opomıyorumda esımede dedım oda senle yanaklasmasın dedm yanı sızde resmen ben sankı pusuda yatan yenı gelın dusmanı bıseymısım gıbı konusmussunzda ınanın ben hıc sorun etmıyordum "

normalde bdnde hıc takmazdım gormezdım bıle esım bıraz soguk dıye kendı aılene barı boyle durma mıllet senle kaynasmaya calısıyor vs dıye kızardım hıc rahatsız olmazdım esımle samımıyet kurmaha calısmasından ama baktım soncta bende evlı barklıyım benı kıskanıgorsa kendısıde benm esımle oyle samımı duramaz s . Evlı mısınz bılmıyorum ama aynı durum olsa sinir olursunz bence. Baska hıcbır konuda sorunumuz yok ya da benım buyuk sorunlarım olmadıgı ıcın cok sukur. Boyle seylere takıyorm ama ınanın onveden hıc takmıyodum bu kıskanclık olayını duyunca kozın bende esımde mesafelı duruçalım dedık

Paragrafı konusu nedir sorusu mantığıyla yaklaştım. Cevap mutlaka ilk iki cümlede olduğu için. Ben ilk kısıma göre herşeyi çok kafanıza takıyorsunuz diyerek özet bir cevap vereyim.

OHAAAAA iyi ki tamamını okumak için zorlamamışım yazmış da yazmışsın. Okuduğum kadarıyla tespiti yapıp gidiyorum;

Aşırı özgüvensizsin..
Sizin yorumunuz da aşırı acımasız lütfen kusura bakmayın ama, hepimiz genç olduk, genç yaşlarda olağan olduğunu düşünüyorum bu tarz takıntıların, gelip geçici şeyler sonuçta boy, kilo, kıskançlık vs.

OHAAAAA iyi ki tamamını okumak için zorlamamışım yazmış da yazmışsın. Okuduğum kadarıyla tespiti yapıp gidiyorum;

Aşırı özgüvensizsin..
Sen daha betersın oncekı konularına bakılırsa. Ayrıca herkesun fizigyle ilgşli kusur buluyor kendınde baskası tarafından da soylenınce uzuluyor ve ıster ıstemez özguvenı düşğyor. Diger konuyu okumadıgınz ıcın anlammaıs yanlıs tesbit yapmıssınz 😍 ben de yorumlarınızı genell

Gorumcenize açıkça kirildiginizi söyleyebilirsiniz gülmek yerine.

Eşinize de defalarca aynı konuyu açıp duruyorsunuz , adam tamam diyor siz yine yineliyorsunuz. Yazık ediyorsunuz günlerinize.

Hayır demek ıstedıgım neremı kıskanıyorlar evet kendıme olan guvenm bıraz ıncındı malesef surwkkı fızıgmle alakalı elestırı gelınce. Oraya baglamam benm cekıcı bır vucudum falanda yok neyınmı kıskanıyolar demek ıstedım. Ayrıca bahsetti m kısının kvsı esımın halası oluyor o dıyo zaten gelın bıraz kıskanc kayınbabasına bıle benden baska gelıne el opturme dıyormus somdı kpsına bunu dıyen esınıde kısıtlamıstır. Zaten esı daha once benmle selamlasıyordu slnradan el uzatmaz oldu. Sımdı karısı ona bunu yaptırmıyorsa kendııs neden benm esıme yanak uzstıyor normalde bdnde hıc takmazdım gormezdım bıle esım bıraz soguk dıye kendı aılene barı boyle durma mıllet senle kaynasmaya calısıyor vs dıye kızardım hıc rahatsız olmazdım esımle samımıyet kurmaha calısmasından ama baktım o bende evlı barklıyım benı kıskanıgorsa kendısıde benm esımle oyle samımı duramaz sımdı esıme sende selam verme kayınbabsına kocasına selam verınce kıskanıyor madem kendısıde sana yanaj uzatıdsa sende hıc el mel uzatma dedım ama sızce haksızmıyım . Evlı mısınz bılmıyorum ama aynı durum olsa sinir olursunz bence. Baska hıcbır konuda sorunumuz yok ya da benım buyuk sorunlarım olmadıgı ıcın cok sukur. Boyle seylere takıyorm ama ınanın onveden hıc takmıyodum bu kıskanclık olayını duyunca kozın bende esımde mesafelı duruçalım dedık
El sıkışmanın kıskançlıkla çok da ilgisi yok.
Karşı cinsle helal olmadığı için toka yapmayanlar var.
Yani sizin vucudunuzun güzel olması-olmaması sonucu değiştirmez.
Lütfen şu kafadan sıyrılın.
Vücudunuz kimsenin umrunda değil.
Görümceniz uğraşıyorsa o da kıskandığındandır.
Fazla kilo iyi değil. Daha doğum da yapmadınız, kilonuza oturun şükredin.

Cevabınız bile o kadar uzun ki.
Cidden diyorum silkelenin ve kendinize gelin bence. Çok aşırı takıntılısınız.
Böyle takıyorsanız herşeyi, gebeliği bile engellersiniz zihninizde.
Relaks.. Relaks....

Okudum hala yaş 15 mi diyorum bu kadar yazım hatasını ve saçma kıskançlıkları anca bir ergen yapabilir zaten ne 25 yaşı ya :işsiz: sperm kokusuna girmek istemiyorum çıkamayız :KK53:

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X