2 aylık evlilik . Evlilik mi ?

Yargılayıcı değil olan bu zaten. Adam sevgililik döneminde bile ilgisizmiş. Evlenince güncellenmiyorlar. Şimdi ilgi bekliyorum yeni evliyim deyince düzelmiyor her şey

Nasıl halloldu o kadar borç? Evin gelir gider dengesini kim tutuyor şimdi? Aile hala para istiyor mu? Ne alakası var deme, belki bunun da payı vardır. 2 aylıksınız daha yahu, senin aşk zehirlenmesi yaşaman gerekiyor. İki ayda öküze bağlayan adam normal değil, severek evlendiniz üstelik.

Yargılayıcı değil olan bu zaten. Adam sevgililik döneminde bile ilgisizmiş. Evlenince güncellenmiyorlar. Şimdi ilgi bekliyorum yeni evliyim deyince düzelmiyor her şey

peki çözüm? boşansın o zaman. peki.

peki çözüm? boşansın o zaman. peki.

Bana yazmamışsınız ama yorumum alıntıladığınız yoruma benziyor o yüzden size yazıyorum. Çözüm kabullensin ve beklentilerini minimumda tutsun yok eğer yapamam diyorsa da evet yol yakınken boşansın. Sürekli şikayet ederek karşı taraf değişsin beklentisiyle kendini üzerek ömür geçmez çünkü

Dini nikahımızı kıyan müftü bey demişti ki, en az 10 günde bir oturup 2-3 saat baş başa konuşun.
O zaman anlamamıştım ama, evliliğim ilerledikçe gerçekten önemli olduğunu fark ettim.
O konuşmasa bile, siz onun hoşuna gidecek bir konu açın, ortaya bir laf atın, kayıtsız kalmayacağını düşünüyorum, başlangıç olarak yeterli bence.

E o zaman kayınvaldeniz bilir en iyisini yine ona sorun ,eşiniz bu saatten sonra nasıl değişecek onu çok merak ediyorum..

Her esle ilgili sorun genelde soyle basliyor: "Esim iyidir, acta acikta birakmaz."

Eee, sonra?

Evlilik bu degil.

Yine ailesi de böyle geç yatıp geç kalkan insanlar o yüzden sanırım böyle olmus çünkü kayınvalidem benim yüzümden böyle oldular ama değişir gibi bir şeyler soyledi.

mesela bu yatma saatine neden bu kadar takıldınız cidden merak ettim size çiftler aynı anda yatağa girer diye mi öğretildi

zira bir konu daha vardı eşim benimle aynı yatakta yatmıyor, yatak odası sıcak başka odada yatıyor ama bu evlilik mi diye

lakin ilişkilerinde vs sorun yoktu adam odada yerde uyuyordu

sonuçta cinsel hayatınızda vs sorun yoksa siz yatarsınız 12 de o da gelir 2 de

aynı anda yatağa girilir aynı anda uyunur vs gibi bir yaşam yok

keza kaçta kalkılıyor o da önemli

atıyorum siz 6,5 ta kalkıp 7 de evden çıkarsınız o 8,5 kalkar 9 da iştedir.

arada iki saat olunca da o 2 saat geç yatabilir

hatta bu şekilde kendi hobilerini siz yokken gece halleder, öncesinde size zaman ayırır

bir de hep aynı şeyi soruyorum gibi oluyor da neden o uyacak

pandemi döneminde küçücük çocuklar bile 12 de yatar oldu siz geciktirin yatmanızı madem sizin için önemli birlikte yatağa girmek

Adamın böyle olduğunu bile bile evlenip, evlendikten sonra "e bu niye böyle?" demek çok garip. Topuklu ayakkabı alıp eve gelince "e bu topuklu, ben bununla yürüyemem ki" demek kadar anlamsız.
İade seçeneği hep var ama onu da yapacağınızı sanmıyorum.
O yüzden tek başınıza çabalayıp, olduğu kadarını kabullenmekten başka seçenek yok gibi görünüyor.

Bunu birde öğretmen olmuş bir kadın söylüyor. Açta açıkta kalmamak.... yazık bir kadın da bunu diyorsa.

Kendilerinize nasil da pasifize ediyorlar. Yazik gercekten.

Egitim bambaska bir sey.

Erkekler kesinlikle yemeğim yapılsın ütüm yapılsın işte arada da canım istediğinde sevişirim diye evleniyor başka açıklaması yok. Ben böyleyim dedikten sonra zaten tüm kapılar kapanıyor hiçbir şey yapamazsınız böyle diyen birine

Öneri sunanlara çok çok teşekkür ediyorum. Fakat anlayamadım bir şey var. Burada bir grup var ve her konuda konu açana ya kendini pasifimize etmişsin ya boşan ya ayril diyorlar. Bir kere bu durumun pasifize olmakla ne alakası var ? Her sorunda he tamam olmuyor o zaman diyip birakinca gelişmiş insan mi olunuyor ? Hiç çaba harcanmasin mi iliskilerde ?
Borç konusuna takılanlar olmuş her şeyi ailelere anlattık ve abisi borçları üstlendi. Şuan evin gelir gider işleri ise bende ben öyle istediğim için.
Önerileri mutlaka deneyeceğim bu ara tekrar teşekkürler.

Yağni, şeyi anlayamadık, şu açta açıkta bırakmaz lafını. Öğretmensin. Onun bakımına ihtiyacın mı vardı? Ondan önce kim doyuruyordu karnını? Evet, her an ellerinden kayabileceğini bilsin ki senin de yaşam kaliten yükselsin, boşuna konuşmuyoruz burda.

Her çeşit insan olduğunu bilerek konu açıyorsunuz. Ben de bu tribi anlamıyorum. Kusura bakmayı. Sizin beğendiğiniz yorumları yapamadığımız için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…