2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

herkese günaydınlar,
muhasebeciler yalnız değilsiniz:)
yeni sayfamız hayırlı olsun...ellerinize sağlık...

Günaydın shcoban hoşgeldin canım ufaklık nasıl?Sen de işte misin

Günaydın shcoban hoşgeldin canım ufaklık nasıl?Sen de işte misin

hoşbulduk canım,
evet kızım ve ben de işteyiz:) ben de belediyede çalışıyorum. 8 de başlıyor mesai...
ufaklığın keyfi yerinde sanırım teyzesi, pek sesi çıkmıyor:)

Evet canım benim de özel şirket 4. yılım bitti benim de. Ama doğumdan sonra bankaya geçmeyi de düşünüyorum bakalım sınavlara gireceğim. Muhasebeci olmak zor eziyetli tatilin bile kdvye muhtasara göre. Biri bitiyor biri başlıyor şimdi haftaya kdv çalış didem çalış o bitsin ba-bs oooooo. Haksız mıyım tatlım? Şimdiden doğum zamanı napıcaklar diyorum biz kalabalığız ama firma sayımız çok yani bir kaç firmanın muhasebesi burada tutuluyor 2 kişye 1 firma düşüyor(grup firmalar) anlıycağın biz çok yoğuz sizde durum nasıl?

Canımcım sorma haftaya kdvler var,nefes alamadan ba-bs ler! Çalıştığım şirketin üç ayrı yeri var, ben merkezdeyim ve merkezde tutuluyo muhasebe (genel muhasebe hem de)
Doğum izninde geçici olarak birini alırlar heralde, diğer arkadaş doğum iznine gidince öyle yapmışlardı. Bi de ben süt iznimi,yıllık iznimi hep bir kullanıcam, bebeğimle daha çok kalabilmek için, temmuzun 2 yada 3. haftası çıkarım izne. Çok yoğun geçiyo ama, huzurlu bi ortamda çalışıyorum, kendi işimizin amiriyiz desem yeridir. Müdürümüzde karışmaz etmez,herkes işini biliyo diye işte.Muhasebe dept.olarak şirketteki en rahat bölümüz en azından cumartesi-pazar tatil sadece bizim bölümde. Bende bi ara banka istiyodum ama vazgeçtim, işletme mezunuyum burda şimdilik mutluyum. Burdan çıkarsam eğer, devlet dairelerinde çalışmak isterim, vergi dairesinde mesela, bakalım kafamda plan sadece.. Baklaım kuzum hayırlısı hakkımızda.
yerimseniben

Onatcım,

Akşam gelemedim gözün aydın canım detayları bekliyoruz

gunaydın canım saol darısı haber bekleyen herkesın basına cok rahatladım korkuyordum bısorun olsa naparım dıye cok sukur ıyı hepsı doktor bı 25 dkk kadar ultrasonda bebegın beyıncıgını kalbını plesentanın yerlesım yerını ve daha bısuru bıseylere baktı umarım senınkıde rahatlatır ıcını guzel seyler soyler sana:)

Aman aman o iyi olsun da ben de o kımıldamadan evden çıkamıyorum içim rahat etmiyor yan yatıyorum sallıyorum filan oynayınca tamam diyoprum bizimki de sabah beri hiç durmuyor yaramaz kızım çok cadı çok.

herkese gunaydın çokkkkkkk güzel bi gün olsun bugun herkes ıcın:eek:

Canımcım sorma haftaya kdvler var,nefes alamadan ba-bs ler! Çalıştığım şirketin üç ayrı yeri var, ben merkezdeyim ve merkezde tutuluyo muhasebe (genel muhasebe hem de)
Doğum izninde geçici olarak birini alırlar heralde, diğer arkadaş doğum iznine gidince öyle yapmışlardı. Bi de ben süt iznimi,yıllık iznimi hep bir kullanıcam, bebeğimle daha çok kalabilmek için, temmuzun 2 yada 3. haftası çıkarım izne. Çok yoğun geçiyo ama, huzurlu bi ortamda çalışıyorum, kendi işimizin amiriyiz desem yeridir. Müdürümüzde karışmaz etmez,herkes işini biliyo diye işte.Muhasebe dept.olarak şirketteki en rahat bölümüz en azından cumartesi-pazar tatil sadece bizim bölümde. Bende bi ara banka istiyodum ama vazgeçtim, işletme mezunuyum burda şimdilik mutluyum. Burdan çıkarsam eğer, devlet dairelerinde çalışmak isterim, vergi dairesinde mesela, bakalım kafamda plan sadece.. Baklaım kuzum hayırlısı hakkımızda.
yerimseniben

Bize de pek karışan olmaz ancak ekstra bir durum olup düzeltme filan verilecekse müdüre söyleriz o kadar. Ama bende malesef c.tesi de yarım gün var ama biz de dönüşümlü geliyoruz. Şirket geneline gelince biz de en rahat departmanız ben öğlen çıkıyorum desem müdürüm neden bile demez bittiyse iş sorun yok gerçi eksik kadroyla çalışıyoruz pek iş bitmiyor ama buna da şükür:)

gunaydın canım saol darısı haber bekleyen herkesın basına cok rahatladım korkuyordum bısorun olsa naparım dıye cok sukur ıyı hepsı doktor bı 25 dkk kadar ultrasonda bebegın beyıncıgını kalbını plesentanın yerlesım yerını ve daha bısuru bıseylere baktı umarım senınkıde rahatlatır ıcını guzel seyler soyler sana:)

