2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

serdem
canım burda renklı ultrason yok :KK43::KK43::KK43: ben tokattayım canım ve ozeldede renklı yok ama bebısım nettı ben gordum cok tatlı sıpa ya koca yanaklı bıseydı.senın nezamandı ayrıntılı ultrasonun?[/QUO
Canım benimki bu c.tesi önce rutyin kontrolüm var 9:30 da sonra 11:20de detaylı ultrasonum var çok heyecanlıyım üffff

hıc heyecan yapma canım hayırlısıyla ıyı sonuc alırsın hıc bı sorun olmaz sıgara kullanmıyorsan hele hıc korkma sıgara kullananlarda sorun oluyor genelde

evet bebısındır canım cunku 17 -18,haftalarımda hıssetmıstım bende ama suankıler bazen oyle anıden ve sert oluyorkı oturuken ırkılıyorum:) sana doktor ılk once erkekmı demıstı bebısıne suan kızmı dedı ???????

yok canım doktorum ilk defa cinsiyet söledi bana:))
ve kız dedi:))
ama biz kendimizi o kadar erkeğe alıştırmışızki şoktayız:) yani erkek istediğimizden değilde Allah ım hayırlısını versin her ikisinide ihtiyacımız var sonuçta ama işte :))
ben yinede bir ay geçmeyince tam inanamayacağım:kedi:

demekki bebişim canım baya heycanlı oluyor ama öle arada oluyor günde 1-2 defa seyirmeler :))

günnayyydıınnn anneciklerrr :emir_bebek:
yeni sayfamız hayırlı olsun. hep mutlu haberler alalım inş.

ama biz kendimizi o kadar erkeğe alıştırmışızki şoktayız:) yani erkek istediğimizden değilde Allah ım hayırlısını versin her ikisinide ihtiyacımız var sonuçta ama işte :))

demekki bebişim canım baya heycanlı oluyor ama öle arada oluyor günde 1-2 defa seyirmeler :))

kız cocukları daha seker ve daha aıleye duskun oluyor ben kendımden bılıyorum bence sevınmelısın bence.kıyafetlere baktıgımda bıle kız cocuklarınınkıne ıcım gıdıyor herseylerı guzel.allah saglıklıca kucagımıza almayı nasıp etsın bebıslerımızı ben cıkıyorum canım kendıne ı bak hoscakallllllllllllllll:gitme:

hıc heyecan yapma canım hayırlısıyla ıyı sonuc alırsın hıc bı sorun olmaz sıgara kullanmıyorsan hele hıc korkma sıgara kullananlarda sorun oluyor genelde

Canım ömrümün son 8 yılı günde 1 paket sigara içtim hamile kalınca bıraktım ama tek tük içtiğim de oluyor. Ne sorun oluyormuş sigara kullananlarda? 1-2 taneden ya bir şey çıkarsa bak evham yaptım şimdi

günaydın canım nasılsınnnopuyorumnanaktan

kız cocukları daha seker ve daha aıleye duskun oluyor ben kendımden bılıyorum bence sevınmelısın bence.kıyafetlere baktıgımda bıle kız cocuklarınınkıne ıcım gıdıyor herseylerı guzel.allah saglıklıca kucagımıza almayı nasıp etsın bebıslerımızı ben cıkıyorum canım kendıne ı bak hoscakallllllllllllllll:gitme:

tabi canım seviniyorum hemde çok:))
ama dedim ya yinede belkide çok sevindiğimden hemen inanasım gelmiyor :))
bakalım hayırlısı hepimizin hakkında tatlımmopuyorumnanaktan
sende kendine iyi bak canımcım gel yine az giriyosun senn yoğun işler galibaaŞeniz

günaydın annecik ve bebiki kaydirigubbakcemile2

Günaydın canım.Benim de kızım olacağı için o kadar mutluyum ki, hamile kalmadan bile kız olsun adı da Duru olsun dedim. Hamiş oldum ve kızım olcağını öğrendim. Süper bence.. Ama bence doktor kız dediyse kızdır

kaydirigubbakcemile5

Benim önce erkek olabilir demişti en son gittiğimde %95 kız dedi c.tesi bir daha sorucam ben de hep erkek hissediyordum ama kız olunca o kadar sevindim ki herşeyi pembiş ama yine acaba mı diyorum bazen her aldığımı erkek olursa değiştirmek şartıyla alıyorum 1 tek arabasını daha kız demeden almıştım o turkuaz rengi ama kıza da olur dediler ben de değiştirmedim. Ama c.tesi erkek derse herhalde içim burkulur ben hep kızım diye seviyorum masalımı

