Gelinlik Ayakkabısı 18 cm gelin ayakkabısı :)

Senemsar

Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2015
190
119
41
Sevgili bayanlar herkese selam,

1 ay sonra nıkahımda gıyecegım ayakkabıyı bugün sipariş verdim tam 18 cm :) bırden ıcımden cok uzun olmak geldı ama hala baska secenegım var cunku gelınlıgımın boyu bu hafta belırlenecek daha, goruslerınızı almak ıstıyorum.

Benım boyum 169, nişanlımın boyu ise 185. 18 cm girince sizce cok mu abartı uzun olurum? Ve sadece nıkah olacak ben kısa süreceği ıcın sorun olmaz dıye düşündüm ama tecrubelerı olanlar fıkrı olanlar varsa akıl verırse cok sevınırım.

Herkesı opuyorum

10-15 felan olaydi eyiydi.
Duvak vs derken bikac santim daha uzayacaksin. Adam yaninda kisa kalcak bu sefer.

Abartı 18 cm .. Ben kısayım ondan giydim diye bağırır ayakkabı
Bence en fazla 10 cm olsun inş güzel de olur:)

sizi çift olarak tanıyanlar eşinizden kısa olmanıza ragmen 2 cm daha uzun veya aynı görünce abarttığınızı düşünecektir. ne gerek var ki. zaten boyunuzda kısa değil, insanlar boy kompleksiniz oldugunu düşünmesin.
birkaç cm de topuz, duvak derken eşinizin yanında fazla göze batarsınız, zaten gelinler hep ön planda, eşinizle dengeyi saglayın.

18 cm topuklu giyince tam 18 cm uzun mu oluyorsunuz. Daha az oluyor sanki. Ben 14 cm falan giyince 10 cm falan uzuyorum sanki.

aman ayağınızı kırmayında öyle önemli güzel bir günde:))
boyunuzda fazla kısa değilmiş aslında keşke o kadar fazlaya kaçmasaydınız:)

X