İşallah canım benim renkli miydi resim filan verdi mi bebişi çok net gördün mü

yeni konumuz hayırlı-uğurlu olsun...
tüm sağlıklı güzel haberlerimizi paylaşmak nasip olsun inş...
400f2711390.jpg

hayırlı olsun canım yeni sayfamız
inşallah hep güzel haberlerimizi paylaşıcaz buradaopuyorumnanaktan

bendeldım kımse yokmu kıslar bugun ayrıntılı ultarsona grdım cok sukur herseyımız normal cıktı bebıs gayet ıyıymıs:) darısı bekleyenlerın basına:sm_cool:

merhaba canımcım
çok sevindim güzel haberlerine 41 kere maşallah bebeğineopuyorumnanaktan
darısı hepimizin başına canımmmmzemuszemus

HEPİNİZE GÜNAYDIN GÜZEL ANNİŞLER VE BAL BEBİŞLERİ, GÜNÜNÜZ GÜZEL GEÇSİN :1hug:
i656332_dilek10010.jpg

günaydın canımcım nasılsınnn

Günaydın Gurbetcim,

Ben de şimdi geldim işe hemen yeni sayfa açılmış mı bakıyım dedim.

Hayırlı uğurlu olsun yeni sayfamız hiç kötü haberler olmasın işallah detaylı usgler iyi çıksın aminosentezler iyi çıksın bebişler topak gibi olsun.

günaydın canımm nasılsın bayanssulusmile

herkese günaydınlar,
muhasebeciler yalnız değilsiniz:)
yeni sayfamız hayırlı olsun...ellerinize sağlık...

günaydınn canımmŞeniz

serdem
canım burda renklı ultrason yok :KK43::KK43::KK43: ben tokattayım canım ve ozeldede renklı yok ama bebısım nettı ben gordum cok tatlı sıpa ya koca yanaklı bıseydı.senın nezamandı ayrıntılı ultrasonun?

_angel

nasılsın canım bebs nasıl ben sabah sut ıctım bıde cıkolata yedım suan tekmelerımız durmuyor :emir_bebek:

herkese günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn a.s.

günaydın canım nasılsınnn

_angel

nasılsın canım bebs nasıl ben sabah sut ıctım bıde cıkolata yedım suan tekmelerımız durmuyor :emir_bebek:

ohh ne güzel tatlım yarasın sanada bebişinede:))
bende iyiyim canım salı doktora gittim herşey yolundaydı çok şükür :))
bebeğim de kızmış :emir_bebek: hala çok şaşkınım :emir_bebek: %70 dedi doktor 1 ay sonra kesinleşcek :) ama iyi sağlıklı olsunda gerisi önemli değil zaten canımm:))

bende 2 3 gündür tam göbek deliğimin orda hafif seyirmeler hissediyorum ama adını henüz koyamadım belki de bebeğimdir dimiiopuyorumnanaktan

İYİYİM CANIM NE OLSUN...SABAH SABAH UYKULU UYKULU GELDİK AYILMAYA ÇALIŞIYORUMsempatiksalakcinni

SEN NASILSIN?

bende ıyıyım ben suan calısmıyorum ama daha once calısmıstım senı cok ıyı anlıyorum sabahları bı turlu uykum acılmazdı benımde ben tekstıl laborantıyım sonra hafta sonlarıda uyuyamazdım sınır olurdum allah yardımcın olsun canım

günaydın canım nasılsınnn

ohh ne güzel tatlım yarasın sanada bebişinede:))
bende iyiyim canım salı doktora gittim herşey yolundaydı çok şükür :))
bebeğim de kızmış :emir_bebek: hala çok şaşkınım :emir_bebek: %70 dedi doktor 1 ay sonra kesinleşcek :) ama iyi sağlıklı olsunda gerisi önemli değil zaten canımm:))

bende 2 3 gündür tam göbek deliğimin orda hafif seyirmeler hissediyorum ama adını henüz koyamadım belki de bebeğimdir dimiiopuyorumnanaktan

evet bebısındır canım cunku 17 -18,haftalarımda hıssetmıstım bende ama suankıler bazen oyle anıden ve sert oluyorkı oturuken ırkılıyorum:) sana doktor ılk once erkekmı demıstı bebısıne suan kızmı dedı ???????

serdem
canım burda renklı ultrason yok :KK43::KK43::KK43: ben tokattayım canım ve ozeldede renklı yok ama bebısım nettı ben gordum cok tatlı sıpa ya koca yanaklı bıseydı.senın nezamandı ayrıntılı ultrasonun?[/QUO
Canım benimki bu c.tesi önce rutyin kontrolüm var 9:30 da sonra 11:20de detaylı ultrasonum var çok heyecanlıyım üffff

Kızlar benim bebiş hep sağ alttan kasığın biraz üstünden vuruyor neden aşağıda ya :KK43:

X