Saç Uzatma Yöntemleri 11 aylık saç uzatma maratonum

çok teşekkür ederm canım bu yağlar yıkanmayan yağlar saça sürüyosun ve saç yağı emiyo hem daha parlak hem daha yumuşak oluyo elseve ve pantan de var ben ikisini de kullandım ikisini de öneririm
Elseve ben de bayağı kullanmıştım düzleştiricinin yıpratıcı etkisini hafifletiyodu ama düzleştiriciyi bırakınca kullanmaya gerek duymadım maşallah çok güzel uzamış bu arada

20170604_213753.png 4 mayıs

20170912_234346.png ben gene bir kuaföre inanıp aylarca uzattıgım sacı maaf ettim. Bana hic kısaltmadan sadece ucta kalan yanıkları alacagını söyleyen kuaför tam 3 çizgi azalttı saclarımı evet son hali üstten 3. gri cizgiyi 1 cm geciyo ve su an tam 14 cm kısaltılmıs durumda. Tam istedigim boya geldi derken yeni bastan uzatmaya devam maalesefff

Eki Görüntüle 2043969 ben gene bir kuaföre inanıp aylarca uzattıgım sacı maaf ettim. Bana hic kısaltmadan sadece ucta kalan yanıkları alacagını söyleyen kuaför tam 3 çizgi azalttı saclarımı evet son hali üstten 3. gri cizgiyi 1 cm geciyo ve su an tam 14 cm kısaltılmıs durumda. Tam istedigim boya geldi derken yeni bastan uzatmaya devam maalesefff
varya bu kuaför sopalık he. hakket sopayı haketmiş

valla ya döndük başa bi de kısalt desem nolcakmış acaba
Canım benim de uçlar kedi tüyü gibi oldu. Korkudan gidemiyorum bi türlü . Yoksa kırpar beni. Hele bi uzasın diyorum . Şakın sıkma canını . Zaten senin saçın hızlı uzuyor. Hemide kırıksız uzar. Güzel düşünelim güzel olsun.

Canım benim de uçlar kedi tüyü gibi oldu. Korkudan gidemiyorum bi türlü . Yoksa kırpar beni. Hele bi uzasın diyorum . Şakın sıkma canını . Zaten senin saçın hızlı uzuyor. Hemide kırıksız uzar. Güzel düşünelim güzel olsun.
benimde öyleydi ama 3 4 cm en fazla bu 13 cm kesti

durrruuuuuun!!!!! benim saçlarim ensemdeeee daha yeni yeni minnak minnak omuzlarıma iniyooo bioxcin sampuan ve avonun argan yağı dışinda bi sey kullanmıyorum bi de at kuyruğu sampuanı aldim ama o acayip kırdı saclarimi simdilik sadece biokcin ve argan yagı uzatalim artik su saclari yeterrr :KK43: belimde ki saclar bi sinirle makinaya vuruldu acisini cookk pis cekiyorummmm

.
başlarda çok yöntem denedim 6 7 ay boyunca ama bi faydası olmadı bende pek umutlu değildim zatem yıpranmıştı ve zaten saçım yapı olarak öyle çok uzamaz sonra bıraktım kendi haline ve daha iyi sonuç aldım mucizevi yağ kullandım sadece duştan çıkınca kuruyunca falan o çok yumuşattı saçlarımı ve hiç ısı kullanmadım sadece 2 3 kez düzleştirmişimdir kurutmadım bile bu da çok fayda sağladı. ama ben 8 aya yakındır bakım yapmıyorum normal yıkayıp mucizevi yağ sürüyorum
Canım meraba:elseve nin mucize yağınımı kullanıyosun.sadece.bide düzleştiriciyi evdeyken kullanıyormusun,saçı düzleştirmek katkısı olurmu uzamaya acaba,benim saçım dalgalıda.:KK69:

.

Canım meraba:elseve nin mucize yağınımı kullanıyosun.sadece.bide düzleştiriciyi evdeyken kullanıyormusun,saçı düzleştirmek katkısı olurmu uzamaya acaba,benim saçım dalgalıda.:KK69:
olmaz aksine yakar kırar bol bol örün kırılmasın

Örmek kırılmayı önlüyormu ilk kez duydum bide hızlı uzatıyormuş galba:KK69:
kesinlikle gecen sene belimdeydi inanin örgü uzatti bi sinirle kestim örülmeye basladigi ilk dakika örcem gece yatarkende örun sürtündükce kırilıyor örgü bi arada tuttugu icin kirilmiyor sac dinleniyor bi süre sonra uzayinca örgü bagimlilik yapiyor zaten tertemiz ferah bi his veriyo tarayip örmek misler gibi rapunzel oluyosunuz

Kuzu cok hizli uzamis ya . Cok sasirdim. Ben hala sutyen cizgisine ulasamadim.
canım valla hic bu kadar hızlı uzamaz ama cok kesti diye kızdıgım kuaförden sonra saclarım bi anda coştu 1 2 ay cok hızlı uzadı su an normal uzamasında ama o 1 2 ay cok fark etti

X