2 çocuğu olan bir adamla evlenmek? mutlu olan var mı?

Yaşınız oldukça genç. Ama yine de çocuksuz birini denk getirmek zor olursa sadece 1 çocuğu olan ve çocuğunun yaşı biraz daha büyük olan biri olursa daha uygun olur. Bu çocukların yaşı çok küçük. Gerçi benimki de sipariş gibi oldu. Hakkınızda hayırlısı.

Ben 2 kiz çocuk annesiyim. Birisi biyolojik kuzum birisi kalbiyolojik kuzum. Benim durumum çok farklı. Esimin hanımı vefat etmis. Böyle olunca evlat benim evladim oluyor. Ama farklı bir durumda olsa esim esi ile aktif iletisim içerisinde olacak olsa yapamazdım. Yada yavru 2 lik yasayacak olsa da yapamazdim.
Sunu açıkça soyleyeyim anne devredeyken eski es benim gibi birisi degilse isiniz zor. Yani ben eski esim evlense de banane evlenmese de diye düşünüyorum. Kardeşim olsanız yapmayın derim.

Yaşiniz cok genç çocuksuz olmanız artı.
Kendiniz gibi çocuksuz boşanmış bir beyle şansınızı deneyin elbette.

Bilmiyorum aşkımdan çıldırsam ancak girerdim o yola sanirim.

Yasiniz cok genc eminim daha hayirli insanlar cikcaktir cocuklu adam ister istemez hep sikinti malesef

Evlilik kararı için biraz daha beklemeniz ve kızlarla tanışmanızda fayda var bence. Tamam şimdi küçükler ama büyüdüklerinde annelerinin doldurma ihtimali olabilir malesef... Atanmaya çalışın son olarak tavsiyem bu atanana kadar evlilik düşünmeseniz daha iyi ve mantıklı

Davul bile dengi dengine sözü asıl bu olaylar için geçerli. Bence çocuğu olmayan sizi anlayabilecek biri ile olmanız daha mantıklı. Zor günler sizi bekler boşverin zira onun ‘babalık’ görevleri var ama sizin annelik yükümlülüğünüz yok. Çoğu zaman ilişkinizin önüne geçecek bu görevler ve bir müddet sonra ister istemez hoşunuza gitmeyecek. Ayrıca yukarıda bir arkadaş da demiş kesinlikle atanmaya çalışın, gittiğiniz yerde bambaşka bir hayat kurup bambaşka insanlarla tanışırsınız.

Ee yuh yani

Vallahi insan bazen kendi çocuğuna bile zor katlanıyor.Baskasinin iki kız çocuğu çok zor olacak.Kesinlikle evlenmeyin derim zorluk cekersiniz.Kendiniz gibi evlenip boşanmış çocuksuz biri ile evlenebilirsiniz yaşınız genc

O çocuklar hep hayatınızda olacak, şu anda çocuklarla tanismadınız o yüzden onların varlığı tam hayatınızda değil. O çocuklar , özellikle anneleri isterse hayatınızda büyük sıkıntılar yaşayabilirler. Örneğin kadının da hayatına biri girebilir bu durumda sık sık cocuklari size gönderecek, hafta sonları tatiller bazen hafta içi. Bunu kaldırabilecek misiniz , örneği. Bayramda sizin ailenizi ziyaret edeceksiniz, kızlar da gelecek mi? Çocuklar için de, yeni eşler için de çok zor. Evlenirseniz eşinizin bu düzeni ve dengeyi sağlaması çok zor olacak. Bir çok boşanmış kadın , yeni eşi ve çocuğu arasında denge kurmayacaği için evlenmiyor. Maddi sorunlar çıkabilir, çocuklar özel okula gitmek isterlerse ne olacak , belki sizinde çocuğunuz olacak. Kendi çocuğunuzun ihtiyacindan kısılmasını kaldıramayabilirsiniz. Yani dengeyi kurmak çok zor, çok anlayışlı ve iyi olamk zorunda kalırsınız. İyi düşünün taşının

daha çoooookk gençsiniz
Bekar , hiç evlenmemiş ya da evlenmiş ayrılmış çocuksuz birini tercih edin bence.

Çünkü çocuklar henüz çok küçük maddi manevi sorunlar hiç bitmeyecek hiç ciddi bir ilişki yasarsanız muhtemelen anne kıskanıp kızları da dolduracak
Veya bu adam siz evlenseniz zaten 2 çocuğum var benim için çocuk defteri kapandı deyip bir tane daha istemeyecek vs vs
Bunlar hep yaşanan şeyler.

Çok seviyorum çok aşığım çok iyi anlaşıyoruz deseniz yorumum farklı olurdu ama şu anki şartlarda ben 2 çocuklu adamı tercih etmezdim.

Hiç mantıklı bir düşünce değil. Günümüzde evlilikler zorken, 2 çocuklu bir adamla evliliği iyice çıkılmaz bir hale sokmanın anlamı yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…