Günaydıınn Kıslaaarrr.... Yeni topikimiz hayırlı uğurlu olsun...

hallisnam
ellerine sağlık :)))

onatcım çok sevindim bebeğinin sağlıklı olduğuna bundan sonra hiç korkma canım... Allah hayırlısıyla doğumunu da göstersin... Allah bize de nasip etsin...

didemcim sigara mevzusuna çok üzülme kafana takma olur mu? tabii ki etkiliyor zararlı bunu sen de çok iyi biliyorsun ama %100 etkilyeceğini sanmıyorum ben... engelleyeceği varsa zaten başta hamile kalmana engel oluyor ki çok şükür sen bugün hamilesin :)) ne insanlar var hmaileyken her gün içmeye devam eden.. bizim burda biri vardı 6 aylıkken öğrendi hamile olduğunu ozamana kadar düşün bizim sakındığımız hiçbişeyden sakınmadı ilacıdır kahvesidir sigarasıdır.. bebeği maşallah sağlıklı doğdu Allah ne yazarsa onu görüyoruz.. he bu demek değil ki içince bişey olmuyor sakın beni yanlış anlamayın... tabii ki çok zararlı kimse içmesin hamileyken...

Doğru söylüyorsun Özlemcim.

Ben kuzuma bir şey olmasın diye baş ağırısı çekip 1 minoset bile içmiyorum ama arada sırada 1 sigara da dayanamıyorum çok üzgünüm ama olmuyor yani. Ama benim prensesim turp gibi kıpır kıpır o iyi ve annesine kızmıyordur işallah

Günaydın kızlaar!
Yaa sigara içmeyin nolur bikaç aycık dayanın! Etkilemiyo gibi görünse de etkileniyolar.
Hem sigara hem alkol ikisi de aynı şekilde etkiliyo ve azı ya da çoğu ne kadarı ne etki yapıyor net değil.
En basitinden beyin hücreleri daha az gelişiyor bu kesin olan etkisi yani...
Çok üzülüyorum ben hamileyken sigara içilmesine yaaa tutun kendinizi lütfeenn :KK43:(

günaydınlar kızlar nasılsınız bakalım biz biraz daha iyiyiz bebişimle
dün doktordaydık bizim yaramaz bi türlü bacak arasını açmak istemiyo doktorum açsın diye biraz raharsız etti ama yok sonunda bana çık çikolata ye sonra yine bakıcam dedi çikolatada yedim ama yinede çok açmadı
doktorumda %95 kız dedi yani şimdilik kızım olucak değişmezse bidaha nisanın 15de randevum
bebeğim 211:nazar: grdı çık büyümüş benim meleğim :nazar:

günaydın annecik ve bebiki kaydirigubbakcemile2

Günaydın canım.Benim de kızım olacağı için o kadar mutluyum ki, hamile kalmadan bile kız olsun adı da Duru olsun dedim. Hamiş oldum ve kızım olcağını öğrendim. Süper bence.. Ama bence doktor kız dediyse kızdır

kaydirigubbakcemile5

günaydın canımcım inşallah kızdır:))
bende ismini duru istiyodum aslında ama işte şimdi başıma gelince karar veremiyorum:)
bakalım hayırlısı hakkımızdaaa

günaydın canım nasılsınnnopuyorumnanaktan

iyiym canım sen nasılsınn? işde olmak zor yaaa evimde bebğimle kahvaltı keyfi yapmak istiyorummmm

bende iyiyim canım çok şükür:)
dediğin gibi işte olmak çok zor şu 3 ay geçsede bi eve geçsek bizde herşey süper olucak inşallhh:emir_bebek:

Benim önce erkek olabilir demişti en son gittiğimde %95 kız dedi c.tesi bir daha sorucam ben de hep erkek hissediyordum ama kız olunca o kadar sevindim ki herşeyi pembiş ama yine acaba mı diyorum bazen her aldığımı erkek olursa değiştirmek şartıyla alıyorum 1 tek arabasını daha kız demeden almıştım o turkuaz rengi ama kıza da olur dediler ben de değiştirmedim. Ama c.tesi erkek derse herhalde içim burkulur ben hep kızım diye seviyorum masalımı

ben yinede temkinli davrandım canım:)) salı günü kıyafet aldık bebeğime sarı yeşil turuncu falan aldık daha ne pembe ne de mavi bişey almadım :) ama zaten o kadar güzel renk ve desende yapıyolarki cinsiyeti öğrenmiş bile olsam tek pembelere takılmam sanırsamopuyorumnanaktan

Günaydıınn Kıslaaarrr.... Yeni topikimiz hayırlı uğurlu olsun...

hallisnam
ellerine sağlık :)))

onatcım çok sevindim bebeğinin sağlıklı olduğuna bundan sonra hiç korkma canım... Allah hayırlısıyla doğumunu da göstersin... Allah bize de nasip etsin...

didemcim sigara mevzusuna çok üzülme kafana takma olur mu? tabii ki etkiliyor zararlı bunu sen de çok iyi biliyorsun ama %100 etkilyeceğini sanmıyorum ben... engelleyeceği varsa zaten başta hamile kalmana engel oluyor ki çok şükür sen bugün hamilesin :)) ne insanlar var hmaileyken her gün içmeye devam eden.. bizim burda biri vardı 6 aylıkken öğrendi hamile olduğunu ozamana kadar düşün bizim sakındığımız hiçbişeyden sakınmadı ilacıdır kahvesidir sigarasıdır.. bebeği maşallah sağlıklı doğdu Allah ne yazarsa onu görüyoruz.. he bu demek değil ki içince bişey olmuyor sakın beni yanlış anlamayın... tabii ki çok zararlı kimse içmesin hamileyken...

günaydın tatlım nasılsınnnzemuszemus

Benim gibi arada sırada sigara içen var mı kızlar?

ben hiç kullanmadım canım lisede bile denemedimm:kedi:
ama arkadaşlarım hep içiyodu hatta bütün tanıdıklarım hamileyken:) günde 3-4 tane:)
teyzemin gelini içince arkasından 2 kaşık yoğurt yiyodu yada süt falan zehiri gitsin diye şimdi bi çocukları var hepsininde zehir gibi:kedi:

Günaydın kızlaar!
Yaa sigara içmeyin nolur bikaç aycık dayanın! Etkilemiyo gibi görünse de etkileniyolar.
Hem sigara hem alkol ikisi de aynı şekilde etkiliyo ve azı ya da çoğu ne kadarı ne etki yapıyor net değil.
Çok üzülüyorum ben hamileyken sigara içilmesine yaaa tutun kendinizi lütfeenn :KK43:(

günaydın canım nasılsın
bebişin nasıllopuyorumnanaktan

dün doktordaydık bizim yaramaz bi türlü bacak arasını açmak istemiyo doktorum açsın diye biraz raharsız etti ama yok sonunda bana çık çikolata ye sonra yine bakıcam dedi çikolatada yedim ama yinede çok açmadı
doktorumda %95 kız dedi yani şimdilik kızım olucak değişmezse bidaha nisanın 15de randevum

günaydın meralcim seninde hayırlı olsun kızın
doktor bana da kız dedi ama dediğin gibi nisan 15 te randevu o zaman kesinleşcek tam oalrak:)

Günaydın kızlaar!
Çok üzülüyorum ben hamileyken sigara içilmesine yaaa tutun kendinizi lütfeenn :
((

Günaydıın canıımmm :)))) Hoşgeldiinnn

günaydın Meralciim... bu kadar nazlı olunmaz ki yahuuu kaydirigubbakcemile3 .. neyse canım önemli olan sağlığı o iyi olsunda kız olsun erkek olsun doğana kadar nasılsa görürüz bi şekilde dimi ama :)))

X